• 2
Jak myślicie, obecnie, przy dużej dominacji Consume i Reveal lepszy będzie Tibor, czy Vilgefortz?
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam jeden mankament w talii - Barona. Na pożerkę idealny, ale odkąd Aretuza nie jest przydatna to na inne talie Baron mi wskakuje z max 10.

Jakie złotko byście polecili na inspirację do ewentualnej wymiany? Mam Jaskra, Keirę, Shani i Barona.

#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xplode11: Ale zauważyłeś, że zmienili liczbę otrzymywanych punktów MMR i więcej się dostaje niż traci. Ja się bawię Krwawym Baronem z 43% WR i idę do przodu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Witam gwentowiczów, dwa szybkie pytania:
1. Czym jest craftowanie? Wiele razy spotkałem to określenie a nw co oznacza.
2. Czy atrapa odblokowywuje zablokowaną jednostkę przy zagraniu?
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

macie może czasem takiego buga? bo nie widziałem go w internecie jeszcze a mi sie dosc czesto zdarza
otóż już przy mulliganie nie mogę nic klikać, pierwsza karta tylko się zaznacza i przez resztę gry nie mogę nic klikać nawet się poddać, nie reaguje ani mysz ani klawiatura
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pjotr780: Raz miałem, ale zaraz przed patchem, nie zgłaszałem tego. Tzn. mysz czy klawiatura reagowały o tyle, że podświetlały daną kartę, ale nie dałem rady nic odrzucić.
  • Odpowiedz
Wam też prawie nie odejmuje punktów w grach rankingowych w Gwinta? Po przegranej mam -1 do -2 punktów a do wygranej normalnie dolicza około 40.

#gwint
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrigG3r: Widocznie chcą pozwolić ludziom wyjść wyżej. Trochę kontrowersyjna zmiana, ale cóż. Koło 3k dostaje się już bliżej -25 za porażkę i +35 za zwycięstwo.
  • Odpowiedz
Protip na dziś:

Jak używacie Skellena do umieszczenia niezbędnej do wygrania rundy karty na wierzchu talii i planujecie ją zagrać np. Vilgefortzem, to nie rzucajcie między nimi Emisariuszy, bo się może okazać, że wtasują niewybraną brązową jednostkę na samą górę...

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@radd00 Bardzo dużo grałem Skellenem od czasu dodania Nilfgaardu, ale nigdy na to nie wpadłem / nie przydarzyło mi się. Niezła rozkmina.
  • Odpowiedz
@radd00: Ja miałem raz niezłą zwiechę jak Calveitem widziałem na górze talii Tibora (przed patchem oczywiście), ozłociłem jednego Egzekutora, zagrałem jakąś pogodę, kolejnego Egzekutora i ten zobaczył na szczycie Deszcz... Porobiłem screeny zagranych kart i dopiero po grze skojarzyłem, że zagrałem pogodę z Aeromancji, która wtasowała mi nad Tibora 2x Deszcz.
  • Odpowiedz
@moltag123: Zdaje się, że zawsze. Nie raz już były wpisy o różnych legendach za 20, w tym płacze o te startowe i dowódców (tych ostatnich już chyba nie można w ten sposób dostać).
  • Odpowiedz
Ciekawie się gra tym Krwawym Baronem, ale sporo jest dylematów typu czy zablokować Olbrzymie Krabopająki na dzień dobry, czy jednak zaryzykować, pozwolić przeciwnikowi pograć i wykosić Krabopająki i Harpie Rozdarciem/Epidemią.

W tej grze w pewnym momencie użyłem Dethmolda (z którym wyskakuje Komandos), żeby zniszczyć Olbrzymiego Krabopająka mającego 1 punkt życia, zamiast drugiego obok z 4 punktami, tylko po to, żeby potem Keirą walnąć Epidemię niszczącą 10 jednostek przeciwnika i dwie moje ( ͡° ͜ʖ ͡
Jan_K - Ciekawie się gra tym Krwawym Baronem, ale sporo jest dylematów typu czy zablo...

źródło: comment_s1Voi3NfyM7vm3jHLkjgAmjm0Gm2ipYb.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzisiaj chciałbym się pochwalić ale i też chyba odkryłem jakiś nowy rodzaj buga bo aż nie chce mi się wierzyć, że to może być przypadek. Rozegrałem dzisiaj 10 gier na 15 randze i za każdym razem przeciwnik zaczynał. Prawdopodobieństwo na to wynosi 0.097656 procent. A mi się udało. Win ratio 90%. 9 wygrane 1 przegrana. Przegrałem akurat z pożerką, bo przez całą gręnie wypadla mi żadna karta do blokowania, trochę pech inaczej
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harnas_sv: To na pewno jest jakiś element, ale oglądałem dzisiaj chwilę i dosyć zaskakująco jego przeciwnicy koło 4k często wyraźnie nie ogarniali czym jest ten deck. Może być też tak, że niżej w rankingu jest więcej netdeckerów i kontr na nich, a jednak w ściślszej topce ludzie w większym stopniu układają talie sami.
  • Odpowiedz
Spotkaliście się z bugiem, że kajdany nie zadziałały?
Przed chwilą coś takiego mi się przytrafiło właśnie. To była ostatnia karta w 1 rundzie, użyłem kajdany na krasnoludzie, który dostaje wytrzymałość i nie zabrało mu wytrzymałości :P
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan_K: dla mnie to bug :D
kajdany imho powinny zdejmować wytrzymałość, niezależnie czy jednostka jest juz zablokowana czy nie ;)
  • Odpowiedz
@Jan_K: ja dzis trafilem na cwaniaka ktory mimo mojego insta pasa chcial zagrac ithline w adrenaline na swojego mahakama bo mial okolo 30pkt. Na stole lezal moj nekker i jego krasnal - jedna adrenalinke rzucil na niego, a drugiej pozydzil mi na nekkera i zdjal wytrzymalosc swojemu krasnalowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
az ciezko uwierzyc ze na 3900 sa takie ameby
  • Odpowiedz
yy wygrany ranked i zero punktow, nie bylo zadnych disconnectow ani nic, po zakonczeniu meczu w zakladce rank ikonka ladowania sie i kilka minut po meczu dalej nic - jakis nowy blad? w dodatku sparowalo mnie z gosciem o znacznie wyzszym mmr ktory gral meme millgardem, myslalem na poczatku ze przypadkiem w casual wszedlem ale nie xD
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach