Jaką ciekawą talie polecacie? Mam już oklepane większość skelige porzerke i potwory pod mgłe. Szukam tali którą można wygrywać, ale która równocześnie jest ciekawa. Jakieś sugestie?
#gwint
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pytanie czysto hipotetyczne z ciekawości.
Gdyby mozna bylo kupić za realną kasę jakies itemy, które zwiększają liczbe zdobywanych punktów rankingowych, albo zmniejszają liczbę traconych przy porażce, to grali byście dalej?

Bez wnikania, czy to dobry, czy zły pomysł, bo wiem, że większość nie przepada za p2w. Interesuje mnie tylko odpowiedź na pytanie ;)

#gwint

Czy grałbyś, gdyby takie itemy były dostępne za realną kasę?

  • Tak 10.4% (7)
  • Nie 82.1% (55)
  • Zależy od ceny i długości działania efektu 7.5% (5)

Oddanych głosów: 67

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed chwilą wygrałem z chyba najbardziej nieogarniętym graczem grającym Spella'tael :D

Pierwszą rundę wygrałem bez problemu, bo używał mało kart specjalnych. Rzucał dragonów vrihedd, pewnie żeby zróżnicować wartości na strażnikach. Ale na jego nieszczęście, posłużyły tylko do zbuffowania Barona :)
Przy okazji zjadłem mu jednego strażnika.

W drugiej rundzie musiał zużyć drugiego straznika, żeby wygrać.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: Też dwóch ostatnich graczy Spell'Tael spotkałem mało ogarniętych. Niech mi ktoś wytłumaczy jaki jest obecnie sens grania Spell'Tael i brania do talii Schirru, bądź Regisa: Wampira Wyższego, gdy połowa graczy używa Uzdrowienia? Dwa razy spotkałem tego typu graczy i dwa razy wygrałem z nimi ich własną bronią, bo użyli którejś z tych kart w 1. rundzie. Przed chwilą miałem w ogóle geniusza, który wygrał 1. rundę będąc kartę w
  • Odpowiedz
#wiedzmin #wiedzmin3 #gwint #grybezpradu Mirki mam pytanie odnośnie drukowanego Gwinta dodawanego jako dodatek do Wiedzmina.
Na allegro paczka z taliami Nilfgaardu i Północne Królestwa kosztuje ok. 30 zł
Natomiast paczka z taliami Potworów i Scoia'Tael kosztuje już blisko 200 zł

Pytanie skąd taka różnica w cenach? I czy można liczyć na to, że talie Potworów i Scoia'Tael w przyszłości stanieją?
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To kiedy ten nowy sezon? Bo po spadku o ponad 1000mmr i jakieś 40 tysiecy pozycji się trochę odechciewa xD
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie ma to jak wygrywać gierke i wyskakuje komunikat "spójność plików coś tam coś tam jest niezgodna z serwerem" i przegrywasz :)
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przydałaby się jednostka, która mogłaby tworzyć kajdany lub grzybki ;)
Taki nowy mag czy coś ala Dethmold, tylko z innymi kartami do wyboru.


#gwint
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi każda frakcja na swojego "maga" :)

Taką kartą mógłby być "Druid" - neutralny jak w świecie wiedzmina. Umiejętności: czyste niebo (jak wszyscy czarodzieje) grzybki i kajdany. Te kajdany słabo pasują, ale skoro eliksir działają tak samo na wiedźminów i wszystkich innych to i druidzi mogą mieć kajdany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@epi: @xplode11: @Jan_K: hjalmar potrzebuje tez drugiej karty, o ktora nie trudno, ale jezeli gracie mirrora to chyba nie trudno przewidziec cos takiego i albo zagrac samemu uzdrowienie przed przeciwnikiem by skonczyc go 2:0, albo czekac ze swoim hjalmarem/zabrac mu go wnie trzeciej rundzie. Jezeli zmienia uzdrowienie to prawdopodobnie dostanie nerfa do podlogi jak wiekszodc nerfionych kart/frakcji
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cgb771: o jak cisnę aktualnie z typa, który tu kiedyś próbował udowadniać, że gra jest "out" tak naprawdę i wszynio xD Z każdym dniem ta gra coraz bardziej upada, polecam poczytać reddita, wczoraj czy dzisiaj nawet wyszedł patent jak wywoływać crash gry po stronie przeciwnika. Deweloperzy powinni się zesrać, a zrobić natychmiast aktualizację nerfiącą sk, pogodę (czyli automatycznie potwory) i stabilizująca rozgrywkę, żeby nie rozłączało
  • Odpowiedz
@Extraordynarny: Burzy powinni odebrać ten znaczek studia. Wchodzisz w post żeby przeczytać odpowiedź devów a tam Burza i jego "LOL" "FeelsBadMan" i inne takie. Potem rethaz w trakcie podcastu p------i, że reddit nie dostarcza wartościowych informacji dla devów.
  • Odpowiedz