Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6
@essos: Póki co to agresorem na tym świecie jest Rosja, Usa, Izrael.
- 2
USA nie jest nawet w 3% zmęczone Iranem
@Chad-z-Boboli: Ja mowie o ich zasobach a nie zmęczeniu. Nie bez powodu w samej ameryce mowi sie o problemie z amunicją, Zeby zbijać tanie drony, to też używają o wiele droższych rakiet, ktorych juz zaczynalo brakowac izraelowi w poprzedniej bitwie
0
President Ahmadinejad Meets Neturei Karta Rabbis

Iranian President Mahmoud Ahmadinejad meets leaders of Neturei Karta International (www.nkusa.org) an anti-Zionist Jewish group on Monday, September 24, 2007, at the start of a visit to New York for the U.N. General Assembly meeting.
z- 3
- #
- #
- #
- #
If you ever feel useless, just remember it took 2.5 trillion dollars and 20 years to replace the Taliban with the Taliban.
#wojna #iran #usa #cytatywielkichludzi
@Zielonkamimowoli: Najgorsze, że można było spokojnie "przegrać" wojnę w Iraku bez większych reperkusji. Wojny w Afganistanie nie można było, bo tym samym USA pokazało, że można bezkarnie mordować Amerykanów na amerykańskim terytorium. Pozwolili wygrać s---------m, którzy wspomagali Osamę w organizowaniu jego dżihadu przeciwko Zachodowi.
- 38
@panDario: poczekajmy... Widać na zdjęciu, że jest mgła wojny (ang. Fog of war)
Komentarz usunięty przez autora
@FeniFikerr: w sensie że Amerykańce rozjebią izrael?
W jaki sposób Amerykanie zamierzają pozbawić Iran zdolności ofensywnych, skoro większość zniszczeń w bazach i placówkach na terenie Zatoki Perskiej została zadana dronami, które można odpalić z garażu (niedosłownie, ale wiadomo, o co chodzi)? Shahedy są tanie i nie wymagają zaawansowanych wyrzutni do ich odpalania. Nie wymagają też ogromnych wysiłków do ich produkcji, a sama ich produkcja jest rozproszona i znajduje się pewnie częściowo pod górami. Chyba, że czegoś nie rozumiem...
#
#
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
ch** z nimi niech ktoś je*nie raz a porządnie w ten Izrael i to skończy
@TonyFergusson997: Co się skończy? Klęska mahometan? Tego właśnie chcesz?
President ad interim of The United States of Poland też wiedział wcześniej (z ulożenia planet) o ataku na #iran i nie powiedzial!

- 9
Pamiętam jak rosja zaatakowała ukrainę i nie spałem po nocach,bo ciągle wchodziłem na wykop,żeby czytac nowe posty,a teraz jak usa zaatakowali iran to już takie meh i nawet nie wzbudza u mnie żadnych emocji.Jak zawyły syreny alarmowe w pierwszy dzień wojny na Ukrainie to chyba oglądałem to na filmie ze 100 razy bo czułem takie duże emocje.Wtedy też nie było rozwinięte AI jak dziś i było ciekawiej,bo teraz niewiadomo,który film z wojny
@Onaaa20: To przez blokadę informacyjną w Izraelu i przez brak kamerek na żywo w Teheranie + problemy z internetem.
@Onaaa20: Gdy wybuchła wojna w Ukrainie to ilość informacji wychodząca z pola bitwy była przeogromna, 24/7 program za programem, telegram za telegramem, wideo za wideo - tym bardziej że była inwazja lądowa, operacje specjalne w samej stolicy, teraz to nawet nie wiadomo co gdzie i kiedy wybucha i czy na pewno wybucha, pod względem podglądactwa i śledzenia tego konfliktu to jest absolutnie beznadzieja i lipa. A druga sprawa, że teraz
- 28
@JacekPiekar: a zaraz jeszcze ets2 bo co2
@Foxbat my płacimy za ETS żeby oni mogli sobie postrzelać
- 0
Techeran Warszawa wspólna sprawa #iran
- 5
@wegielaktywny: ciekawe ile z tych chłopaków żyje do dzis obstawiam że żaden
- 3
@b0lec: gość, który to nagrywal ma sie dobrze https://www.instagram.com/mister.frostovik/
319
Pożar na terenie konsulatu USA w Dubaju. Do sieci trafiają nagrania

Irański dron uderzył w siedzibę amerykańskiego konsulatu w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.
z- 40
- #
- #
- #
źródło: 1000035011
Pobierz@MinisterKoryto: tylko że oni atakują je rakietami i dronami, USA zrobi tyle co teraz czyli wystrzeli dwie rakiety więcej
- 1
@anonimek123456: doklej do awatarka jeszcze jakaś flagę xD
- 411
@MinisterKoryto: Tu masz +- sprawdzone info w miarę: x.com/officialrnintel no i reddit.com/r/CombatFootage/
- 83
@jajcek: biedny Dupaj
konto usunięte via Wykop
- 85
- 273




























źródło: dark ending
PobierzOppenheimer: