Czy ktoś napotkał problem kiedy podczas wyboru kart gra się całkiem zacinała? Dzisiaj już 2 razy przez to przegrałem, zacinało mi się zawsze podczas mulliganu na początku 3 rundy.
#gwint
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dwie gry pod rząd nie dostałem punktów za rankingowy mecz :/ Takich gier miałem już około 10, ten bug jest aż tak częsty? Pytam bo gram rankingi od jakiś 4 dni.
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@RadeqW: @baronsob: kiedys to nie znaczy, ze teraz. Bywaly momenty ze osoba zmieniala deck na taki ktory wszyscy skreslali w tym patchu i nie mial prawa dzialac, a po 2h gry gracz trafial do topki - tak jak sadFury tym eredinem jakis czas temu
  • Odpowiedz
W tym patchu chyba nie ma sensu grac niczym innym niz potworami XD Jak ktos chce free elo to brac najlepiej Dagona pod pogode. Caly czas mam wrazenie, ze robie jakies missplay'e, a i tak o dziwo wygrywam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Dziwie sie, ze ludzie mecza sie grajac innymi frakcjami, ktore sa imo underpowered. Mozna nawet spojrzec na ta redditowa tabelke sprzed kilku dni.
No chyba, ze
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak sobie ostatnio myslałem, że skoro jednostki mają takie efekty jak trio i bond, to przydałoby sie coś podobnego dla kart specjalnych ;)

Na przykład jak zagrasz 3 pioruny z rzędu, to ten trzeci zadaje podwójne obrażenia.
Albo jak zagrasz 3 w trakcie rundy, to spawnuje się deszcz.

Albo bond dla pogody, gdy 3 rzędy są przykryte tą samą pogodą, to jej obrażenia się zwiększają o 1.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harnas_sv: a jak kazdy gra jednostkami to jest wszystko spoko? :P

@Tomm16: zrestza tak jak napisałem, chodzi mi o delikatne urozmaicenie, a nie przekokszenie spelli ;)
tak wiec załóżcie, że jednak ludzie nie zacznąć grac spellami ;)
  • Odpowiedz
Przy okazji niech mi ktoś wyjaśni bo gram sobie consume na nekkerach i nieraz pożeram jakąś jednostkę to nekker wyskakuje mi z decku i nie wiem czemu. Na karcie nie jest to napisane.
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TlustodupyBialorusin: Nie jest łatwo, dlatego liczba osób z 4k rośnie na potęgę... Do tego nikt nie wyzywa, a niska ocena o 4k to również samokrytyka, bo nikt tutaj (może poza @baronsob, oby tym razem na dłużej ( ͡° ͜ʖ ͡°)) dużo wyżej się nie wybił. Ciężko zaprzeczyć, że robi się gęsto. Co do sensowności systemu już dyskutowaliśmy, mnie efekty tylko utwierdzają w moim zdaniu.
  • Odpowiedz
Czy rębacze nie sa przypadkiem nieco zbugowani? Czy może ja czegoś nie ogarniam?
Przeciwnik zagrał czystego rębacza (4 punkty) i z racji jego umiejętności miał 5 punktów.
Potem przywołał pozostałe Henseltem i po wyłożeniu wszystkie miały po 10 punktów. Jakim cudem?
Powinny miec chyba po 7? ;)
Nie korzystał z Jaskra ani żadnych innych kart buffujących.

#gwint
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: w sumie sprawdziłem teraz i one sie bufują na zasadzie każdy z każdym
rzucasz pierwszego masz 5 punktów bo jeden sie buffuje
rzucasz drugiego to buffuje sie ten rzucony i ten poprzedni i na odwrót i maja po 7 pkt
rzucasz trzeciego to sie wszystkie trzy buffuja i wychodzi 10
sprawdziłem i to przez umiejętność więź, która się aktywuje za każdym razem gdy dany egzemplarz karty sie pojawi na
  • Odpowiedz
Ranga wyższa niż poziom postaci(?) w grze xD. Ogólnie na ten moment to Gwint wygrywa pod względem nagradzania za ranking/granie, małej ilości RNG, rozgrywki rankingowej oraz ogólnego balansu (malutki ostatni hotfix zmieniający metę). Jedyne minusy to klient gry (loading w loading w loading) oraz ogólne UI ale to beta więc będzie tylko lepiej.

#gwint #hearthstone
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soltysek: Pożerka już ponoć zaczyna znikać z samej góry. Dominuje Dagon Swarm, ale dość powszechne są też Queensguardy, ST Control i parę wariantów NR
  • Odpowiedz
Jest ktoś może koło poziomu 3700 MMR albo istnieje jakaś możliwość, żeby zajrzeć dalej niż na 1000 miejsce w rankingu? Ciekaw jestem, które obecnie miejsce daje 3700 punktów. Próg na top 1000 rośnie błyskawicznie, 1 pozycja praktycznie się nie rusza. Jeśli sezon faktycznie potrwa jeszcze 2,5 tygodnia z tym systemem, to między 4000 a jakieś 4200 punktów będzie baaaaardzo gęsto.
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach