@ufieoy: kopiuje siebie z komentarza wpisu powyżej:
na reddicie cdpr przyznał, że sezon będzie przedłużony o nie wiadomo ile, ale jego zakończenie zostanie ogłoszone z dużym wyprzedzeniem. Więc pewnie potrwa i do głębokiego września :)
  • Odpowiedz
Jak to jest faktycznie ze zdobywaniem tego mmr powyżej 4k, rzeczywiście tak wolno się nabija? Bo się zastanawiam, czy próbować dalej wbijać rangę, czy już sobie odpuścić.
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jan_K: szczerze to po przekroczeniu 4250 czy tam 4300 jest kolejne zwolnienie mmr i traci sie +/- tyle ile sie zyskuje, chyba ze zostaniesz parowany z kims duzo nizej. Na 4k bardzo czesto siei trafialy gry typu +18 i -27
  • Odpowiedz
da się jakoś wyłączyć animację kart premium? Bo jak tak dalej pójdzie, to sobie spalę kartę graficzną. Po 70 w trakcie gry, a w trakcje przeglądania kolekcji i do 75 dochodzi mimo, że wiatraki na 100%. Najgorsze, że zmiana jakości grafiki w ogóle nie wpływa na temperatury ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gwent #gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ShadyTalezz nie ma możliwości, możesz co najwyżej nie używać w swojej talii premium kart to przynajmniej dół monitora będziesz miał chłodniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
A tak serio to ludzie piszą "heh zwykła karcianka to na kalkulatorze pójdzie" a tu się okazuje że potrafi mocno wycisnąć podzespoły.
Ciekawe jak w takim razie sobie poradzą z wersją mobilną?
  • Odpowiedz
@paincreator: Obawiam się, że trzeba utrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°), inaczej musiałby być jasno podany czas od kiedy pozycja w top 1000 się liczy, bo w końcu na starcie gry losowo 1000 osób było w top 1000.
  • Odpowiedz
@paincreator jakby było za zdobycie to w zamkniętej becie kilkaset osób musiałoby dostać nagrody za pierwsze miejsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Liczy się to które masz w momencie zakończenia sezonu czyli walka praktycznie do ostatniej sekundy.
  • Odpowiedz
@Greemote: Jeden z powodów, dla których nie przeciągam kart tylko najpierw klikam na kartę żeby ją aktywować a potem klikam w miejscu, w którym chce ją postawić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Złożyłem sobie talię Craha pod Vabjorna, żeby kontrować mglaki, bo srało nimi co drugą grę. Teraz dziesięć gier i ani razu nawet na Dagona nie trafiłem...
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@epi: Gratki, ja niestety Radowidem wyżej nie mogę wejść, dwa razy już się odbiłem od 20 rangi, mając ją na grę-dwie. Inna sprawa, że się wyłamuję z mainstreamu i ciągle trzymam Yennefer zamiast Villentretemertha i Deszczu zamiast Mrozu.
  • Odpowiedz
@antros: Ano, trzeba uważać z poddawaniem się, co dobrze obrazuje ten filmik. Sam też ostatnio miałem gry, gdzie np. przegrałem 1 rundę i to z kartą straty, ale udało się grę wyciągnąć. Czy grę, gdzie przeciwnik łatwo wygrał krótką 1. rundę i z carryoverem zamiast spasować w drugiej cisnął mnie, mając momentami dużą przewagę, udało mi się jakoś wygrać z 1 kartą straty, ale nabuffowanym Baronem, którego nie pobił w
Jan_K - @antros: Ano, trzeba uważać z poddawaniem się, co dobrze obrazuje ten filmik....
  • Odpowiedz