Wow, pierwszy raz trafiłem na gościa, który miał same animowane karty. Pierwszy raz doświadczyłem spadku fpsów w tej grze :D
Ale 17 ranga wbita właśnie na tym jegomościu( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Marcines:
Problem w tym że nawet przeciwko tym taliom jest dosyć kłopotliwa do zastosowania... Mam ją w jednym decku i myślę że przez ok. 80% gier jest raczej kiepska jak na złotą kartę. Wlasciwie trzeba ją rzucić na samym początku r1 bo inaczej rzadko kiedy zdąży się rozkręcić.
Ale jestem #teamyennefer więc ją lubię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ejadaz689: @vateras131: Zupełnie nie rozumiem czemu antyYennefer, czyli Triss: Zaklęcie Motyli, znana również jako Triss: Butt ma punkt więcej ( ͡° ʖ̯ ͡°). Przed chwilą miałem fajną grę, gdzie po mojej stronie była Yen, a Dagon używał Triss. Niestety w momencie, gdy wszystkie 8 jednostek przeciwnika udało mi się doprowadzić do wspólnego stanu 4 punktów i miałem właśnie użyć Epidemii przeciwnik spasował :/.

Z
  • Odpowiedz
zacznę chyba grać w #gwint napiszcie coś co mogłoby mi pomóc na początku. Jakieś ważne informacje czy coś podobnego.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Widze ze pożerka i swarm dagon zmusily ludzi do gry Radowida. Potezne gierki z poteznym krolem( ͡° ͜ʖ ͡°) sam wlasnie wykrecilem 41pkt na baronie.

btw. ale ten ladder zapierdziela, wczoraj okolo 17 wbilem top60 i nie gralem do tej chwili - a teraz bylem juz na wylocie z top200
#gwint
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Queltas: nie ma skellige, NG trafi sie na jakis czas. ST jest - dworfy, eithe z pozogami, jakies brouvery, dagon swarmy, unseen eldery, eredin ze swarmem tez byl, radowidow sporo i czasem foltest/henselt.

@TlustodupyBialorusin: widzialem jak ktos uzywal dash, to ze lepiej wypada wiadomo, ale barona z jakimis 10/12pkt+ na inne decki masz pewnego, a nie wiesz czy ciri wroci na r3, albo czy ja wgl dostaniesz
  • Odpowiedz
właśnie przegrałem rankeda bo coś się zbugowało z detmoldem i nie mogłem pioruna użyć by w babe z-----ć
.......

#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Swego czasu bardzo znana talia, ale bardzo ryzykowna. Tak zwany meme deck. W obecnej mecie gdzie każdy ma jakieś kajdany, modroeme czy pożogi raczej nie ma sensu bytu.
  • Odpowiedz
  • 2
@wzr1one znany deck Swima - Fringilla Gambit, taka 5 minutowa talia do zabawy, koleś bardzo słabo pojechał w r1 powinien mieć na r2 sporo powyżej setki
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Bardzo ciekawe jest jak przewrotnymi drogami chodzi balans w takiej grze. Nerf pogody paradoksalnie sprawił, że czysto pogodowe Potwory są popularniejsze niż przed patchem. IMHO to efekt mniejszej skuteczności Axemanów (głównie przeciwko innym deckom, bo jako kontra na Dagona pewnie dalej by działali), nerfa maszyn KP i w mniejszym stopniu, ale jednak Trzęsienia Ziemi.
  • Odpowiedz
@Jan_K: Dorzuciłbym jeszcze to, że z uwagi na nerf efektów pogodowych rzadko spotyka się więcej niż 1 clear sky w decku niepogodowym co pozwala dalej generować całkiem okej value z pogód. Powiedziałbym, że pogoda w obecnym stanie jest chyba najbliżej balansu w całej historii gwinta xD
A zmiana systemu rankingowego i +40 mmr za wina przywróciły mi smak życia xD
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Radowidów też się więcej spotyka, właśnie miałem chorą grę Rado vs Rado. Ja miałem zaczynać, ale bynajmniej nie miałem ku temu chęci (dawanie przeciwnikowi celów do niszczenia i jednocześnie buffowania Krwawego Barona), także rzuciłem Talara. On zrobił to samo. Ja spasowałem. On też ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@lubiepepsi: To moja druga wersja Radowida, wcześniejsza była bez pogody poza Dethmoldem, bardziej na zwalczanie Krasnoludów (Piroruny, Filippa itp.), a ogólnie Rado dopiero od patcha (a początkowo też trochę gier zagrałem krasnoludami), czasem ze zmianą na NG na odkrywanie kart.
  • Odpowiedz
@yahoomlody: Tak jak @czullo: napisał. Gram od początku open bety czyli 6 tygodni(max 1h dziennie) i niedawno uzbierałem komplet kart dla jednej frakcji (bez meme kart). Jestem w stanie z tego złożyć 3 talie którymi mogę konkurować. W HS grałem pół roku i prędzej wyszedł dodatek niż złożyłem konkurencyjną talię.
  • Odpowiedz
Czy tylko dla mnie efekt "Lock" jest niejasny? Podczas pierwszego użycia niszczy "resilience" ale jak coś da zablokowanej jednostce wytrzymałość i ponownie użyje się zablokowania to wytrzymałość zostaje... Opis kompletnie nie przygotowuje na taką interakcję ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vardum97: Ja też chciałbym spotykać krasnale, ale nic z tego. Wczoraj Dagon, Bran, Dagon, Ukryty, Dagon, Dagon, Dagon... Miałem na pewno serię minimum 4 Dagonów. Całkiem zabawne, że z nerfa pogody wyłonił się top deck pogodowych Potworów, które najlepiej kontruje się pogodowym Radowidem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Czy tylko mi się wydaje czy jakaś kolejna aktualizacja właśnie teraz wyszła. Miałem prośbę o ponowne włączenie gry, w gogu zrobiłem zarządzanie instalacją i mam wrażenie że coś mi pobrało.

Btw. Nie mówię o aktualizacji ze środy
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czy tylko mi wydaje się dziwne, że taka Iris nie ma tagu "Ulotny"? Przed chwilą trafiłem na Dagona z Klucznikiem, dzięki któremu użył jej dwukrotnie... Nawet taka Pavetta jest ulotna, a tu karta, co prawda bardzo sytuacyjna, ale potężna przy planszy nawalonej jednostkami, może być wskrzeszona.
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan_K: wydaję mi się, że kombo zbyt sytuacyjne, żeby było specjalnie mocne, to, że raz zadziałało nie znaczy, że potrzebuje nerfa

karta była grana tylko z krasnalami, teraz jej nie widzę
  • Odpowiedz
@pjotr780: Nie chodzi mi nawet do końca o nerfa ile o niekonsekwencję, do tego typu karty jak najbardziej pasuje tag "ulotny". No i ja akurat widziałem ją dobrych parę razy z Potworami, czy to niszczoną w danej rundzie, czy też buffującą carry-over na następną.
  • Odpowiedz
@Jan_K: @Acidum_Etanol: @tRNA:
No właśnie niby Aard jest na papierze ok, a praktycznie wcale go nie widać w deckach;x
No i odkąd mróz dostał nerfa to chyba jeszcze bardziej stracił na wartości..

Skellige gram raczej discarda z naciskiem na straż królowej, więc teoretycznie mógłbym tym buffować strażniczki;x ale bardziej myślałem żeby dorzucić tam Cerys i Coral :p ale jak się nie ma co się lubi, to
  • Odpowiedz
Czy wszyscy grający tymi zasranymi wiewiórkami muszą nad zagraniem każdej karty zastanawiać się co najmniej jakby kupowali dom? ale mnie to w-----a, takim ludziom nigdy nie daję GG

#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach