Zakupiłem sobie wideodomofon #akuvox R20k i do tego ekran Akuvox C315
No i konfiguracja tam wygląda tak, że na elemencie zewnętrznym w konfiguracji podaję IP monitora, i jak ktoś naciska guzior to dzwoni na ten monitor. Jakbym miał dwa to bym podał dwa i by dzwonił































#arduino #cpp #programowanie #programista15k #mikrokontrolery #pomocy #iot #kiciochpyta #esp32