3.5k mmr, przeciwnik sam sobie pożogą niszczy jednostkę po czym się poddaje xD Chyba rzeczywiście za szybko te punkty lecą.
#gwint
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@earthshaker: Ale w jaki sposób ma to zapobiec "złym manierom"? Ktoś wygrywając nie będzie niepotrzebnie wykładał kart (aczkolwiek nie do końca rozumiem problem z tym związany - chcesz zobaczyć jakie mam karty, to patrz, nie chcesz, to wyjdź), ale za to z drugiej strony osoba, która ma pewną porażkę może dalej wykładać karty, żeby zabrać przeciwnikowi ten bonus. Co będzie kolejnym przykładem BM, na który ludzi będą narzekać...
  • Odpowiedz
@vateras131: G---O PRAWDA!
Krasnale, dagon, pożerka, nilfgaard odkrywka, scoiatell z pożogami i vilenem, nawet spotkałem się ze skellige na ocviscie i lugosie sinym. Jest tak przyjemna różnorodność, że nie rozumiem narzekań. Zapomniałem o Radowidzie i Calveicie
  • Odpowiedz
@vateras131: Jednak 39,3% to lepiej niż 47%, zresztą IMHO trochę za szybko na rzeczową analizę. Po pierwszym dniu, dwóch dominujące byłyby pewnie ST na krasnoludach ;), teraz tydzień też jeszcze może nie oznaczać ostatecznej mety.

Na plus ładnie zbalansowane NR, praktycznie idealne popularność i WR. ST i NG jako frakcje znośnie, choć WR Voorhisa kijowy. Ciekawe na ile to, że ma taką popularność przy takim WR to efekt nowego systemu
  • Odpowiedz
Spellatell jest martwe po ostatnim patchu? Ma ktoś ogarnięty jakiś deck? Może zechce wymienić się pomysłami na raka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RadeqW: nie jest to prawda. Nilfgaardem praktycznie nikt nie gra, czasem trafi sie testujący Garunah albo Maggo/ktos kopiujacy deck Maggo/Vaysha z TGO. Nilfgaard jak spotkasz raz na dzien na wysokim elo toi jest duzo, to samo ze skellige.. Topornikami na wzór z cbt gra tylko Petrify, a queenguardami+combo piratów lifecoach wczoraj i dwie osoby ktorych nickow w tej chwili nie jestem w stanie wymienic, ale jakbym zobaczyl je to wiem
  • Odpowiedz
Sukkub jest aktualnie zbugowany i przesuwa jednostki nawet, jak obaj gracze spasują. Miejcie to na uwadze, bo już niektórzy dali się nabrać ( ͡ ͜ʖ ͡)
#gwint
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak jakiś Mirek chętny na meczyk w to deszczowe popołudnie to dodajcie: yogurt37
()

#gwint
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jurigag: @Jencus: Wy tak serio? Filippa to w najlepszym wypadku 16 punktów, ale tylko jeden w w złocie po naszej stronie. Przy obecnej mecie z Dagonem nie tak łatwo użyć jej za pełną wartość, zresztą często może poobijać jaja/tarcze/pancerz albo popsuć nam Igni/Pożogę/Epidemię.

Duch Lasu daje od ręki 14 punktów + obrażenia od mgły i 6 obiektów do buffowania. Igni czasem też nie ma na czym użyć, ale
  • Odpowiedz
@Tomm16: Np. z Lekką Jazdą Burej Chorągwi (przy czym zgłaszałem to im sporo czasu przed patchem). Polski opis mówi, że zostanie zagrana z talii przy 20 i więcej punktach przewagi przeciwnika, angielski (i poprawny) mówi o ponad 20 punktach.

Wkurzyłem się raz, gdy wrzuciłem Talara na równe 20 punktów, przeciwnik spasował, a tu nic się nie dzieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Sojerr: Nie zawsze. Jasne, że są decki, które danemu leżą bardziej i mniej, ale bez przesady, to daje może 60-70% WR. Zresztą nie wszystkie decki są od razu łatwe do rozpoznania, co utrudnia takie kamień-nożyce. Typu miks Calveit z odkrywaniemm czy Dagon z Vranami.
  • Odpowiedz