Znalazłem wreszcie po prawie miesiącu. Jest zamiennik revanced i nazywa się protube normalnie z appstore do pobrania bez kombinowania. Można zalogować się na konto youtube i sobie puszczać wszystko w tle nawet playlisty i się normalnie przełączają bez zacinania. Korzystanie z brave do youtube było męczarnią.
PS
Kalkulator na iphonie jest sztos w porównaniu do tego na samsungu.
#youtube #ios #iphone
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć. Chciałbym zaprezentować Wam mój autorski projekt – aplikację Joybox na system iOS i Android .
Zauważyłem, że rynek gier towarzyskich na telefony jest dość uciążliwy dla użytkowników. Zazwyczaj do każdej formy zabawy (kalambury, zgadywanki i inne) trzeba pobierać osobną aplikację. Postanowiłem to zmienić. Joybox to platforma, która zbiera wszystkie te gry w jednym miejscu. Zamiast wielu ikon na ekranie, macie jedną aplikację, której baza gier i haseł jest przeze
tymonq19 - Cześć. Chciałbym zaprezentować Wam mój autorski projekt – aplikację Joybox...

źródło: Projekt bez nazwy-6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Powiadomienia z aplikacji #bnpparibas przychodzą normalnie na #iphone ale kiedy są klonowane na #applewatch to zegarek pokazuje je ale nie wibruje. Mam włączone wibracje, w ustawieniach powiadomień wszystko włączone, odświeżanie w tle też, testowałem na 2 różnych telefonach i na 2 różnych zegarkach (mój i narzeczonej) na obu nie działa. Jeszcze może kwestia tego że aplikacja z jednym kontem jest na 2 telefonach i może przez
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki i Mirabelki!
Wkurza Was przepłacanie na stacjach benzynowych (zwłaszcza w trasie) oraz skakanie po różnych apkach, żeby znaleźć ładowarkę do elektryka? Tak się składa, że napisałem własną aplikację na Androida i iOS – FuElse.

Zasada jest prosta: aplikacja zbiera i udostępnia aktualne ceny paliw (Pb95, Pb98, ON, LPG i inne) oraz lokalizacje ładowarek EV w Polsce. Działa to na zasadzie ściągania danych z różnych serwisów oraz przede wszystkimi społeczności – kierowcy aktualizują
FuElse - Cześć Mirki i Mirabelki!
Wkurza Was przepłacanie na stacjach benzynowych (zw...

źródło: 1000088496

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kierowcy aktualizują ceny na bieżąco robiąc fotke pylonu


@FuElse: jeśli to w 99% twoje źródło aktualnych cen to aplikacja umrze jak reszta im podobnych, bo nikomu nie chce się robić tych zdjęć. A podawanie średnich cen paliw dla całego województwa z ogólnodostępnych serwisów też mija się z celem. Ceny między stacjami nawet w promieniu 20 km potrafią się drastycznie różnić.
  • Odpowiedz
Jak działa w praktyce na iOS dzielenie się zdjęciami i wideo?
1. Z tego co czytam zdjęcia trzeba przenosić do oddzielnego udostępnionego albumu. Jak rozumiem takich albumów można robić kilka?
2. Żona ma wszystkie nasze podróże u siebie na tel, ma icloud. Jeśli ona przeniesie do udostępnionego albumu np 1/3 zdjęć z jednego wyjazdu, to czy dla niej to jest jakaś różnica? Tzn iphone sam stworzył jej album (kolekcję, jak to tam nazwać)
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niemodnie: u niej nic nie znika ani się nie zmienia, to działa tak jakby udostępniane zdjęcia dostawały etykietę "albumX" co oznacza, że w żaden sposób nie są modyfikowane w normalnej bibliotece zdjęć, a tylko dodatkowo wyświetlane w albumieX do którego Ty tez masz dostęp. ale - nie kopie, nie są tworzone kopie tych zdjęć (co jest ważne z punktu widzenia iCloud bo nie dubluje się zużycie miejsca).
  • Odpowiedz
@chaddeveloper jak jest w takim stanie, że nie da się korzystać z telefonu to ja bym myślał dołożyć 300zl i za 1500zł wziąć jakiegoś średniaka na androidzie. A jak musi być iOS to używkę w dobrym stanie
  • Odpowiedz
Siema Mireczki. Czy ktoś kto przerabiał już temat bezprzewodowych adapterów CarPlay mógłby coś polecić? Zagłębiam się i czuję że niczego sie dowiem, najlepiej byłoby się uczyć na błędach innych ^^ i doświadczeniu osób, które fizycznie te sprzęty sprawdzały #ios #carplay #apple
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć Mirki,

W wolnych chwilach zacząłem robić swoją małą appkę (no dobra, głównie Codex robi robotę xD) i chciałbym Was zaprosić do testów.
Link do Bety

Sprigge to asystent gotowania: importujesz przepis z różnych źródeł, a apka prowadzi Cię krok po kroku przez całe gotowanie.
MarSlayer - Cześć Mirki,

W wolnych chwilach zacząłem robić swoją małą appkę (no dobr...

źródło: spriggeWypok

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czołem Mirki!
Potrzebuję pomocy w podjęciu decyzji - posiadam IP12 Pro, natomiast jego bateria już spadła do 80% i korzystanie z niego jest bardzo uciążliwe z powodu szybkiego spadku poziomu naładowania. Zastanawiam się nad zmianą sprzętu. Nie ukrywam, że urządzenia używam głównie do przeglądania social mediów i robienia prostych fotek, stąd też fajnie jakby smartfon posiadał dobry aparat, niezłą baterię i ekran. Myślałem nad wymianą baterii, ale to już 6 letni smartfon,
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATLETICO: Jeśli lubisz iOS to jedyny sensowny wybór by bateria trzymała cały dzień od rana do nocy to wersje max. Mniejsze trzeba doładowywać w ciągu dnia, chyba że Twój telefon leży większość czasu nieużywany.
  • Odpowiedz
Witam Mirki i Mirabelki, usuwał ktoś z was głośnik w AirTag’u.
Temat jest taki, że mam dwa takie ustrojstwa i chcę by były przywieszką do kluczy rodziców, abym miał podgląd czy wrócili do domu.
Problemów jest kilka, jeden to ponad 400km odległości, a drugi to to, że AirTag będzie darł mordę co trochę, nie widząc mojego telefonu.
Żeby nie uprzykrzać życia rodzicom, chce fizycznie pozbawić AirTag głośnika i lub odciąć go.
Jakieś
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xmas78: a Rodzice mają iPhone'y?
Bo jeśli nie, to AirTag używa lokalizacji pobliskich telefonów, więc jeśli w oklicy nikt nie ma IP, to ze śledzenia nici.
A jeśli mają, to po prostu przypisz do ich konta i udostępnij sobie, żebyś widział.
  • Odpowiedz