Wszystkie ostatnie gry przegrałem przez swoją nieuwagę. Albo rzucałem karty, bo nie zauważyłem, że przeciwnik spasował. Albo myślałem, że jest tura przeciwnika i mi odrzucało kartę po upływie czasu ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jak żyć?()

#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niech ten sezon już się skończy bo zamiast grać coraz lepiej to gram coraz gorzej (,) 400mmr w dół w dwa dni...
#gwint
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ejadaz689: U siebie wywaliłem jednego potka za kajdany. Często przydaje się. Na Radowida i tak kupa, bo może sobie odblokować kiedy zechce. Przeważnie jak już jakiegoś spotkam to staram się go pocisnąć 2:0 tak żeby nie miał kart na 3 rundę.
  • Odpowiedz
Kiedy oni naprawią te serwery? Niby wywaliło mi internet, a w tle stream z PGL działa bez problemu. A do tego w następnym rankedzie gra się zacina i crashuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shomon: Ogólnie Schirru lepszy, ma często zastosowanie w taliach kontrolnych, ale jeśli wyraźnie wolisz KP od ST to i Dijkstra się nada. Tyle, że też raczej nie do każdej talii KP, bo w talii, w której masz sporo kart, które wyciągasz w innych sposób (Komandosi, pogoda dla Adeptek, Lekka Jazda, Temerska Piechota) będzie słaby.
  • Odpowiedz
W mirrorach między Henseltami jest jedna zasada: ten który w 3R później puści trio rębaczy - wygrywa*

*chyba, że rywal ma Quen ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@potfurov: Naprawione owszem zostały, ale nie wszystkie. Jeśli pytasz, czy wszystkie opisy są poprawne - odpowiedź brzmi: nie. Chociaż obecnie kojarzę tylko jeden przykład, to jest Lekką Jazdę Burej Chorągwi, która w rzeczywistości (i wg angielskiego opisu) zostanie zagrana przy przewadze przeciwnika 21 punktów, a w polskim opisie mowa jest o 20 i więcej.
  • Odpowiedz
Co to za zje*ana taktyka z wyrzucaniem karty na stół/passowaniem/millowaniem 2-3 sekundy przed końcem odliczania czasu? Jakiś radowid mnie tak właśnie próbuje wkurzyć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harnas_sv: ruch wcześniej w tym rzędzie miał Ves, która zabezpieczała przed pożogą i Igni. Zablokowałem ją a on widocznie nie miał już odpowiednich kart na ręku żeby coś z tym zrobić. Rzucił Dijsktre i dobrało mu słabe karty.
  • Odpowiedz
@Pyrakus:
Widziałem to dzisiaj i byłem w szoku bo niektórych decków jeszcze nie spotkałem. Muszę dorobić Ciri:Dash bo widzę, że są z nią dwie fajne talie dla NG i ST.
Na reddicie ktoś pisał, że jeste też jakiś deck dla Eredina pod mróz, którego tam brakuje, a ponoć świetnie sobie radzi.
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Lubię ten minimalizm Gwinta. Nie lubię tego jak bardzo jest n----------e wszystkiego w tym minimalizmie XD
Niech lepiej zostawią tak jak jest, bo nie mam kompa do Wieśka Trzy. Dużo animowanych kart potrafi wywołać czkawkę w moim zestawie, a co dopiero by było z ładną planszą.
  • Odpowiedz
@kapitan_hak: musisz mieć przewagę 1 karty nad nimi i walisz kajdany oraz bekkera w 3 rundzie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ja tak zrobiłem już z 15 razy i od razu poddawali albo nie używałem bekkera nawet, bo Borkh mu palił Barona :) Kajdany uważam za zbyt dobre w tej mecie, bo wiadomo czego się spodziewać - Ukryty, Borkh w Nilfgardzie i w Królestwach, Grot czy Triss.
  • Odpowiedz