Ta Saskia to specjalnie jest tak zaprojektowana, że jak jej nie wykorzystam w R1 i R2 to w R3 wskakuje do talii po mulliganie? Praktycznie za każym je*anym razem...
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jakich zmian chcielibyście najbardziej w najbliższym patchu?
#gwint

Jakie zmiany?

  • Nerf Tibora 4.7% (2)
  • Nerf Hjalmara 23.3% (10)
  • Nerf pogody 30.2% (13)
  • Nerf Tibora i Hjalmara 20.9% (9)
  • Inne (w komentarzu) 20.9% (9)

Oddanych głosów: 43

  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
@haxxx A to źle że zmieniają? Ja bym przestał grać, gdyby nie przewracali mety do góry nogami. Ile można grać przeciwko tym samym taliom. Poza tym, nawet jak "tracisz życie" na craftowanie OP kart, to po zmianie będzie refund, więc żadna strata.
  • Odpowiedz
@Greemote: mmr widac, a sensu sprawdzania expa nie widze bo za lvl i tak sa gowno-nagrody, a jak chcesz wbic ten poziom to i tak grasz wiec... zawsze mozesz przestac grac i isc zjesc zupy albo bigosu bo dobry ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Oby aktualizacja nie weszla szybko bo dzis stwierdzilem ze pogram rankedy NG i przy obecnej mecie SK, potworow i troche KP po 10 rankedach jest 80% winratio, chociaz deck mozna jeszcze lepiej dopracowac ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc: No niestety, grając Tiborem, raz na jakiś czas takie coś wchodzi. Zresztą IMHO Tibor nawet przed patchem był przehype'owany, bo jednak wyciąganie tej karty to spory minus, szczególnie gdy przeciwnik zmusi do wyrzucenia Tibora w 2. rundzie.

A na Sukkuba lepszą kontrą nie jest Ceallach? Jeśli tylko przeciwnik nie zabiera Ci srebrnej karty, ale pewnie zazwyczaj tracisz Imperę.
  • Odpowiedz
@Jan_K: menno wnosi o wiele wiecej i mie jest tylko techem na sukkuba, a ten silver bedzie jeszcze przeszkadzal bo przeniesie mi emisariusza i po zabiciu nie wskrzesze go medykiem
  • Odpowiedz
@Pyrakus: do czego sa te punkty za miejsca? cos mozna za to dostac? goodgaming co tydzien robi turnieje o 250$ z podzialem 1st 125, 2nd 75, 3rd 37,5, 4th 12,5 - czyli z fartem mozna zarobic za czwarte miejsce 6dyszko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Nie obraziłbym się, jakby dodali dowódcę, którego skillem jest możliwość złożenia talii z dwóch różnych frakcji ;)
#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wróciłem do #gwint po chyba dwóch miesiącach przerwy. Ładne te nowe karty i większość rozwiązań mi się podoba. Żeby tylko jeszcze tak nie przegrywać od samego początku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dlaczego teraz zawsze dostaje ok 30 mmr? Kiedyś to było 30 50 nawet 70 jak trafił się ktoś dobry, i 300 mmr można było w 5 pojedynkach wbić. Teraz trzeba minimum 10. Co ten cdp i jego nowy algorytm.....
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam, mam dwa pytania, które nurtują mnie, może pomożecie.
Kiedy gram Nilfgardem na odkrywanie i odkryje przeciwnikowi karte, a ten podczas wymieniania ją wymieni na inną to czy ta karta pozostaje odkrytaw decku i następnym razem jak będzie dobrana to będzie już odkryta? Czy talia autmatyznie ją zakrywa?
2. Kiedy przeciwnik gra Hjalmara i przywołuje tą kartę za 5 pkt (nie pamiętam nazwy), to czy jeśli ją zablokuje, a przeciwnik ją zniszczy
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak działa teraz Trolololo? Wg opisu aktywuje dowolne trio z KP. Czyli jak np. postawię 3 rębaczy a zaraz obok potem tego trolla, to trio rębaczy uaktywni się ponownie?

#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pjotr780: zabicie udnvika do trudnych na należy. a jak masz uzdrowienie to masz 2x złote 25 punktów, a jak ci rzucą kajdany to w następnej rundzie wskrzesić Sidgrifą
  • Odpowiedz