Widzę że Gwint jest na etapie open bety, da radę w to już normalnie grać, czy może lepiej poczekać na premierę?
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@AgentGecko: reset był jak sie closed beta skończyła, kolejny raczej nie jest przewidywany

bugi się zdarzają, bo to nadal beta
kampanii single jeszcze nie ma, tylko multi - potyczki i tryb rankingowy

dla mnie to można było grac od początku closed bety, nie rozumiem po co czekać :P
  • Odpowiedz
@0x686578:
Spelltael już wcześniej nie było najsilniejsze (większość list klasyfikowało go w tier 3) więc przy tylu pomniejszych nerfach wątpię aby wyszło z tego obronną ręką.
  • Odpowiedz
Dla tych co w ostatnim patchu stworzyli premium znerfionych liderów: teraz dostają refund.
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w przypadku kart premium podpis jest, że dostajesz 1600, ale nie dostaje się skrawki + pył ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gwint

W zamkniętej becie to klikali to GG w 90%, teraz mniej niż połowa. Nikt kogo pokonam tego nie robi. Jak tu jacyś tacy są to - serdeczny uj wam w d. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@fiszu86: Podczas trwającej rozgrywki odpalasz Gwinta na drugim kompie co skutkuje rozłączeniem po obydwu stronach. Jeżeli miałeś zaliczoną jedną rundę mecz zakończy się zwycięstwem.
  • Odpowiedz
[No Frustration NR](http://www.gwentdb.com/deckbuilder/50237-foltest#550:1:1;562:1:1;564:1:1;568:2:1;1006:1:1;1108:2:3;1112:1:3;1114:2:3;50021:1:1;50043:4:1;50051:1:1;50058:3:1;50061:3:3;50063:3:3;50071:4:1;)
Jeśli macie jakiś pomysł jak podmienić srebrne/złote karty żeby to lepiej działało, to dajcie znać.
sorry za dziwne słownictwo, gram po angielsku żeby potem rozumieć o czym mówią na streamach i reddicie :)
ogólnie jest to taki wesoły, stress free deck do casuala, ewentualnie do 1500-1700mmr
jak to działa:
muligany: ma zostać jeden wiedźmin albo zero jeśli mamy reinforcement, nie wyrzucać kaedweni siege support i wież, w pierwszej kolejności wywalać balisty i jakieś
fiszu86 - No Frustration NR
Jeśli macie jakiś pomysł jak podmienić srebrne/złote kar...

źródło: comment_Z4NhuuSFnYgd9fgthzOyYVWNwBe4xXSF.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@NoEj bardzo dobrze zrobił,nie ma sposobu żeby przebił cię 1 kartą, ma 2 karty przewagi, ty zaczynasz kolejną rundę i masz gówniane karty na ręce ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Już któryś raz mam taką sytuację, że używam Cahirem umiejętności Calveita, druga karta jest złota, więc zagrywam pierwszą, później gram Egzekutora i nie bierze pod uwagę tej złotej tylko jakąś inną. Nie dość, że złe tłumaczenie tej karty to jeszcze nie zawsze działa jak trzeba. Ehhh.....
#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach