Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@kubusfnc:
Przecież na mmr 3k+ popularność sk jest większa
Przecież na mmr 3k+ popularność sk jest większa
@mieczyslawIIIfaza: Nie mogę się doczekać nerfa skellige ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mam nadzieję że nie będą istnieć.
- 1
Pytanie czysto hipotetyczne z ciekawości.
Gdyby mozna bylo kupić za realną kasę jakies itemy, które zwiększają liczbe zdobywanych punktów rankingowych, albo zmniejszają liczbę traconych przy porażce, to grali byście dalej?
Bez wnikania, czy to dobry, czy zły pomysł, bo wiem, że większość nie przepada za p2w. Interesuje mnie tylko odpowiedź na pytanie ;)
#gwint
Gdyby mozna bylo kupić za realną kasę jakies itemy, które zwiększają liczbe zdobywanych punktów rankingowych, albo zmniejszają liczbę traconych przy porażce, to grali byście dalej?
Bez wnikania, czy to dobry, czy zły pomysł, bo wiem, że większość nie przepada za p2w. Interesuje mnie tylko odpowiedź na pytanie ;)
#gwint
Czy grałbyś, gdyby takie itemy były dostępne za realną kasę?
- Tak 10.4% (7)
- Nie 82.1% (55)
- Zależy od ceny i długości działania efektu 7.5% (5)
- 3
Przed chwilą wygrałem z chyba najbardziej nieogarniętym graczem grającym Spella'tael :D
Pierwszą rundę wygrałem bez problemu, bo używał mało kart specjalnych. Rzucał dragonów vrihedd, pewnie żeby zróżnicować wartości na strażnikach. Ale na jego nieszczęście, posłużyły tylko do zbuffowania Barona :)
Przy okazji zjadłem mu jednego strażnika.
W drugiej rundzie musiał zużyć drugiego straznika, żeby wygrać.
Pierwszą rundę wygrałem bez problemu, bo używał mało kart specjalnych. Rzucał dragonów vrihedd, pewnie żeby zróżnicować wartości na strażnikach. Ale na jego nieszczęście, posłużyły tylko do zbuffowania Barona :)
Przy okazji zjadłem mu jednego strażnika.
W drugiej rundzie musiał zużyć drugiego straznika, żeby wygrać.
- 2
@epi: Też dwóch ostatnich graczy Spell'Tael spotkałem mało ogarniętych. Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest obecnie sens grania Spell'Tael i brania do talii Schirru, bądź Regisa: Wampira Wyższego, gdy połowa graczy używa Uzdrowienia? Dwa razy spotkałem tego typu graczy i dwa razy wygrałem z nimi ich własną bronią, bo użyli którejś z tych kart w 1. rundzie. Przed chwilą miałem w ogóle geniusza, który wygrał 1. rundę będąc kartę w
@epi też ostatnio mam tę kartę. Regularnie wjeżdża regis. 2x p--------m hjalmara i kejrana.
- 1
#wiedzmin #wiedzmin3 #gwint #grybezpradu Mirki mam pytanie odnośnie drukowanego Gwinta dodawanego jako dodatek do Wiedzmina.
Na allegro paczka z taliami Nilfgaardu i Północne Królestwa kosztuje ok. 30 zł
Natomiast paczka z taliami Potworów i Scoia'Tael kosztuje już blisko 200 zł
Pytanie skąd taka różnica w cenach? I czy można liczyć na to, że talie Potworów i Scoia'Tael w przyszłości stanieją?
Na allegro paczka z taliami Nilfgaardu i Północne Królestwa kosztuje ok. 30 zł
Natomiast paczka z taliami Potworów i Scoia'Tael kosztuje już blisko 200 zł
Pytanie skąd taka różnica w cenach? I czy można liczyć na to, że talie Potworów i Scoia'Tael w przyszłości stanieją?
- 1
@yogurt37: Dostałeś bana za oszukiwanie
- 0
- 103
Kto z #cdp wymyślił, żeby #gwint nie był dostępny na urządzania mobilne? Czy oni nie widzą ile $$$ im przechodzi koło nosa?
#gry #grykomputerowe
#gry #grykomputerowe
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@nalej_mi_zupy: a bli$$ kiedy niby portował grę na urządzenia mobilne? Już po oficjalnej premierze, a gwint jest dopiero w becie.
Villen ewidentnie mnie lubi bo już trzeci raz mi animowany poleciał xD Chyba trzeba go wreszcie do jakiejś talii wrzucić bo to musi być jakiś znak! xD
#gwint
#gwint
źródło: comment_i37QaUBGf4NALP2tra2shzObmeJ3VkqR.jpg
Pobierz@ItowerYOU: Aż się Gerwantowi ze szczęścia zarost rozmył xD
- 2
To kiedy ten nowy sezon? Bo po spadku o ponad 1000mmr i jakieś 40 tysiecy pozycji się trochę odechciewa xD
#gwint
#gwint
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
Ktoś z was grał Skjalla? ( ͡º ͜ʖ͡º) Często widać że przeciwnicy najpierw czytają opis karty bo prawdopodobnie widzą ją pierwszy raz ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°) XD
#gwint
#gwint
źródło: comment_O4gWGwxgyl4TAgymo4pr5x1qI7S5cHgR.jpg
Pobierz- 1
Nie ma to jak wygrywać gierke i wyskakuje komunikat "spójność plików coś tam coś tam jest niezgodna z serwerem" i przegrywasz :)
#gwint
#gwint
@Marcines: Zgłaszaj to. Może zaczną banować oszustów lub pójdą o krok dalej i w końcu to naprawią XD
- 17
- 6
@Mega_Smieszek: gwint jest osadzony w świecie Wiedźmina, co automatycznie sprawia, że jest lepszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
hearthstone nie jest, więc nawet nie ma po co go instalować :P
#heheszki
hearthstone nie jest, więc nawet nie ma po co go instalować :P
#heheszki
- 1
Przydałaby się jednostka, która mogłaby tworzyć kajdany lub grzybki ;)
Taki nowy mag czy coś ala Dethmold, tylko z innymi kartami do wyboru.
#gwint
Taki nowy mag czy coś ala Dethmold, tylko z innymi kartami do wyboru.
#gwint
@epi każda frakcja na swojego "maga" :)
Taką kartą mógłby być "Druid" - neutralny jak w świecie wiedzmina. Umiejętności: czyste niebo (jak wszyscy czarodzieje) grzybki i kajdany. Te kajdany słabo pasują, ale skoro eliksir działają tak samo na wiedźminów i wszystkich innych to i druidzi mogą mieć kajdany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Taką kartą mógłby być "Druid" - neutralny jak w świecie wiedzmina. Umiejętności: czyste niebo (jak wszyscy czarodzieje) grzybki i kajdany. Te kajdany słabo pasują, ale skoro eliksir działają tak samo na wiedźminów i wszystkich innych to i druidzi mogą mieć kajdany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@epi Jak kajdany, to najbardziej pasuje jakiś łowca czarownic.
- 1
double hjalmar od skellige tak mocno op 25 value o tak o ;>
#gwint
#gwint
- 1
@epi: @xplode11: @Jan_K: hjalmar potrzebuje tez drugiej karty, o ktora nie trudno, ale jezeli gracie mirrora to chyba nie trudno przewidziec cos takiego i albo zagrac samemu uzdrowienie przed przeciwnikiem by skonczyc go 2:0, albo czekac ze swoim hjalmarem/zabrac mu go wnie trzeciej rundzie. Jezeli zmienia uzdrowienie to prawdopodobnie dostanie nerfa do podlogi jak wiekszodc nerfionych kart/frakcji
- 2
@Blond_Ortograficzny: bo wtedy w dumpsterze bylo wiecej NG niz SK, a zazwyczaj placza ludzie ze srodka tabeli
- 2
Dobre. Spotkanie dwóch talii na Fringillę i Letho.
#gwint
#gwint

- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@cgb771: o jak cisnę aktualnie z typa, który tu kiedyś próbował udowadniać, że gra jest "out" tak naprawdę i wszynio xD Z każdym dniem ta gra coraz bardziej upada, polecam poczytać reddita, wczoraj czy dzisiaj nawet wyszedł patent jak wywoływać crash gry po stronie przeciwnika. Deweloperzy powinni się zesrać, a zrobić natychmiast aktualizację nerfiącą sk, pogodę (czyli automatycznie potwory) i stabilizująca rozgrywkę, żeby nie rozłączało
Uwielbiam ten matchup
#gwint
#gwint
źródło: comment_hNhjDqIGScCUpkMGWu4XwmeuYEFG51JK.jpg
PobierzNa reddicie pojawiła się instrukcja do drophacka, więc w najbliższych dniach można się spodziewać więcej "przypadkowych problemów ze spójnością danych". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
źródło: comment_9nnv7dwi1D4ekTgtrplQsHBm2ZiGsmfj.jpg
Pobierz- 4
@Extraordynarny: Burzy powinni odebrać ten znaczek studia. Wchodzisz w post żeby przeczytać odpowiedź devów a tam Burza i jego "LOL" "FeelsBadMan" i inne takie. Potem rethaz w trakcie podcastu p------i, że reddit nie dostarcza wartościowych informacji dla devów.























#gwint