Czy tylko mi się wydaję, czy zwierciadło bekkera jest zbugowane? Tzn. problem jest taki, że zwierciadło jako karta nie rozróżnia do kogo należy karta z najniższym value i działa losowo(?). W sytuacji gdy ja i przeciwnik mamy jednostkę po 1 pkt. zwierciadło równie dobrze może przerzucić wartość najwyższej (wrogiej) jednostki na tą z najniższym, mimo, że ja także mam jednostkę z 1pkt. Czy to serio tak powinno działać?
#gwint
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vorio: W opisie NIE MA "zamień siłę najsilniejszej jednostki przeciwnika na siłę twojej najsłabszej" sam musisz o to zadbać inaczej ta karta byłaby OP. To tak jak niektórzy na początku narzekali że sami sobie palili jednostki pożogą.
  • Odpowiedz
O miraski, co ja mialem teraz za gierke ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zacznijmy od tego ze po 3dniach ladderowania NG z 4240 spadlem na 3800. Postanowilem zlozyc cancer dagona, bo czemu by nie. Deck jest troszke techowany na inne dagony, pozerki czy inne radowidy(mozliwe ze po jednej karcie na kazdy archetyp, ale zawsze cos). Wlasnie trafilem na Radka, przegralem coinflipa i w momencie gdy mielismy po 2 karty
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kubusfnc: U mnie też smieszna sytuacja: Mam mecz o wbicie 20 rangi. Trafiam na axemanów. Idzie jak po maśle do momentu kiedy w 3 turze (wyszła bardzo długa) byłem zmuszony zagrac albricha na swoją ostatnią kartę w decku. Koleś dobrał Avallacha XD. Najsmiesniejsze jest to, że mimo tego i yenefer na stole całą 3 runde wygrałem ten mecz dzięki aukcsowi, peterowi no i oczywiscie najlepsze combo na swiecie: bork, ciri
  • Odpowiedz
@baronsob: od momentu pisania tej powyzszej historii mialem kolejne 2-3 takie gry gdzie robilem najlepsze combo na swiecie - kajdany na barona i btm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wpadlem dzis na stream do aggedona i napisalem mu ze mialem okazje z nim pograc, to chcial zeby przytoczyc gierke bo czesto je pamieta - powiedzial ze juz dawno nie byl tak salty ( ͡ ͜
  • Odpowiedz
Nie niszczcie nadmiarowych kart u potworów ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Another core issue that these decks / Monsters currently suffers from is that there's some recursion with spawning. E.G. Arachas Behemoth and Celeano Harpies spawning Bronze units. I can tell you that those cards as well as some others, will be getting unique token cards in the next Major content update. That doesn't mean we want to remove
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Granie z kimś, kto ma wszystkie karty premium, wyciska z mojego złoma więcej niż Wiedźmin 3 na wysokich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamil062: Obecnie już wzmocnij, a nie ulepsz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@ejadaz689: Po angielsku to Marching Orders. Całkiem niezła karta do wyciągania Żalnicy, o coś mniejszego niż 2 ciężko, także pewniak, no i jednak chroni przez kilkoma sposobami zabicia. Przez wzmocnienie grzybki dalej ją zabiją, ale odpada typowa w mirrorach Wodnica.
  • Odpowiedz
- złóż zajebistego Radowida
- ani jednego potwora od 10 gier
- p-----l to i zacznij grać NG
- seria 5 potworów pod rząd
j--------e.jpg
K---A PRZECIWNIK DOSTAJE IDEALNĄ HARPIĘ, IDEALNĄ MGŁĘ, IDEALNĄ TRISS I IDEALNE IGNI, to sami rozumiecie, że nie da się wygrać, nawet Swim nie dałby rady.
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TlustodupyBialorusin:
1. Zdarza się, ale jak jesteś dobry i zagrasz 100 gier winratio powinno być chociaż 60-70% a to daje ciągłe pięcie się w górę.

2. Jak jesteś słaby to tylko kopiujesz topowe talie i liczysz na wbicie rangi, bo ci się należy z powodu kopiowania innych. Jesteś jak większość przegrywem gwintowym i zwalasz na pecha.

Sam dojdź do tego kim jesteś.
  • Odpowiedz
3.1K mmr to moja ściana - trzeci dzień z rzędu miotam się na 2.9-3.09 i nie mogę się przebić ( ͡° ʖ̯ ͡°) a tam czeka 6 beczek (,)
#gwint
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Raziel91: Taki pech/szczęście. Swim nic nie wypuścił, może ludzie wzięli pod uwagę wypuszczone wczoraj statystyki - Dagon ma dużą popularność i WR, ale Radowid go bije w bezpośrednich pojedynkach. Mi zdarzyło się spotkać 2x Eredina pod rząd, a to przy popularności 1,3% też rzadka sprawa.
  • Odpowiedz
@Jan_K: ja Radowida spotykam dużo rzadziej niż pożeraczy i mglaki :)
za to 2 razy trafiłem jakiś dziwne wynalazki, których wcześniej nie widziałem :D
  • Odpowiedz
@Jan_K: Ale wszyscy grają do porzygu trzeba buildami, więc w sumie jestem z siebie zadowolony, że swoim zaszedłem jak na mnie dosyć wysoko.
  • Odpowiedz
4 rank (2 beczki i 50 fragmentów) po wbiciu 10 lvl, to chyba nie jest najlepszy wynik, jak myślicie? :D
A miałem całkiem niezłe win ratio w potyczkach (,)
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Spokojnie to dopiero początek gry. O rangę się nie martw bo wbijesz do 2500 MMR bez żadnych problemów. Zbierz jakąś dobrą talię i zacznij się bawić grą
  • Odpowiedz
Ma ktos jakis ciekawy nilfgaard, bo po dlugich testach wnioskuje ze ciezko jest stworzyc cos tak skutecznego jak archetyp dagona/pozerki czy kontrolnego radowida ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwint
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harnas_sv: oj juz o nauce gry tu nie pisz, bo prawdopodobnie sam grasz jakims kp z balistami+keira z epidemia i swarm nie sprawia tu zadnego problemu..

@Jan_K: no i tu sie zgadzam na 100%, z tego co pamietam to dagon swarm z yennefer/triss zostal stworzony przez swima juz w pierwszej wersji open bety, a grywalny i abuse'owany jest dopiero teraz - czyli po dwoch patchach wprowadzajcych mega zmiany
  • Odpowiedz