uwaga, powaga na tagu!1111 Opcja z tworzeniem karty premium za pył i po patchu zcraftowanie jej za fragmenty tak jak ostatnio będzie teraz też aktualna?
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki, co brać?
Gram ostatnio głównie discard skellige (ale bardziej dla przyjemności niż dla osiągów),
najlepiej szło mi nifilgardem ale jakoś nigdy specjalnie mi nie zależało na tym żeby szpiedzy wracali na moją stronę (może mam ich za słabych ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Myślałem też czy by nie pokombinować z jakimś skaczącymi po polach elfami i tu by mi ten sheldon całkiem pasował;x
W zasadzie każdą z
UrimTumim - Mirki, co brać?
Gram ostatnio głównie discard skellige (ale bardziej dla...

źródło: comment_WwnG8GqF4USMoeUoW3nDZduokGjPCGc4.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Tomm16: @kb134099: Teraz spellgaard ze Skellenem i Calveitem daje radę, do tego jeszcze Cahira można grać. Jak nie będzie można wyciągnąć złotych kart, to pod ten archetyp ten dowódca nie ma większego sensu
  • Odpowiedz
Do wczoraj czekałem na patch. Teraz czekam zdecydowanie mniej. Niektóre karty dostały nerfa kilka razy...
Jakoś nie widzę w tych zmianach receptyna bardziej zróżnicowaną mete- zamiast SK, dagona i unseen elder bedziemy non stop grac na NK i unseen elder xD
Ciekaw też jestem jak będzie z mieleniem np. magów za pełną wartość skoro ich spelle dostały nerfa, a siła zostaje ta sama.
#gwint
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień dobry Warcry, Ukryty, Deathswarm, Reveal, Emhyrze, Braenn i Haraldzie. Kambi ić stond :D

Już się nie mogę doczekać starych xmenów na yen, łucznikach i trzęsieniu :D

#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc: coś się zaplątałeś w swoim rozumowaniu. Nie musisz mi przypominać o zmianie pogody :D. Zauważ, że stwierdziłem, że dzięki zmianom teraz Harald zacznie być dużo częściej grany. Masz jakiś sensowny arg. przeciw? Bo ja się nie doszukalem w Twoich wypowiedziach poza tym co powtarzają noobki z wykopu i reddita :D
  • Odpowiedz
No i beka xD widze placz o wszystkie frakcje tylko nie o KP XD a ja sobie spokojnie talią dochodze do rangi 12 z 5 bo nikt tym nie gra i nie wie jak kontrowac ;D

#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wzr1one: KP jest przecież całkiem popularne, Foltest jest 4. najpopularniejszym dowódcą, a KP 3. frakcją. Czyli jest OK, ale bez przesady - także nic dziwnego, że nikt o nich nie płacze.

Ja na randze 16-17 widuję ostatnio regularnie Franceskę, Voorhisa, czy Radowida, a sam dzisiaj cisnąłem Calveitem, także KP, a szczególnie Foltesta ciężko przy tym uznać za coś niszowego.
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: Arcywrogiem to są balisty i trebusze, a to drugie dostało praktycznie +4 w tym patchu. Nie zapominaj, że teraz była grana hybryda która sama się opierała na pogodzie. Behemoty będą nadal niegrywalne ze względu na to co napisałem w pierwszym zdaniu.
  • Odpowiedz
@PanTechnik: Zapomniałem o balistach, które faktycznie są bardzo efektywne wobec pożeraczy. Z drugiej strony zaś KP ma lepsze talie i to nawet w tej chwili, które tylko zyskają po patchu. Pożyjemy, zobaczymy - ten wpis to głównie #heheszki i zwykła spekulacja, więc radzę nie traktować tego zbyt poważnie.
  • Odpowiedz
Boję się troszkę, że za bardzo będą spłycać rozgrywkę, bo na strimie to co chwila mówili, że zmiany są dla nowych graczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

co oni mają w głowach? Osłabili hjalmara - ok. Nie wydaje mi się że problem był w tej karcie ale ok. No dowalmy jeszcze kambi które było na granicy grywalności a które strasznie dostanie w dupe przez nerf avallacha i hjalmara. Fuck logic
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Andylon: po prostu miałem mega fun grając kambi - i nikt mi nie powie że to była op talia. Czytam hjalmar myślę "ałć" potem avallach "będzie ciężko" a potem kurde hemdal 16 siły... No kto to wymyślił i w jakim celu?
  • Odpowiedz
To co zrobili z pogodą to overkill. Wystarczyło by znerfić mróz, a nie psuć wszystkie synergie z dzikim gonem i sprawiać że potwory są niegrywalne (może chociaż pożerka da rade). Nerf Villena to jakiś żart. Kambi też bez sensu. Nerfy SK są w porządku.
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No to czekam na patch. Mozliwe ze ludzie skoncza plakac o samo SK i potwory + op combo topornikow czy op efekty pogodowe, ale na pewno zobacze tu te same nicki w akcji jak beda plakac o nowy tier1 deck ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc: Ludzie bardziej narzekają na marne "zróżnicowanie" niż na silne strategie. Bo nie oszukujmy się, ale n-----------e się ciągle z tymi samymi Dagonami i Crachami do przyjemnych nie należy.
  • Odpowiedz
Mam nadzieję że się szybko uwiną z tym hofixen bo za dwa dni wyjeżdzam i nie będę miał jak spalić dwóch hjalmarow ;/
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nerfy SK zawsze na propsie ;)
Hjalmar, morkvarg i tarczowniczki, pięknie :)
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach