Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@William_Lawson: Ciri dash obecnie używana w największej liczbie decków
- 3
@William_Lawson: Wszystkie są w miarę ok. Bierz co Ci najbardziej odpowiada. Gratulacje :)
- 1
- 2
@soltysek: nie działają na zasadzki, też kiedyś się na to naciąłem
- 0
@ManiakSeksualny: Ja też ich chciałem użyć na Toruviel i się nie dało
Niech ten sezon już się skończy bo zamiast grać coraz lepiej to gram coraz gorzej (╯︵╰,) 400mmr w dół w dwa dni...
#gwint
#gwint
@ejadaz689: U siebie wywaliłem jednego potka za kajdany. Często przydaje się. Na Radowida i tak kupa, bo może sobie odblokować kiedy zechce. Przeważnie jak już jakiegoś spotkam to staram się go pocisnąć 2:0 tak żeby nie miał kart na 3 rundę.
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kiedy oni naprawią te serwery? Niby wywaliło mi internet, a w tle stream z PGL działa bez problemu. A do tego w następnym rankedzie gra się zacina i crashuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
#gwint
- 1
co?
#gwint
#gwint
źródło: comment_XEkyZNGZoqIwPpVN4hObVKhKeMDCwLq1.jpg
Pobierz@Shomon: Chyba Yen.
- 2
@Shomon: Ogólnie Schirru lepszy, ma często zastosowanie w taliach kontrolnych, ale jeśli wyraźnie wolisz KP od ST to i Dijkstra się nada. Tyle, że też raczej nie do każdej talii KP, bo w talii, w której masz sporo kart, które wyciągasz w innych sposób (Komandosi, pogoda dla Adeptek, Lekka Jazda, Temerska Piechota) będzie słaby.
Roche?
#gwint
#gwint
źródło: comment_34jNEWH0KWpr86tWBB6ABbF4zRubNvM0.jpg
Pobierz@NowyRokNowyJa: Patriota
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
W mirrorach między Henseltami jest jedna zasada: ten który w 3R później puści trio rębaczy - wygrywa*
*chyba, że rywal ma Quen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
*chyba, że rywal ma Quen ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
- 1
@FotDK:
Mirrory to strasznie uposledzone gry. Taki revealgaard albo control ST to męka i gra jest niemal zawsze rozstrzygnięta przy rzucie monetą/mulliganie.
Mirrory to strasznie uposledzone gry. Taki revealgaard albo control ST to męka i gra jest niemal zawsze rozstrzygnięta przy rzucie monetą/mulliganie.
- 2
- 3
- 1
czy opisy polskich kart sa juz naprawione?
#gwint
#gwint
- 1
@potfurov: Naprawione owszem zostały, ale nie wszystkie. Jeśli pytasz, czy wszystkie opisy są poprawne - odpowiedź brzmi: nie. Chociaż obecnie kojarzę tylko jeden przykład, to jest Lekką Jazdę Burej Chorągwi, która w rzeczywistości (i wg angielskiego opisu) zostanie zagrana przy przewadze przeciwnika 21 punktów, a w polskim opisie mowa jest o 20 i więcej.
- 0
@Jan_K: assire miala zly opis - bylo cos o wtasowaniu kart przeciwnika do swojego decku, ale nie wiem czy to zostalo zmienione
mirko pomusz wybradź #gwint
źródło: comment_sL9nSI2JqeCNeyQhYtSQcb5Ah6tiYirC.jpg
Pobierz- 1
- 2
@FotDK: gość z top 1000 z zamkniętej bety. http://gwint24.pl/wszystkie-nagrody-za-koniec-sezonu-w-zamknietych-beta-testach
Co to za zje*ana taktyka z wyrzucaniem karty na stół/passowaniem/millowaniem 2-3 sekundy przed końcem odliczania czasu? Jakiś radowid mnie tak właśnie próbuje wkurzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
#gwint
- 1
- 5
Jeszcze nigdy nie miałem tak bardzo satysfakcjonującej pożogi xd.
#gwint
#gwint
źródło: comment_iL3C4P5OWWXnMudxsQpAl1wTIb4wtoXJ.jpg
Pobierz@harnas_sv: Gra się to na jeden rząd, by wypadła Ves, ale jak widać łatwo ją osłabić i po kartach.
- 0
@harnas_sv: ruch wcześniej w tym rzędzie miał Ves, która zabezpieczała przed pożogą i Igni. Zablokowałem ją a on widocznie nie miał już odpowiednich kart na ręku żeby coś z tym zrobić. Rzucił Dijsktre i dobrało mu słabe karty.
- 4
#gwent
#gwint
Na http://gwentlemen.com/snapshot/ pojawiły się decki aktualnej mety. Dla narzekających na aktualnego patcha, chyba nie było jeszcze tak szerokiej mety.
#gwint
Na http://gwentlemen.com/snapshot/ pojawiły się decki aktualnej mety. Dla narzekających na aktualnego patcha, chyba nie było jeszcze tak szerokiej mety.
@Pyrakus:
Widziałem to dzisiaj i byłem w szoku bo niektórych decków jeszcze nie spotkałem. Muszę dorobić Ciri:Dash bo widzę, że są z nią dwie fajne talie dla NG i ST.
Na reddicie ktoś pisał, że jeste też jakiś deck dla Eredina pod mróz, którego tam brakuje, a ponoć świetnie sobie radzi.
Widziałem to dzisiaj i byłem w szoku bo niektórych decków jeszcze nie spotkałem. Muszę dorobić Ciri:Dash bo widzę, że są z nią dwie fajne talie dla NG i ST.
Na reddicie ktoś pisał, że jeste też jakiś deck dla Eredina pod mróz, którego tam brakuje, a ponoć świetnie sobie radzi.
- 0
@vateras131: ja spotkalem, dlatego lul
Na reddicie pojawił się obrazek porównujący jak płasko wygląda plansza gry #gwint w porównaniu do innych CCG. Powinni to poprawić w przyszłości
źródło: comment_jIQL7KESXt7vIJ7iaOQeH34rQxUtXUKA.jpg
Pobierz@ejadaz689 jest prosto bardzo czytelnie wszystko na swoim miejscu.
@ejadaz689: Lubię ten minimalizm Gwinta. Nie lubię tego jak bardzo jest n----------e wszystkiego w tym minimalizmie XD
Niech lepiej zostawią tak jak jest, bo nie mam kompa do Wieśka Trzy. Dużo animowanych kart potrafi wywołać czkawkę w moim zestawie, a co dopiero by było z ładną planszą.
Niech lepiej zostawią tak jak jest, bo nie mam kompa do Wieśka Trzy. Dużo animowanych kart potrafi wywołać czkawkę w moim zestawie, a co dopiero by było z ładną planszą.
- 11
W końcu top 100 :) Dzisiaj na 20 gier same krasnale i czasami erediny oraz foltesty, co tu się dzieję..
#gwint
#gwint
źródło: comment_qGYaWRB4vefg1L6bcrAjRiG7gktYRGZO.jpg
Pobierz@Santiusz co masz w decku zamiast potionów i rogu? D-bomb że tak dobrze kontrujesz Radovida? Ja mam z nim straszne 50/50 dagonem.
- 0
@kapitan_hak: musisz mieć przewagę 1 karty nad nimi i walisz kajdany oraz bekkera w 3 rundzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tak zrobiłem już z 15 razy i od razu poddawali albo nie używałem bekkera nawet, bo Borkh mu palił Barona :) Kajdany uważam za zbyt dobre w tej mecie, bo wiadomo czego się spodziewać - Ukryty, Borkh w Nilfgardzie i w Królestwach, Grot czy Triss.
- 1
Potrzebuję pomocy prosów. Mam 3330 pyłu i potrzebuję pomocy w wyborze i zamianie kart srebrnych i złotych. Ze złotych do zostawienia tylko GE'ELS, ze srebrnych chciałbym grać na wiedźmach, morvudd do wywalenia i wsadzenie tej żaby co zjada cmentarz. Proszę o rady.
#gwint
#gwint
źródło: comment_ld5sddNktRkSCO8w5OCphwfqpfDRVFrh.jpg
Pobierz- 1
Łap coś takiego zamiast igni wstaw caranthira, 3 dni temu wbiłem tym 3800
źródło: comment_UV1gYoU3WzWyhRqz1L7pIcJLMLycLW89.jpg
Pobierz
























#gwint