Uwielbiam takie momenty jak ten z przed chwili kiedy połykasz z cmentarza przeciwnika jutte an dimum za 25 swoim nekuratem i sekundę potem surrender (。◕‿‿◕。)
#gwint
#gwint
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

źródło: comment_4kOeJNG5MZtezaHONO8MdvIIy0QjGeok.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
źródło: comment_kwS7ZQ1PUVJJH7VdNoNhDpG4n1Nzqn7V.jpg
Pobierz
źródło: comment_Uxv3Bq13RaDtZkxXUDYjrRKhnXQi7OEA.jpg
Pobierz
źródło: comment_0ezG4jd6RlWVfaJ7B6Wmx22xzx1a3l14.jpg
PobierzRegulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
jakie złotka się teraz najbardziej opłaca robić?
Mam podstawowe + Igni, Zoltan, Vilgefortz, Milva.
Odkąd odkryłem Sheldona to gram głównie skaczące Wiewiórki, wcześniej trochę Nilfgaard oraz Discard Skellige;x
Jest teraz coś uniwersalnego co pasuje do większości decków (coś jak np. Igni?).
Myślałem nad Ciri Dash + Janek..albo Ragh Nar Roog/Susza..bo chyba uzdrowienie już jest raczej średnie?
Jeśli grasz ST to Saskia jest chyba obowiązkowa