Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 1
#programowanie #ide #windows
Nie, nie będzie to kolejny dowcip o
Jakiego środowiska używacie do c/cpp? Co sądzicie o CodeLite?
Nie, nie będzie to kolejny dowcip o
Jakiego środowiska używacie do c/cpp? Co sądzicie o CodeLite?
- 2
Pytanie, czy jak kupuje indywidualną licencję pycharma to podaję ten vat id? wtf?
#programowanie #python #ide
#programowanie #python #ide
@Tank1991: dokladnie, vat ID jest dla firm tylko.
- 1
@MrGreeneye: jeszcze raz dzięki :)
No to #ide
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
dziewczyna do swojego chłopaka informatyka:
- co oglądamy? "Szkoła Uczuć" czy "Ida"
- no to IDE
- nie, bo "Szkołę uczuć"
- to IDE
- co oglądamy? "Szkoła Uczuć" czy "Ida"
- no to IDE
- nie, bo "Szkołę uczuć"
- to IDE
Znajdzie się jakieś uniwersalne #ide, które zapewni porządne wsparcie dla większości języków programowania? Myślałem, że InteliJ IDEA będzie czymś takim, ale w moim odczuciu tak jednak nie jest. Próbuję wielu technologii takich jak python, php, django, java, android, html/css, sass, nodejs, coffyscript, c# i chciałbym w tym wszystkim kodzić w jednym edytorze.
#programowanie
#programowanie
- 1
@Matt23
Ponieważ najpewniej jednocześnie nie programujesz w PHP, Javie, Pythonie i C#, to do nich zastosowałbym osobne środowiska. To czy to będą rzeczy z rodziny JetBrains+VisualStudio, czy coś innego małe ma znaczenie - tu bym się raczej skupił na jakości obsługi technologii frontendowych oraz w miarę spójnym sposobie działania, żeby za każdym razem nie przyzwyczajać się do innego IDE. To jeden z powodów, dla których polecałem JetBrainsy.
Możesz spróbować eclipsa z
Ponieważ najpewniej jednocześnie nie programujesz w PHP, Javie, Pythonie i C#, to do nich zastosowałbym osobne środowiska. To czy to będą rzeczy z rodziny JetBrains+VisualStudio, czy coś innego małe ma znaczenie - tu bym się raczej skupił na jakości obsługi technologii frontendowych oraz w miarę spójnym sposobie działania, żeby za każdym razem nie przyzwyczajać się do innego IDE. To jeden z powodów, dla których polecałem JetBrainsy.
Możesz spróbować eclipsa z
- 28
Jak uruchomić taki dysk? Mam adapter do dysków sata oraz IDE
źródło: comment_x1mxaBwLE4jKhHkhn74xo6nF9sSbgIfO.jpg
Pobierz@Devastator: no to IDE
konto usunięte via Android
- 0
@Devastator: zworka dobrze ustawiona?
- 0
@Matis666: Pcimcia!
- 2
Mireczki chciałbym się podzielić z wami #truestory jaka mnie dzisiaj spotkała. Zobaczyłem na #otomoto ogłoszenie sprzedaży #mercedes C300 AMG 4Matic. Napisałem rano o 9 smsa do komisu, że po 16 chciałbym przyjechać zobaczyć #samochody . Inna sprawa, że samochód miał przebieg 61 000km przy roczniku 2009. Przyjeżdżam na miejsce, mówię mu który samochód chciałem zobaczyć. Podaje mi kluczyki do samochodu i pozwala go obejrzeć
@graczznumerempierwszym: A czego ty sie spodziewasz, w komisie pracuje kilka osób, a ty w dodatku wysyłasz tylko smsa jak jakieś panisko :P
Ps: jakby to było paliwo to byś zaczekał 20 min i by było załatwione ;)
Ps: jakby to było paliwo to byś zaczekał 20 min i by było załatwione ;)
- 1
@Kejran: Nie rozumiem, dlaczego uważasz, że wysyłanie SMSa jest paniskowym zachowaniem?
A co do paliwa, to ten sprzedawca sam powiedział, żeby przyjść "pojutrze".
@Aerodeckvv: choćby dolać odrobinę wachy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do paliwa, to ten sprzedawca sam powiedział, żeby przyjść "pojutrze".
@Aerodeckvv: choćby dolać odrobinę wachy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
3
Dwoje przywódców ISIS zginęło od własnej b---y

ERBIL, Kurdystan – Władze Peshmergy informują że dwóch lokalnych przywódców ISIS zginęło od miny która została podłożona przez ISIS podczas wcześniejszych walk w tej wiosce. Zginęli Abu Malik, i Abu abdul-Aziz
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#programowanie #ide #cpp
Mirasy mam pytanko, otóż zaczynam się uczyć programować w C++ dla embedded(ale najpierw chce sobie powtórzyć wszystko na spokojnie pod Win7). Generalnie w pracy mam dla czystego C Eclipse i w zasadzie tak już do niego przywykłem że chce go wykorzystać też do C++. Macie może jakiś tutorial jak to skonfigurować żeby działało w C++? Bo z tego co pamiętam to instalacje dla
Mirasy mam pytanko, otóż zaczynam się uczyć programować w C++ dla embedded(ale najpierw chce sobie powtórzyć wszystko na spokojnie pod Win7). Generalnie w pracy mam dla czystego C Eclipse i w zasadzie tak już do niego przywykłem że chce go wykorzystać też do C++. Macie może jakiś tutorial jak to skonfigurować żeby działało w C++? Bo z tego co pamiętam to instalacje dla
embedded c++ .
- 7


















Mirki, korzystam obecnie z Netbeansa, ale wszyscy tu mówią że phpstorm jest super i warto w niego zainwestować. (potrzebuję wersji komercyjnej)
Czy ktoś doświadczony ze stormem jest w stanie mi wylistować jego ewidentne przewagi nad takim netbeansem? Będę wdzięczny, oszczędzi mi to wiele czasu. ( ͡° ͜ʖ ͡°)