Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotDK bo z Assire jest taki problem że dalej ma z-----y opis. Działa tak że cofa kartę z cmentarza do talii, ale zawsze z twojego cmentarza do twojej talii a przeciwnika do przeciwnika. Tylko że gra nie wyróżnia do kogo należy karta i mogles wtasować kartę przeciwnikowi.
  • Odpowiedz
@soltysek: Da się ustalić, z którego cmentarza jest karta. Trzeba na nią najechać i przytrzymać TAB, wtedy pojawi się jej opis po prawej stronie i jeśli ma niebieską poświatę to jest twoja, a jeśli czerwoną to przeciwnika
  • Odpowiedz
Da się jakoś wyłączyć ramkę dookoła portretu? Próbowałem różne jak wyglądają ale wolałbym mieć po prostu morde Geralta bez żadnej ramki ale nie umiem jej wyłączyć xD

#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Queltas: @UrbanHorn: Na dobrą sprawę nie "naprawić" tylko "dodać opcję wyłączenia" bo to nie jest żaden błąd tylko brak opcji. No takie uroki bety że nie dostaje się w pełni gotowego produktu tylko wszystko jest robione i dodawane na bieżąco. Napisz im na support, oni to wszystko czytają więc może kiedyś dodadzą opcję.
  • Odpowiedz
@soltysek: Nowe karty pojawiły się pod tagiem już wczoraj (na reddicie były). Wracając do kart trzeba będzie przetestować jakąś talię Królestw Północy pod karty specjalne - fajnie będzie pasować Vesemir wyciągający miksturę i nauczyciel z Ban Ard dociągający kartę specjalną. Do tego też dochodzi Sheala, która pozwala zagrać kartę i dociągnąć następną.
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Nie, tylko Morvudda. Ostatnio nie spotykam za dużo talii ze złotymi kartami, które chciałbym blokować (typu Triss: Butt, czy Yen: Klątwy, a Villen to nie jest raczej szczególny problem).
  • Odpowiedz
Eh, ten uczuć kiedy przez całą grę planujesz finishera z Klucznika wskrzeszającego Wiedźmę: Kuchtę z cmentarza przeciwnika, żeby przywołać również swoje wiedźmy i zrobić zagranie za 32 punkty, a przeciwnik poddaje się przed ostatnią kartą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

BTW Opisy wiedźm są niedokładne, według opisu wiedźma nie powinna przywoływać drugiego egzemplarza samej siebie, a to robi.
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan_K:

BTW Opisy wiedźm są niedokładne, według opisu wiedźma nie powinna przywoływać drugiego egzemplarza samej siebie, a to robi.

nope, wiedzma przywolana z cmentarza przywoluje INNE wiedzmy a nastepnie te wiedzmy przywoluja ta o ktorej myslisz
  • Odpowiedz
#gwint Działa wam Gwent Tracker? Nie mogę go dzisiaj odpalić. Niby jest uruchomiony ale nie wyświetla się w grze. Jakieś pomysły?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra może ktoś będzie miał podobny problem, więc napiszę co u mnie pomogło. Niestety dopiero pełna reinstalacja GOGa i Gwinta (z usunięciem całości z kompa i ponownym ściągnięciem).
  • Odpowiedz
@Jan_K: na reddicie cdpr przyznał, że sezon będzie przedłużony o nie wiadomo ile, ale jego zakończenie zostanie ogłoszone z dużym wyprzedzeniem. Więc pewnie potrwa i do głębokiego września :)
  • Odpowiedz