Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

FotDK
- 2

soltysek
via Android- 5
@FotDK bo z Assire jest taki problem że dalej ma z-----y opis. Działa tak że cofa kartę z cmentarza do talii, ale zawsze z twojego cmentarza do twojej talii a przeciwnika do przeciwnika. Tylko że gra nie wyróżnia do kogo należy karta i mogles wtasować kartę przeciwnikowi.
radd00
- 4
@soltysek: Da się ustalić, z którego cmentarza jest karta. Trzeba na nią najechać i przytrzymać TAB, wtedy pojawi się jej opis po prawej stronie i jeśli ma niebieską poświatę to jest twoja, a jeśli czerwoną to przeciwnika
- 1
Otwieracie beczki czy trzymacie do patcha?
#gwint
#gwint
Jakie to jest piękne, że nawet taka Biedna P--------a Piechota pochodzi z książki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez moderatora
Da się jakoś wyłączyć ramkę dookoła portretu? Próbowałem różne jak wyglądają ale wolałbym mieć po prostu morde Geralta bez żadnej ramki ale nie umiem jej wyłączyć xD
#gwint
#gwint
- 0
@Queltas: nom, uroki bety
- 1
@Queltas: @UrbanHorn: Na dobrą sprawę nie "naprawić" tylko "dodać opcję wyłączenia" bo to nie jest żaden błąd tylko brak opcji. No takie uroki bety że nie dostaje się w pełni gotowego produktu tylko wszystko jest robione i dodawane na bieżąco. Napisz im na support, oni to wszystko czytają więc może kiedyś dodadzą opcję.
na czym polega działanie karty Trollololo i dlaczego jest nie grywalna teraz?
#gwint
#gwint
ktoś na reddicie wrzucił, czyli trzech wiedźminów widocznie zostaje i mają nowe arty oraz dochodzi złoty Vesemir ;d
#gwint
#gwint
źródło: comment_PVLfrHo0panKY0aXT3JARqwzQDU8IR9v.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
@Zaczynam_od_Bacha: ops cenzura nie wyszła XD
- 2
@Zaczynam_od_Bacha: prawilny cenzura
- 3
Wszystkie są dobre ale "wieloryb troll" jest świetny (od 1:27)
https://youtu.be/CwBeUwO_DFw?t=1m27s
#gwint
#gwent
PS: Widzieliście nowe karty?
http://gwint24.pl/wyciekly-nowe-karty-podczas-chinskich-testow-gwinta
https://youtu.be/CwBeUwO_DFw?t=1m27s
#gwint
#gwent
PS: Widzieliście nowe karty?
http://gwint24.pl/wyciekly-nowe-karty-podczas-chinskich-testow-gwinta
- 0
- 0
@soltysek: Nowe karty pojawiły się pod tagiem już wczoraj (na reddicie były). Wracając do kart trzeba będzie przetestować jakąś talię Królestw Północy pod karty specjalne - fajnie będzie pasować Vesemir wyciągający miksturę i nauczyciel z Ban Ard dociągający kartę specjalną. Do tego też dochodzi Sheala, która pozwala zagrać kartę i dociągnąć następną.
Jakie są teraz najciekawsze talie w #gwint ?
- 3
Komentarz usunięty przez moderatora
- 2
- 0
@SpiderFYM: Chyba jest dosyć typowy. Wrzuciłem sukkuba na powrót, więcej moim zdaniem dawał niż klucznik
źródło: comment_StUVzdeTqvvtnWkTxOnrtXrOwjZ5i6an.jpg
Pobierz4100 mmr obecnie, Macie jakis deck który by dobrze siedział w tej mecie i pozwolił utrzymać dodatni winrate?
#gwint
#gwint
- 176
- 9
@Rak-Pustelnik: Na obrazku jest przecież pomnik Lebiody z Krwi i Wina, są questy związane z budowniczymi.
@MrKrisBas: ja to dopiero 2k wbijam bo nie mam jak grać xD
Komentarz usunięty przez moderatora
- 7
Eh, ten uczuć kiedy przez całą grę planujesz finishera z Klucznika wskrzeszającego Wiedźmę: Kuchtę z cmentarza przeciwnika, żeby przywołać również swoje wiedźmy i zrobić zagranie za 32 punkty, a przeciwnik poddaje się przed ostatnią kartą ( ͡° ʖ̯ ͡°)
BTW Opisy wiedźm są niedokładne, według opisu wiedźma nie powinna przywoływać drugiego egzemplarza samej siebie, a to robi.
#gwint
BTW Opisy wiedźm są niedokładne, według opisu wiedźma nie powinna przywoływać drugiego egzemplarza samej siebie, a to robi.
#gwint
- 2
#gwint Działa wam Gwent Tracker? Nie mogę go dzisiaj odpalić. Niby jest uruchomiony ale nie wyświetla się w grze. Jakieś pomysły?
- 2
Nowy turniej na horyzoncie. Powodzenia w zakwalifikowaniu się ( ͡° ͜ʖ ͡°)
https://www.playgwent.com/pl/tournament
#gwint
https://www.playgwent.com/pl/tournament
#gwint
@mieczyslawIIIfaza: ciekaw jestem emocji na tym turnieju przy obecnym stanie gry xD wincej buffów...
- 2
@Jan_K: na reddicie cdpr przyznał, że sezon będzie przedłużony o nie wiadomo ile, ale jego zakończenie zostanie ogłoszone z dużym wyprzedzeniem. Więc pewnie potrwa i do głębokiego września :)



















