Jakiś pomysł na biedo talię potworów lub północy na 8lvl z jakiś tanich kart i podstawowych, póki co zbieram na pogodynke
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shomon: Według mnie pożerka może być dobra i tania na start. Dowódcę bierzesz z wyzwań, a tak to harpie celeno, vran warrior, ekimmy może ghoule, nekkery i do przodu. Jak nie masz złotych pod pożeranie to złote pod kontrolę i jakoś powinno iść.
  • Odpowiedz
Spierd'tael w praktyce.

3R, zjadłem jednego z tych typków Regisem i koleś się poddał.

Oto moc wielkiej i skomplikowanej talii Spell'tael xD

#gwint
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jest jakiś inny tracker? w gwentup mogę sprawdzać dzienne/tygodniowe statystyki decków i resetować tymczasowy licznik statystyk, ale nie mogę sprawdzać statystyk decku przeciwko różnym liderom, no niby mogę, ale nie jest to posortowane i źle się to przegląda mając więcej niż 1 talię
z kolei w gwent tracker mogę przeglądać te statystyki, ale resetować mogę tylko ogólne statystyki, więc albo miałbym ogólne albo dzienne
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierwsza gra gdzie support się zainteresował problemem i odpowiedział mi na wiadomość i to nie jakiś bot a człowiek. Zgłosiłem bug graficzny z brakiem wyświetlania się rewersu skellige przed ostatnim patchem ze zmianami w kartach, ten patch to naprawił. Wczoraj gość z cdp pisze mi na maila z pytaniem czy zostało to naprawione, fakt po długim czasie ale jednak. :P
Przy okazji zgłosiłem jeszcze kilka błędów i odpowiedział, że mają już to
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alonso117: Tobie odpowiadał gość, a mi "Karolina z Cintry" ( ͡° ͜ʖ ͡°). Póki co zawsze odpisywali, że albo znają problem albo dopytywali o szczegóły, a ostatnio właśnie Karolina zaczęła się pytać po dłuższym czasie czy problemy zniknęły. Jeśli będą tak robić z każdym bugiem, to czeka mnie sporo maili.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cgb771:
Ja siei zastanawiam czy mój isp jest tak beznadziejny czy to te słynne drophacki bo też kilka razy dzisiaj wyleciałem z gry. Powinni jak najszybciej zaimplementowac możliwość ponownego połaczenia bo to śmieszne że wciaz brakuje takiej funkcjonalnosci
  • Odpowiedz
@cgb771: @vateras131: To chyba macie sporego pecha. Ogólnie zdarzyło mi się ze 2-3 DC (po których sprawdzałem neta i było OK) i trochę niezgodności danych, ale to łącznie parę razy na setki gier. Od patcha chyba ani razu nie wywaliło mnie, kilka razy przeciwników.
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: 200 punktów to pół biedy. Gorzej jak się dwa razy dochodzi na dystans mniej niż 10 punktów i potem spada o 100-200 :/. Ale w końcu się udało.

@yogurt37: Tak, zgłaszałem im problemy z tym chyba jeszcze w cbt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ej @epi i eszta gwintownikow: gra ktos moze radkiem? mialem z miesiac przerwy i nie jestem na biezaco. W tym sezonie zargalem kilka rankedow, (obecnie lvl 8 i ucze sie nowej mety.) Na razie eksperymentuje z talia niszczaca z buffowaniem barona, jest ok, ale cos czuje ze na top 10 moze byc za malo :). Macie jakies porady, autorskie combosy i must have talii z radkiem?
#gwint
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc: @epi:

U mnie baron też wyleciał ze składu ze względu na deck thinning. Trzon talii jest nawet podobny do tego co piszesz, tzn:
- gram od wczoraj na ciri dash, deck czyszczę adeptkami + czyste niebo + pogoda + posiłki + avallach + talar + piechurzy. Do tego dochodzą karty niszczące. Deck naprawdę nieźle daje radę, ale w tej chwili doczłapałem się dopiero do około 2,5 MMR, w
  • Odpowiedz
@kubusfnc: @epi: udalo mi sie zlozyc cos w miare sensownego w oparciu o radowida i deck thinning. mam deck ktory moze wygrac z kazdym ... ale i z kazdym przegrac :). obecnie okolo 3,8 mmr.

gram tak, zeby w trzeciej rundzie miec przewage, lub rowna ilosc kart, wyczyszczony deck i na reku borcha, keire (dzieki epi - swietna karta ) kajdany, pozoge, srebrnego smoka i radowida. da sie
  • Odpowiedz
@Gdzie_byli_rodzice: Absolutnie nie wymieniać Carantihra, tylko nauczyć się z niego korzystać. IMO 2. najlepsza karta potworów po Duchu Lasu. Raczej klucznika próbowałbym zastępować np. Geelsem, Regisem, Odnową, Yennefer. Morvud za Tasaka. Reszta to w zależności w którą stronę chcesz iść -pogodowa pożerka, spam małymi jednostkami?
No i koniecznie przeraza. A jak grasz ropucha to fajne kombo wychodzi z Olgierdem jak zjesz go z ręki.
  • Odpowiedz
Istotna wiadomość do wszystkich graczy w #gwint którzy mają jakieś opory przed graniem pogodą / spellami / kontrolami / innym rakiem:
Wściekanie się o to, że ktoś gra konkretną mechaniką to klasyczny syndrom przegrywa. W gry (piłka nożna, koszykówka, komputerowe, karciane, jakiekolwiek) gra się po to, żeby WYGRYWAĆ. Kto mówi inaczej, okłamuje sam siebie. Owszem, przyjemność z samego grania też jest, ale głównie chodzi o zwycięstwo. I są strategie, które
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotDK: Co ty bredzisz? Grałeś chociaż tym deckiem? Ta talia polega na dobrym podejmowaniu decyzji.

do tego fakt kserokopiowania jej z neta to już w ogóle jest to talia dla bezmózgów


@FotDK: tylko własnoręcznie stworzone talie tematyczne z w/r na poziomie 20%!!!!!!!!!!1111
  • Odpowiedz
Mirki dopiero pobrałem gwinta i mam pytanie od czego zacząć grę?
Najpierw zrobić wszystkie wyzwania po czym kupić beczki i dopiero wtedy zacząć grać normale?
Jaka talia jest dobra na początek?

#gwint
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LuLzEr: z kupnem beczek nie spiesz się. Raz że jeżeli chodzi o beczki CDP jest dość hojny, jak na grę f2p, i można dość szybko jakaś talie za darmo zlozyc, dwa kupisz beczki i nawet nie będziesz wiedział co wybrać z nich. Ograj się tak do 10lvl i wtedy działaj jak coś .
  • Odpowiedz
Mirki jak to jest z kolejnością ruchów w gwincie, tzn. kto kiedy zaczyna? Na początku jest rzut monetą, potem wydawało mi się, że ten kto spasuje pierwszy ten pierwszy zaczyna, jednak nie jest to regułą, czasem występuje też rzut monetą w 3 rundzie. Jak to jest?
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vorio: Kolejne rundy zaczyna zwycięzca poprzedniej, nie jestem pewien jak to jest z remisem, czy następuje ponowny rzut monetą, czy tym razem zaczyna druga osoba.
  • Odpowiedz
@Jan_K: Ja siedze na 75% vs skellige po jakiś 25+ meczy przeciwko nim. Pewnie zależy od wariacji QG, jak się ciśnie deckiem prosto z gwentdb to raczej ciężko, ale jak na bieżąco dostosowujesz się do mety no i zagrałeś już trochę meczy tym QG to całkiem inaczej. Deck złożyłem jakiś tydzień temu i przez pierwsze 3 dni win ratio około 45% ale im więcej meczy rozegrane i wymiana kart i
  • Odpowiedz
Grałem przed chwilą potyczkę i na koniec przeciwnik rzuca mi Tibora, a ja dobieram trzęsienie ziemi. Przegrałem więc, od razu wchodzę do tali wyrzucić tę kartę, bo nie wiem jakim cudem mam ją w decku. Problem w tym, że jej nie mam! Więc jak mogłem ją dobrać?
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan_K: Da się, ale jest to upierdliwe. Trzeba najechać na kartę w cmentarzu, nacisnąć Tab żeby pokazać stół i wtedy w tym okienku z podglądem po prawej karta będzie miała niebieską albo czerwoną poświatę.
  • Odpowiedz
@Vegan: To jak użyłeś Stammelforda z Vanhemara, to on tworzy kartę, którą wybrałeś i później trafia ona na cmentarz. No a potem Assire. Innego pomysłu nie mam.
  • Odpowiedz