Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@jestemmimas: soon
- 0
czyli jak zawsze :D
Mirki, co brać?
Gram ostatnio głównie discard skellige (ale bardziej dla przyjemności niż dla osiągów),
najlepiej szło mi nifilgardem ale jakoś nigdy specjalnie mi nie zależało na tym żeby szpiedzy wracali na moją stronę (może mam ich za słabych ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Myślałem też czy by nie pokombinować z jakimś skaczącymi po polach elfami i tu by mi ten sheldon całkiem pasował;x
W zasadzie każdą z
Gram ostatnio głównie discard skellige (ale bardziej dla przyjemności niż dla osiągów),
najlepiej szło mi nifilgardem ale jakoś nigdy specjalnie mi nie zależało na tym żeby szpiedzy wracali na moją stronę (może mam ich za słabych ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
Myślałem też czy by nie pokombinować z jakimś skaczącymi po polach elfami i tu by mi ten sheldon całkiem pasował;x
W zasadzie każdą z
źródło: comment_WwnG8GqF4USMoeUoW3nDZduokGjPCGc4.jpg
Pobierz@UrimTumim Nikt nie potrafi robić takich glitchy jak Sheldon.
@vateras131: Karta, którą zabierze nam Sukub staje się szpiegiem, więc jeśli jest brązowa, to Ceallachem można ją odzyskać albo zniszczyć Menno Coehoornem.
- 3
Żegnajciu Janie Kalweicie
#gwint
#gwint
@Tomm16: Bo jest trudniejsze od spell-scoia. Ale dzięki liczę na powrót NG. Mają teraz najlepsze tech srebra. A pogoda też już nie straszna
- 0
Do wczoraj czekałem na patch. Teraz czekam zdecydowanie mniej. Niektóre karty dostały nerfa kilka razy...
Jakoś nie widzę w tych zmianach receptyna bardziej zróżnicowaną mete- zamiast SK, dagona i unseen elder bedziemy non stop grac na NK i unseen elder xD
Ciekaw też jestem jak będzie z mieleniem np. magów za pełną wartość skoro ich spelle dostały nerfa, a siła zostaje ta sama.
#gwint
Jakoś nie widzę w tych zmianach receptyna bardziej zróżnicowaną mete- zamiast SK, dagona i unseen elder bedziemy non stop grac na NK i unseen elder xD
Ciekaw też jestem jak będzie z mieleniem np. magów za pełną wartość skoro ich spelle dostały nerfa, a siła zostaje ta sama.
#gwint
- 1
@fiszu86:
Padły chyba słowa "...following days..." więc jest szansa, że w tym tygodniu.
Padły chyba słowa "...following days..." więc jest szansa, że w tym tygodniu.
Dzień dobry Warcry, Ukryty, Deathswarm, Reveal, Emhyrze, Braenn i Haraldzie. Kambi ić stond :D
Już się nie mogę doczekać starych xmenów na yen, łucznikach i trzęsieniu :D
#gwint
Już się nie mogę doczekać starych xmenów na yen, łucznikach i trzęsieniu :D
#gwint
- 0
@kubusfnc: coś się zaplątałeś w swoim rozumowaniu. Nie musisz mi przypominać o zmianie pogody :D. Zauważ, że stwierdziłem, że dzięki zmianom teraz Harald zacznie być dużo częściej grany. Masz jakiś sensowny arg. przeciw? Bo ja się nie doszukalem w Twoich wypowiedziach poza tym co powtarzają noobki z wykopu i reddita :D
- 0
@kb134099: o nerfie sk chyba tez nie musze przypominac ;) no to czekam i zapisuje w notatniku rankedy na chromego
konto usunięte via Android
- 7
No i beka xD widze placz o wszystkie frakcje tylko nie o KP XD a ja sobie spokojnie talią dochodze do rangi 12 z 5 bo nikt tym nie gra i nie wie jak kontrowac ;D
#gwint
#gwint
- 1
- 0
@wzr1one: KP jest przecież całkiem popularne, Foltest jest 4. najpopularniejszym dowódcą, a KP 3. frakcją. Czyli jest OK, ale bez przesady - także nic dziwnego, że nikt o nich nie płacze.
Ja na randze 16-17 widuję ostatnio regularnie Franceskę, Voorhisa, czy Radowida, a sam dzisiaj cisnąłem Calveitem, także KP, a szczególnie Foltesta ciężko przy tym uznać za coś niszowego.
Ja na randze 16-17 widuję ostatnio regularnie Franceskę, Voorhisa, czy Radowida, a sam dzisiaj cisnąłem Calveitem, także KP, a szczególnie Foltesta ciężko przy tym uznać za coś niszowego.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@TlustodupyBialorusin: Arcywrogiem to są balisty i trebusze, a to drugie dostało praktycznie +4 w tym patchu. Nie zapominaj, że teraz była grana hybryda która sama się opierała na pogodzie. Behemoty będą nadal niegrywalne ze względu na to co napisałem w pierwszym zdaniu.
- 0
@PanTechnik: Zapomniałem o balistach, które faktycznie są bardzo efektywne wobec pożeraczy. Z drugiej strony zaś KP ma lepsze talie i to nawet w tej chwili, które tylko zyskają po patchu. Pożyjemy, zobaczymy - ten wpis to głównie #heheszki i zwykła spekulacja, więc radzę nie traktować tego zbyt poważnie.
Boję się troszkę, że za bardzo będą spłycać rozgrywkę, bo na strimie to co chwila mówili, że zmiany są dla nowych graczy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
#gwint
@ZuyKefrus: Co by nie mówili mają problem z balansowaniem tej gry od samego początku jej istnienia.
co oni mają w głowach? Osłabili hjalmara - ok. Nie wydaje mi się że problem był w tej karcie ale ok. No dowalmy jeszcze kambi które było na granicy grywalności a które strasznie dostanie w dupe przez nerf avallacha i hjalmara. Fuck logic
#gwint
#gwint
- 3
@Andylon: po prostu miałem mega fun grając kambi - i nikt mi nie powie że to była op talia. Czytam hjalmar myślę "ałć" potem avallach "będzie ciężko" a potem kurde hemdal 16 siły... No kto to wymyślił i w jakim celu?
@kajtek14102 zorientują się że przesadzili i znowu zmienią
To co zrobili z pogodą to overkill. Wystarczyło by znerfić mróz, a nie psuć wszystkie synergie z dzikim gonem i sprawiać że potwory są niegrywalne (może chociaż pożerka da rade). Nerf Villena to jakiś żart. Kambi też bez sensu. Nerfy SK są w porządku.
#gwint
#gwint
- 2
@adi555000: przesadzili, mimo iz sam pogody nie lubie, to tylko mroz byl do zmiany. a oni wywrocili wszystko do gory nogami XD
@Isherwood: tylko że potwory mają tak mało siły i synergii między kartami że musiały opierać się tylko na pogodzie. Praktycznie ich meta była odpowiedzią na silne Skellige. Teraz zostaje tylko pożeranie.
- 6
- 9
No to czekam na patch. Mozliwe ze ludzie skoncza plakac o samo SK i potwory + op combo topornikow czy op efekty pogodowe, ale na pewno zobacze tu te same nicki w akcji jak beda plakac o nowy tier1 deck ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
@kubusfnc: Ludzie bardziej narzekają na marne "zróżnicowanie" niż na silne strategie. Bo nie oszukujmy się, ale n-----------e się ciągle z tymi samymi Dagonami i Crachami do przyjemnych nie należy.
- 18
- 1
- 3
@Queltas: mówili że poprawili buga że Baron był top w talii na starcie rundy zamiast na końcu tak jak ma wpisane.
kiedy ten patch?
#gwint
#gwint
- 1
@So_I_Scream: "in the following days"
- 0
- 2
Mam nadzieję że się szybko uwiną z tym hofixen bo za dwa dni wyjeżdzam i nie będę miał jak spalić dwóch hjalmarow ;/
#gwint
#gwint
- 6
już od nowego patchu będziesz mógł usłyszeć że rywal rucha ci matkę
#gwint
#gwint
@kvvach: Nie będzie ruchania matki w nowym patchu
- 2
- 2
Przegapiłem stream, macie jakąś listę zmian?
#gwint
#gwint
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
- 5




















#gwint