#gwint
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Jak to jest faktycznie ze zdobywaniem tego mmr powyżej 4k, rzeczywiście tak wolno się nabija? Bo się zastanawiam, czy próbować dalej wbijać rangę, czy już sobie odpuścić.
#gwint
#gwint
- 11
Jednak wywalenie techów przeciw Potworom, których coś mało spotykam było dobrym pomysłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-Yennefer, Chorąży Brygady Nauzicaa
+Geralt: Igni, Medyk
-Yennefer, Chorąży Brygady Nauzicaa
+Geralt: Igni, Medyk
źródło: comment_pw722ZrNTzJ4N6aUMMfsI3GjdZrHaGcn.jpg
Pobierz@SpaceMonkey: Ja tym deckiem tylko zamiast marching orders i btm grałem z pożogą i biesem. Wbiłem top100 ale od soboty mi coś nie szło i spadłem poza top1000 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SpaceMonkey: wydaje mi się, że ważniejszy jest caranthir czyli ten co rzuca mróz bo praktycznie w każdym decku potworów on jest. Caranthirem przenosisz jednostki na jeden rząd i potem rzucasz rozdarcie :)
@ShadyTalezz nie ma możliwości, możesz co najwyżej nie używać w swojej talii premium kart to przynajmniej dół monitora będziesz miał chłodniejszy ( ͡° ͜ʖ ͡°)ノ⌐■-■
A tak serio to ludzie piszą "heh zwykła karcianka to na kalkulatorze pójdzie" a tu się okazuje że potrafi mocno wycisnąć podzespoły.
Ciekawe jak w takim razie sobie poradzą z wersją mobilną?
A tak serio to ludzie piszą "heh zwykła karcianka to na kalkulatorze pójdzie" a tu się okazuje że potrafi mocno wycisnąć podzespoły.
Ciekawe jak w takim razie sobie poradzą z wersją mobilną?
@ShadyTalezz: mogliby zrobić opcje odtwarzania premek bo potrafi nieźle nagrzac
Czy żeby dostać ramkę za pozycje w rankingu na koniec sezonu trzeba ja utrzymać do końca czy jak już wskoczyło to zostanie?
#gwint
#gwint
źródło: comment_mOrOxwkbkbn0yX3WOsay3LgXR5UTXLmx.jpg
Pobierz- 2
@paincreator: Obawiam się, że trzeba utrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°), inaczej musiałby być jasno podany czas od kiedy pozycja w top 1000 się liczy, bo w końcu na starcie gry losowo 1000 osób było w top 1000.
@paincreator jakby było za zdobycie to w zamkniętej becie kilkaset osób musiałoby dostać nagrody za pierwsze miejsce. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Liczy się to które masz w momencie zakończenia sezonu czyli walka praktycznie do ostatniej sekundy.
Liczy się to które masz w momencie zakończenia sezonu czyli walka praktycznie do ostatniej sekundy.
To i ja dołączam do klubu 4000+
#gwint
#gwint
źródło: comment_Q5K7H1TIX0uZu1EKXOEeImoQtkPgvma4.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
Coś genialnego
#gwint
#gwint

Złożyłem sobie talię Craha pod Vabjorna, żeby kontrować mglaki, bo srało nimi co drugą grę. Teraz dziesięć gier i ani razu nawet na Dagona nie trafiłem...
#gwint
#gwint
@Carramba666: najgłupsze co można zrobić to robić talie specjalne pod kontrowanie tylko jednej innej...
- 0
@harnas_sv: Jeżeli grasz rankedy i jesteś w takim miejscu że 8-9/10 gier jest na tą samą talię albo przynajmniej na ten sam archetyp to można grać czymś takim ;)
- 0
@ZdepresowanyKot: ja bym brał sukkuba, ale obie karty dobre
- 0
@pjotr780: W zasadzie, jak tak dłużej pomyślałem, to częściej gram ST niż potworami. Biere schirru.
- 4
O jak rykłem :D
#gwint
#gwint

Komentarz usunięty przez moderatora
- 1
@Prychacz: Witamy kolejnego Mistrza, ale myślę, że skoro doszedłeś do 3,7k to i do 4k spokojnie przed końcem sezonu dojdziesz, jak nie dalej.
- 1
@nbzwdsdzbcps: nie każdy jest mistrzem Gwinta, który gra w niego po 3h dziennie i zna na pamięć wszystkie karty i talie. Niektórym poprostu nie jest pisane dobić powyżej 4k.
- 4
Bardzo przyjemnie mi się gra tą talią
http://www.gwentdb.com/decks/26056-first-grandmaster-rank-1-global-foltest-27-cards
#gwint
http://www.gwentdb.com/decks/26056-first-grandmaster-rank-1-global-foltest-27-cards
#gwint
- 1
@SpaceMonkey: ja zamiast jaskra mam shani
@SpaceMonkey: kluczowy chyba, że nie boisz się pożogi lub carry over potworów
- 12
- 0
@ManiakSeksualny: podejrzewam, że z 19 do 21 rangi trzeba więcej pojedynków niż od 6 do 19 :D
Komentarz usunięty przez moderatora
- 9
Udało się ;)
#gwint
#gwint
źródło: comment_aI7cbSgCLz6QVDGxEz8XqT8hy9QGULyC.jpg
Pobierz- 7
#gwint
Nigdy nie poddaję gry (nigdy) i gram do końca. Czasem to ratuje mi tyłek. Tutaj na R3 miałem tylko Rozdarcie, a przeciwnik 2 karty, no i okazało się że dostał jakąś pułapkę (zapewne Moren) i Pożogę, no i jest remisik :D
Nigdy nie poddaję gry (nigdy) i gram do końca. Czasem to ratuje mi tyłek. Tutaj na R3 miałem tylko Rozdarcie, a przeciwnik 2 karty, no i okazało się że dostał jakąś pułapkę (zapewne Moren) i Pożogę, no i jest remisik :D
źródło: comment_XuH5Qm9oht2Ye5QLS6i8hEXCAgclUazw.jpg
Pobierz- 1
@antros: i prawidłowo ;)
- 1
@antros: Ano, trzeba uważać z poddawaniem się, co dobrze obrazuje ten filmik. Sam też ostatnio miałem gry, gdzie np. przegrałem 1 rundę i to z kartą straty, ale udało się grę wyciągnąć. Czy grę, gdzie przeciwnik łatwo wygrał krótką 1. rundę i z carryoverem zamiast spasować w drugiej cisnął mnie, mając momentami dużą przewagę, udało mi się jakoś wygrać z 1 kartą straty, ale nabuffowanym Baronem, którego nie pobił w


















#gwint
na reddicie cdpr przyznał, że sezon będzie przedłużony o nie wiadomo ile, ale jego zakończenie zostanie ogłoszone z dużym wyprzedzeniem. Więc pewnie potrwa i do głębokiego września :)