Hejej Mirki,
jakie złotka się teraz najbardziej opłaca robić?
Mam podstawowe + Igni, Zoltan, Vilgefortz, Milva.
Odkąd odkryłem Sheldona to gram głównie skaczące Wiewiórki, wcześniej trochę Nilfgaard oraz Discard Skellige;x
Jest teraz coś uniwersalnego co pasuje do większości decków (coś jak np. Igni?).
Myślałem nad Ciri Dash + Janek..albo Ragh Nar Roog/Susza..bo chyba uzdrowienie już jest raczej średnie?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@UrimTumim: Kupuj legendy pod jeden deck. Bez sensu kupować legendy uniwersalne bo one nie są używane za często w deckach. Dużo lepsze są legendy frakcyjne. Zobacz na gwentdb jakie legendy ludzie grają w podobnym decku do twojego.
  • Odpowiedz
Uwielbiam takie momenty jak ten z przed chwili kiedy połykasz z cmentarza przeciwnika jutte an dimum za 25 swoim nekuratem i sekundę potem surrender ()

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adi555000: W tym przypadku nie robiło to żadne różnicy. Natomiast w innych grach z jedne strony oczywiście zazwyczaj lepiej ich rozrzucić, ale raz na jakiś czas są scenariusze, gdzie konieczne jest ich trio.
  • Odpowiedz
@Marcines: Inna sprawa, że to dość dziwna, zupełnie randomowa umiejętność dla Harpii z jaja (bo można też te same Harpie normalnie wrzucić do talii), ciekawe jaka myśl stoi za tym trollowym pomysłem.
  • Odpowiedz
Jaki super tani deck, na sam początek, moglibyście polecić po patchu?
Nie potrafię się odnaleźć.
Z góry dzięki za pomoc!
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Często wam się zdarza przeciwnik, który nie ma planu B i nawet nie próbuje grać dalej, gdy coś pójdzie nie po jego myśli?
Przed chwila mi się trafił Dagon z mglakami. Jednego zniszczyłem grzybkiem, 2 pozostałe Radowidem i się od razu poddał :/

Czyzby w opisie talii na gwentdb nie było napisane, co robić, gdy mglaki stana sie niedysponowane? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jest jakiś bug z mmr czy coś? Pokazuje mi, ze osiągnąłem wymagamy próg na rangę i jej nie dostaję, patrzę i brakuje mi 11 mmr.

edit:

Dobra znalazłem, to jest bug.
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prychacz: Niszczyć/blokować mu pająki żeby nie generował punktów i nie zrobił dużego cmentarza. Peterem zniszczyć Nekkera w drugiej rundzie. Staraj się nie dopuścić carryover na kolejną rundę. No i chyba najważniejsze jest mieć tą jedną kartę przewagi żeby ubić mu Żalnicę na koniec.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

3.6k mmr wbite, ok 150 gier od wczoraj, ogólnie wbijałem od chyba 1.5k mmr bo spadłem z 14 rangi przez testowanie talii xD ale sie odkułem
ogólnie do ok 3k mmr wbijanie to jest banał, bo wystarczy n-------ć dużo gier gdyż za porażki prawie nic nie tracisz, co jest troche w sumie absurdalne i powinni to zmienić, rozumiem, że za wygraną powinno być więcej niż za przegraną wiadomo, ale to jest przesada
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harnas_sv: Niezły maraton, brak nagród za większą ilość gier jest może z myślą o zdrowiu graczy :P

Z tymi skokami MMR to trochę śmiesznie. Ostatnio uwalili ludzi na wyższym poziomie, szczególnie jak ktoś przed zmianami spadł pod sporo pod swoją rangę to tracił sporo motywacji. Teraz z kolei poziom 3k, który dotąd był jakimś wyzwaniem to nic. Dziwne. IMHO na poziomie 3,5k MMR też przesadą jest, że o tyle więcej
  • Odpowiedz
@harnas_sv: to jest po to żeby normalni ludzie co chcą pograć godzinkę dziennie nie zostali odstawieni od razu w ilość złota/skrawków przez nolifeów którzy n--------ą całymi całymi dniami
  • Odpowiedz
Miraski i Mirabelki grywałem ostatnio w Gwinta na PS4 a aktualnie jestem w podróży, czy jest możliwość połączenie kont (cross-play) tak żebym mógł też pograć na lapku? Miłośći!

#gwint #gry #pytanie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach