Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@mieczyslawIIIfaza: Ciekawe czy na streamie z omówieniem aktualizacji, Burza poda datę drugiego streama z aktualizacją streama z omówieniem aktualizacji.
- 2
Wygrałem gierkę, ale nie zaliczyło mi punktów rankingowych + doświadczenia, za to dzienne nagrody już jest ok (po 2 meczach 4/6)
dziwna sprawa
#gwint
dziwna sprawa
#gwint
#gwint nigdy nie dojdzie do tak mistrzowskiego poziomu animacji artów ( ͡° ͜ʖ ͡°) #shadowverse
https://i.imgur.com/iGC6Toa.gifv
https://i.imgur.com/iGC6Toa.gifv
@Elkoss: Może podobać się minimalistyczny styl Gwinta ale interfejs ma beznadziejny.
- 1
@TlustodupyBialorusin: W ogóle nie rozumiem czemu od początku closed bety nie potrafią zrobić bardziej przyjemnego disagnu, ten czarny ekran na pół ekranu w-----a graczy od samego początku, a GwentUP potrafił dodać już na to fitcher, a cdpr nie xD
- 2
3 beczki i 3 legendy dzisiaj. Co prawda dwie z nich to Saesenthesis i Natalis, ale nie ma co narzekać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
- 0
@kubusfnc: geels koral i klucznik to chyba jedna z najlepszych legend jakie mogly wypasc w tej mecie xD combo jak nic
- 0
@Marcines: no potezne combo legend w beczce, ale kisi sie w kolekcji z potencjalna wartoscia zmielenia za 200 bo wszystko juz mialem, jedynie skellen z pierwszej beczki byl karta ktorej nie mam. Ogolnie topotworami geelsa w beczce widzialem juz z 4 razy xD
- 6
Jakie są szanse na takie combo w talii 37 kart? A filmik powinno się pewnie oznaczyć +18, ale może o tej porze ujdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint

- 1
Mogło byc gorzej ;)
#gwint
#gwint
źródło: comment_lsJ1ra6UKwT4CQFP1aCbisNNe7gb15Hz.jpg
Pobierz- 1
@epi: Mi Sukkub wypadł za 20 poziom, akurat dzień przed patchem, który sprawił że do mety weszła
- 0
@radd00: Co ciekawe tę możliwość wykładania Sukkuba po swojej stronie stosuje się skrajnie rzadko, a nagle z nieużywanej karty stała się podstawą decków. Takim Skellige to aż strach grać na Morkvarga, bo długo się go nie utrzyma po swojej stronie ;)
- 1
Gdyby komuś się nudziło, a ten ktoś jest fanem #wow #hearthstone #worldofwarcraft #blizzard #gwint lub ogólnie #gry to zapraszam pogadać :) https://www.twitch.tv/finklive ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 1
Która brać, PS. Gram potworami, która najlepsza?
#gwint
#gwint
źródło: comment_I8U4wUtPhCx0PENz6lbL2bXbFFHlGpd2.jpg
Pobierz- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Shomon: jak grasz potworami to wiadomo że neutralna > frakcyjna której nie zagrasz
Jak komuś nie pasuje obecna meta i brak balansu w #gwint to polecam zagranie w #shadowverse gra oferuje:
-lepszy balans,
-mało rng,
-masę darmowych rzeczy(takich jak 40 pakietów po przejściu tutorialu, darmowy tryb przygody,codzienne nagrody za same logowanie i wiele więcej)
-szybkie rozgrywki,
-wielkie community, które zbliża się do 10 milionów użytkowników
-lepszy balans,
-mało rng,
-masę darmowych rzeczy(takich jak 40 pakietów po przejściu tutorialu, darmowy tryb przygody,codzienne nagrody za same logowanie i wiele więcej)
-szybkie rozgrywki,
-wielkie community, które zbliża się do 10 milionów użytkowników
źródło: comment_NWtKEDFkwm0ZmPisv22IUDQxpM5uQiw9.jpg
Pobierz- 29
@ejadaz689: i jeden, wielki minus - gierka oparta na japońskich bajeczkach
- 15
@ejadaz689: No właśnie, zapomniałeś dodać, że wygląda tak. Ja akurat zacząłem grać w Gwinta, dla Gwinta, a nie szukając jakiejś karcianki. Zresztą mam nadzieję, że Gwint się pozytywnie rozwinie, bo co by tam nie mówić na temat usprawiedliwiania jakichś problemów betą, to jednak jest dopiero początek.
źródło: comment_ASSzadkCVv7nqyWohOqjnfLiim82ZP7t.jpg
Pobierz- 2
Zastanawiam się która złota karta jest bardziej OP, Gigni czy Hjalmar i chyba Gigni bo przegrywam właśnie przez nią poraz nty. Jak nie dostanie reworka to nie wiem.
#gwint
#gwint
- 9
@cgb771: Sorry, ale choć Geralt: Igni to świetna karta, to jednak trzeba się pod nią ustawić, inaczej są to 4 punkty. Nie sądzę, żeby coś w tej karcie zmieniano. Hjalmar za to niewątpliwie jest OP, szczególnie w połączeniu z Uzdrowieniem, czy różnymi opcjami SK na zabicie Undvika.
- 11
@cgb771: bzdura to co piszesz niestety. Gigni to fundament tej gry i reworka na 99% nie będzie. W tej mecie chyba po raz pierwszy jest tak żadko używana. To że pare razy zaszła Ci za skóre, to jeszcze nie powód żeby nazywać te kartę op
- 4
- 4
Gdy zaczynałem grać w Gwinta nie byłem 100% przekonany do tego, że talie składające się z 25 kart muszą być koniecznie najlepsze, ale to już jest przesada ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gwint
#gwint
źródło: comment_ijk7EA0MWbdfYe9JYzdvCCdmdetZUoLz.jpg
Pobierz@leeroyjenkins: Tam chyba powinien być opis o pisaniu książek na podstawie znanych gier (m.in. Gwint).
- 2
Czy jest jeszcze jakiś program który pokazuje co zostało w talii? Był kiedyś taki tylko nie wiem czy nadal aktualne
#gwint
#gwint
- 2
@krasnoludkolo:
GwentTracker - wyświetla ci procenty i liczby zwycięstw/porażek danego decku z poszczególnymi frakcjami i ogólnie w grach rankingowych (po zaznaczeniu w ustawieniach w rankingowych i potyczkach łącznie)
GwentUp-pokazuje ci statystyki lidera na lidera, talie na lidera, wyświetla w tabeli wszystkie walki i pozwala sortować, a także wyświetlać nie zależnie dla różnych trybów, do tego podczas gry liczy jednostki niezłote na planszy (przydatne np. dla Yen) czy różne inne ciekawe
GwentTracker - wyświetla ci procenty i liczby zwycięstw/porażek danego decku z poszczególnymi frakcjami i ogólnie w grach rankingowych (po zaznaczeniu w ustawieniach w rankingowych i potyczkach łącznie)
GwentUp-pokazuje ci statystyki lidera na lidera, talie na lidera, wyświetla w tabeli wszystkie walki i pozwala sortować, a także wyświetlać nie zależnie dla różnych trybów, do tego podczas gry liczy jednostki niezłote na planszy (przydatne np. dla Yen) czy różne inne ciekawe
- 0
nie zdążyłem edytować niezależnie i ponadto :/
@krasnoludkolo
no i w zasadzie jak już piszę to poza wspomnianymi dodatkowymi możliwościami GwentUp ma jeszcze czat i zapamiętuje także graczy z którymi grałeś, a więc wyświetla ci bilans walk z kimś, a także jego MMR i miejsce (to akurat też w GT) no i podaje ci na bieżąco różnicę punktów między tobą a przeciwnikiem,
generalnie ma multum funkcji, których GT nie posiada,
a bym zapomniał
@krasnoludkolo
no i w zasadzie jak już piszę to poza wspomnianymi dodatkowymi możliwościami GwentUp ma jeszcze czat i zapamiętuje także graczy z którymi grałeś, a więc wyświetla ci bilans walk z kimś, a także jego MMR i miejsce (to akurat też w GT) no i podaje ci na bieżąco różnicę punktów między tobą a przeciwnikiem,
generalnie ma multum funkcji, których GT nie posiada,
a bym zapomniał
@Lizusek: Pic or didn't happen.
- 0
- 7
http://www.gwentdb.com/decks/23435-rank-1-global-gameking-fog-buff
Jak jeszcze nie próbowaliście to polecam bardzo. Jak coś się tam Dagonem wcześniej grało to deck totalna miazga. Właśnie wbiłem tym do 16 z ~2800 mmr z wynikiem 10-1-0.
http://www.gwentdb.com/decks/23190-3400-80-winrate-kambi
A
Jak jeszcze nie próbowaliście to polecam bardzo. Jak coś się tam Dagonem wcześniej grało to deck totalna miazga. Właśnie wbiłem tym do 16 z ~2800 mmr z wynikiem 10-1-0.
http://www.gwentdb.com/decks/23190-3400-80-winrate-kambi
A
- 1
strasznie fun to play deck
@Arczuu: Fun może dla Ciebie, na pewno nie dla przeciwnika.
Co do pierwszego to może spróbuję. Miałem dać szansę http://www.gwentdb.com/decks/23331-1-world-anti-sk-dagoncore, ale jakoś nie mogłem się zebrać. No i tam dwa złota do zrobienia, tutaj tylko jedno.
BTW. Śmiesznie trochę, ale z racji tego, że obecnie dużo łatwiej zdobyć 1 pozycję niż wyrobić sobie na niej przewagę bądź nawet utrzymać to #1 decków jest całkiem

















#gwint
źródło: comment_rUxnkwm4kTblkCHbCtt0JIFDGPJFihCH.jpg
Pobierz