Niby taki premium, a spyłowanie za 5 scrapów. BTW czemu znowu zmienili z 10 na 5?
#gwint
#gwint
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: comment_YDtkmeGtFkmKzCFHuz1Rs9l3noq39MkA.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Komentarz usunięty przez moderatora

Komentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_Z4NhuuSFnYgd9fgthzOyYVWNwBe4xXSF.jpg
Pobierzw ogóle w tym pojedynku bardzo dużo poszło po mojej myśli, rzadko się to zdarza
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
#gwint
bugi się zdarzają, bo to nadal beta
kampanii single jeszcze nie ma, tylko multi - potyczki i tryb rankingowy
dla mnie to można było grac od początku closed bety, nie rozumiem po co czekać :P