Kiedy kończy się sezon? #gwint
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@Czlowiek_Ryba: nie wiadomo, ale coś czuje z następnym dużym patchem.
- 2
@Czlowiek_Ryba: https://www.wykop.pl/wpis/25209473/#comment-90078415. Wg tego info, od Burzy, ze streamu, pod koniec miesiąca.
3.5k mmr, przeciwnik sam sobie pożogą niszczy jednostkę po czym się poddaje xD Chyba rzeczywiście za szybko te punkty lecą.
#gwint
#gwint
- 21
@Blond_Ortograficzny: Niech pierwszy rzuci kamieniem ten, kto nigdy nie wykonał podobnego zagrania ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Blond_Ortograficzny: @Jan_K: dokładnie, 4k mmr here, ok 600 gier i wczoraj sie z-------m w akcji i zamiast spalić jednostke przeciwnika spaliłem talara którego rzucił na moją strone xD
Jest jakiś bonus do lvl za zachowane karty w przypadku wygranej?
#gwint
#gwint
@Elijahu: skrót od bad manners, czyli po prostu lekceważenie przeciwnika
- 1
@earthshaker: Ale w jaki sposób ma to zapobiec "złym manierom"? Ktoś wygrywając nie będzie niepotrzebnie wykładał kart (aczkolwiek nie do końca rozumiem problem z tym związany - chcesz zobaczyć jakie mam karty, to patrz, nie chcesz, to wyjdź), ale za to z drugiej strony osoba, która ma pewną porażkę może dalej wykładać karty, żeby zabrać przeciwnikowi ten bonus. Co będzie kolejnym przykładem BM, na który ludzi będą narzekać...
- 16
@baronsob: Graty, przed sekundą też wbiłem :D
źródło: comment_ZdZsuxSkySie6elAaee3Y88MbFQAsYoT.jpg
Pobierz@RadeqW: Ciężko nazwać, na początku to miał być meme deck. Dagon z utopcami i śpiącym grotem.
Potwory nowym skellige...
#gwint
#gwint
źródło: comment_HZov73FBQB0nCnosoOFlzc0XsrYE5nkL.jpg
Pobierz- 5
@vateras131: G---O PRAWDA!
Krasnale, dagon, pożerka, nilfgaard odkrywka, scoiatell z pożogami i vilenem, nawet spotkałem się ze skellige na ocviscie i lugosie sinym. Jest tak przyjemna różnorodność, że nie rozumiem narzekań. Zapomniałem o Radowidzie i Calveicie
Krasnale, dagon, pożerka, nilfgaard odkrywka, scoiatell z pożogami i vilenem, nawet spotkałem się ze skellige na ocviscie i lugosie sinym. Jest tak przyjemna różnorodność, że nie rozumiem narzekań. Zapomniałem o Radowidzie i Calveicie
- 4
@vateras131: Jednak 39,3% to lepiej niż 47%, zresztą IMHO trochę za szybko na rzeczową analizę. Po pierwszym dniu, dwóch dominujące byłyby pewnie ST na krasnoludach ;), teraz tydzień też jeszcze może nie oznaczać ostatecznej mety.
Na plus ładnie zbalansowane NR, praktycznie idealne popularność i WR. ST i NG jako frakcje znośnie, choć WR Voorhisa kijowy. Ciekawe na ile to, że ma taką popularność przy takim WR to efekt nowego systemu
Na plus ładnie zbalansowane NR, praktycznie idealne popularność i WR. ST i NG jako frakcje znośnie, choć WR Voorhisa kijowy. Ciekawe na ile to, że ma taką popularność przy takim WR to efekt nowego systemu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
No kurde, musiało się zbugowac akurat, jak wygrałem? :P
Gra się zacieła i jedyne, co moge zrobić to się poddać albo ją ubić, co pewnie tez sie zakończy przegraną :/
#gwint
Gra się zacieła i jedyne, co moge zrobić to się poddać albo ją ubić, co pewnie tez sie zakończy przegraną :/
#gwint
źródło: comment_VuRPzFt0f4zwoiQOsZLolykwHmkGtLuw.jpg
Pobierz- 165
- 59
Komentarz usunięty przez moderatora
- 5
- 1
@sveq91: piona, tez dostalem dzis dar natury xD w sumie zauwazylem, ze ostatnio epiki leca jak zbozo, ale nie narzekam w sumie xD
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
Najbardziej boli przegrana przez swój missplay eh :(
#gwint
#gwint
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Spellatell jest martwe po ostatnim patchu? Ma ktoś ogarnięty jakiś deck? Może zechce wymienić się pomysłami na raka? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
- 0
@vateras131: Czasami jeszcze widuję talie z dragonami vrihedd pod wymienianie kart albo talię pod boostowanie kart w ręce ale to dużo rzadziej.
- 0
@vateras131: raczej nie ma już typowej kontrolki. Próbowałem podobnego buildu i sprawdza się to średnio.

Widzę, że obecnie Dagon w modzie - czasami dla odmiany jakiś Foltest albo Henselt...
#gwint
#gwint
- 1
- 1
@RadeqW: nie jest to prawda. Nilfgaardem praktycznie nikt nie gra, czasem trafi sie testujący Garunah albo Maggo/ktos kopiujacy deck Maggo/Vaysha z TGO. Nilfgaard jak spotkasz raz na dzien na wysokim elo toi jest duzo, to samo ze skellige.. Topornikami na wzór z cbt gra tylko Petrify, a queenguardami+combo piratów lifecoach wczoraj i dwie osoby ktorych nickow w tej chwili nie jestem w stanie wymienic, ale jakbym zobaczyl je to wiem
Sukkub jest aktualnie zbugowany i przesuwa jednostki nawet, jak obaj gracze spasują. Miejcie to na uwadze, bo już niektórzy dali się nabrać (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gwint
#gwint
- 1
- 1
@yogurt37: Żadna. Wszystkie są dobrze zbalansowane
- 5
@Jurigag: @Jencus: Wy tak serio? Filippa to w najlepszym wypadku 16 punktów, ale tylko jeden w w złocie po naszej stronie. Przy obecnej mecie z Dagonem nie tak łatwo użyć jej za pełną wartość, zresztą często może poobijać jaja/tarcze/pancerz albo popsuć nam Igni/Pożogę/Epidemię.
Duch Lasu daje od ręki 14 punktów + obrażenia od mgły i 6 obiektów do buffowania. Igni czasem też nie ma na czym użyć, ale
Duch Lasu daje od ręki 14 punktów + obrażenia od mgły i 6 obiektów do buffowania. Igni czasem też nie ma na czym użyć, ale
@wzr1one: Z czym dokładnie?
- 3
@Tomm16: Np. z Lekką Jazdą Burej Chorągwi (przy czym zgłaszałem to im sporo czasu przed patchem). Polski opis mówi, że zostanie zagrana z talii przy 20 i więcej punktach przewagi przeciwnika, angielski (i poprawny) mówi o ponad 20 punktach.
Wkurzyłem się raz, gdy wrzuciłem Talara na równe 20 punktów, przeciwnik spasował, a tu nic się nie dzieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Wkurzyłem się raz, gdy wrzuciłem Talara na równe 20 punktów, przeciwnik spasował, a tu nic się nie dzieje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@Sojerr: to chyba w dumpsterze ( ͡° ͜ʖ ͡°) akurat w tej chwili kazdy bije kazdego na przdmian, a nie A ma insta-wygrana na B
- 5
@Sojerr: Nie zawsze. Jasne, że są decki, które danemu leżą bardziej i mniej, ale bez przesady, to daje może 60-70% WR. Zresztą nie wszystkie decki są od razu łatwe do rozpoznania, co utrudnia takie kamień-nożyce. Typu miks Calveit z odkrywaniemm czy Dagon z Vranami.



















#gwint
źródło: comment_S3BxPbJu7w0lZF3FMt1oaA9SOMPK06ES.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez autora