@epi: Teraz już poważnie. Jestem raczej przeciwny buffowaniu. Jeżeli trzeba balansować karty to w dół albo zrobić rework, bo najprawdopodobniej coś nie działa według wytyczonego schematu. Widać do czego doprowadza takie radosne pompowanie. Nie wszystkie karty będą w grze, bo jest to po prostu niemożliwe. Niektóre pozostaną for fun, inne posłużą nam w meme deckach, a inne zaś mogą nabrać mocy dopiero gdy dojdą nowe karty. Nie można eliminować każdej
  • Odpowiedz
Wygrałem gierkę, ale nie zaliczyło mi punktów rankingowych + doświadczenia, za to dzienne nagrody już jest ok (po 2 meczach 4/6)
dziwna sprawa
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TlustodupyBialorusin: W ogóle nie rozumiem czemu od początku closed bety nie potrafią zrobić bardziej przyjemnego disagnu, ten czarny ekran na pół ekranu w-----a graczy od samego początku, a GwentUP potrafił dodać już na to fitcher, a cdpr nie xD
  • Odpowiedz
3 beczki i 3 legendy dzisiaj. Co prawda dwie z nich to Saesenthesis i Natalis, ale nie ma co narzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcines: no potezne combo legend w beczce, ale kisi sie w kolekcji z potencjalna wartoscia zmielenia za 200 bo wszystko juz mialem, jedynie skellen z pierwszej beczki byl karta ktorej nie mam. Ogolnie topotworami geelsa w beczce widzialem juz z 4 razy xD
  • Odpowiedz
Jakie są szanse na takie combo w talii 37 kart? A filmik powinno się pewnie oznaczyć +18, ale może o tej porze ujdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
Jan_K - Jakie są szanse na takie combo w talii 37 kart? A filmik powinno się pewnie o...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@radd00: Co ciekawe tę możliwość wykładania Sukkuba po swojej stronie stosuje się skrajnie rzadko, a nagle z nieużywanej karty stała się podstawą decków. Takim Skellige to aż strach grać na Morkvarga, bo długo się go nie utrzyma po swojej stronie ;)
  • Odpowiedz
Jak komuś nie pasuje obecna meta i brak balansu w #gwint to polecam zagranie w #shadowverse gra oferuje:
-lepszy balans,
-mało rng,
-masę darmowych rzeczy(takich jak 40 pakietów po przejściu tutorialu, darmowy tryb przygody,codzienne nagrody za same logowanie i wiele więcej)
-szybkie rozgrywki,
-wielkie community, które zbliża się do 10 milionów użytkowników
e.....9 - Jak komuś nie pasuje obecna meta i brak balansu w #gwint to polecam zagrani...

źródło: comment_NWtKEDFkwm0ZmPisv22IUDQxpM5uQiw9.jpg

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się która złota karta jest bardziej OP, Gigni czy Hjalmar i chyba Gigni bo przegrywam właśnie przez nią poraz nty. Jak nie dostanie reworka to nie wiem.
#gwint
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cgb771: Sorry, ale choć Geralt: Igni to świetna karta, to jednak trzeba się pod nią ustawić, inaczej są to 4 punkty. Nie sądzę, żeby coś w tej karcie zmieniano. Hjalmar za to niewątpliwie jest OP, szczególnie w połączeniu z Uzdrowieniem, czy różnymi opcjami SK na zabicie Undvika.
  • Odpowiedz
@cgb771: bzdura to co piszesz niestety. Gigni to fundament tej gry i reworka na 99% nie będzie. W tej mecie chyba po raz pierwszy jest tak żadko używana. To że pare razy zaszła Ci za skóre, to jeszcze nie powód żeby nazywać te kartę op
  • Odpowiedz
Tymczasem na streamie #twitch
Arquel, a pamiętasz jak jechaliśmy pociągiem ty przystawiłeś twarz do okna a ja dupę i wszyscy myśleli ze jesteśmy bliźniakami
#heheszki #gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oscarus: Bo to ma całkiem spory sens. Problem tylko w tym, że spotykając Axemanów można od razu wyjść... Natomiast decki, które bardziej skupiają się na swojej stronie można spokojnie przebić.
  • Odpowiedz
@krasnoludkolo:
GwentTracker - wyświetla ci procenty i liczby zwycięstw/porażek danego decku z poszczególnymi frakcjami i ogólnie w grach rankingowych (po zaznaczeniu w ustawieniach w rankingowych i potyczkach łącznie)

GwentUp-pokazuje ci statystyki lidera na lidera, talie na lidera, wyświetla w tabeli wszystkie walki i pozwala sortować, a także wyświetlać nie zależnie dla różnych trybów, do tego podczas gry liczy jednostki niezłote na planszy (przydatne np. dla Yen) czy różne inne ciekawe
  • Odpowiedz
nie zdążyłem edytować niezależnie i ponadto :/

@krasnoludkolo
no i w zasadzie jak już piszę to poza wspomnianymi dodatkowymi możliwościami GwentUp ma jeszcze czat i zapamiętuje także graczy z którymi grałeś, a więc wyświetla ci bilans walk z kimś, a także jego MMR i miejsce (to akurat też w GT) no i podaje ci na bieżąco różnicę punktów między tobą a przeciwnikiem,
generalnie ma multum funkcji, których GT nie posiada,
a bym zapomniał
  • Odpowiedz
strasznie fun to play deck


@Arczuu: Fun może dla Ciebie, na pewno nie dla przeciwnika.

Co do pierwszego to może spróbuję. Miałem dać szansę http://www.gwentdb.com/decks/23331-1-world-anti-sk-dagoncore, ale jakoś nie mogłem się zebrać. No i tam dwa złota do zrobienia, tutaj tylko jedno.

BTW. Śmiesznie trochę, ale z racji tego, że obecnie dużo łatwiej zdobyć 1 pozycję niż wyrobić sobie na niej przewagę bądź nawet utrzymać to #1 decków jest całkiem
  • Odpowiedz