Eh, 3K fragmentów kart, a ja nic nie tworzę (chociaż powinienem) bo cidiprojekt może rzucić 'Hot Fix-em' i się decki/kombosy posypią xD w ten oto magiczny sposób, mam 8 talii, każdej po trochu, ale żadnej do końca xD EHHHhhh Ehhhh eh

#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beniu89 rozdarcie, kajdany + pożoga na ukrytego, ewentualnie deszcz pod te pająki. I najważniejsze nie dać ostatniego ruchu przeciwnikowi bo baba cmentarna zwana teraz Żalnicą
  • Odpowiedz
Hoho, kogo ja spotkałem na rankingówce, jeszcze tylko Vabjorna brakuje, żeby było bardziej memicznie. Przeciwnik "nieco" przecenił swoje siły, ja spasowałem, gdy wrzucił Udalryka (koło którego stał drugi Rycerz) na jakieś moje 20 punktów przewagi, przy równych kartach, a on jednak postanowił grać...
#gwint
Jan_K - Hoho, kogo ja spotkałem na rankingówce, jeszcze tylko Vabjorna brakuje, żeby ...

źródło: comment_zLzWR0Kf5F8DJMBe0K0CublU8VqyV0ej.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@nieteczasy2: Może być tak, że zobaczył z czym ma do czynienia i uznał, że ugra jedną rundę i spada ;). Za dużo Axemanów nie spotykam, ale WR raczej 100%, połączenie Radowida, kilku czarów i Rycerzy, którzy zamiast nabijać punkty przeciwnikowi nabijają sobie jest zabójcze.

Zresztą to druga gra dzisiaj przy której serio się uśmiałem, wcześniej miałem grę, w której Dagon (z domieszką pożerki) rozjechał mnie w 1. rundzie, wygrywając przy
  • Odpowiedz
@beniu89: 90% moich gier, to gry przeciwko potworom To dopiero jest nudne. Odechciewa mi się powoli grać. Czekam cały czas na nowy patch. Mam nadzieję, że redzi dadzą jakąś nową talią i dowalą pożądnego nerfa potworom.
  • Odpowiedz
Jak to będzie z nowym sezonem albo nawet otwarciem wersji 1.0 gry?

Wszystkie karty, beczki, skrawki etc. nam zostaną czy będą jakieś resety?

#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@FotDK: Nikt dokładnie jeszcze nie wie jak to będzie wyglądać, resetu kart/skrawków/beczek itd na 100% nie będzie. Reset ze startem otwartej żeby dać jakieś szanse nowym graczom i tym którzy późno dołączyli do bety.

Ciekawe czy wszystkim wyzerują konta do 0 MMR - co byłoby głupotą bo na początku byłby straszny rozierdol i nowicjusze musieliby grać z graczami z topki czy np ludzie z rang 21-19 -> 7 ranga, 18-16
  • Odpowiedz
Do przedwczoraj gwint działał mi okej, nagle zaczął się zawieszać na kogucie CDPR. Próbuję reinstall i pobieranie leci jak krew z nosa (14mb pobranych w godzinę, prędkość pokazuje 0.0 MB/s). Wie ktoś jak to naprawić? Wina na pewno nie leży po stronie mojego internetu, mimo że nie jest z najwyższej półki.

#gwint
#gog
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

koleś spamuje emotkami gdy zmisowałem igni a pod koniec wyciąga z gaela pożoge i pali swoje jednostki karma ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przed ogólnodostępną betą była zamknięta beta (w której nie chwaląc się - brałem udział). Najlepszą talią była Scoia'tael - mówię tu o pogodynce, która wyjaśniała wszystko i wszystkich. Dziś została zoptymalizowana i zbalansowana. Tutaj pojawia się moje pytanie - jaką talią opłaca się grać dzisiaj? W której talii jest dużo dobrych "połączeń" i dostępnych boostów postaci?
#gwint
Mirek96 - Przed ogólnodostępną betą była zamknięta beta (w której nie chwaląc się - b...

źródło: comment_rFRX2srvPkquFEQwKxNOf1fkkiWOuf3g.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mirek96: Dzisiaj taką, jutro inną. Tego typu pytanie w karciance to trochę jak: "Jaki samochód jest według Was najlepszy?". Obecnie największą popularność i WR ma Dagon, ale grywalnych talii jest wiele. Tak poglądowo masz tiery i przykłady talii, choć oczywiście taki podział na tiery może być kontrowersyjny - http://gwentlemen.com/snapshot/
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: Przy czym wybranie srebrnych jednostek dużo zależy od preferowanego stylu gry. Zastanawiam się nad wyrzuceniem płotki. No i niedawno wrzuciłem do talii Janka, przy którym mam słabsze win ratio o 6% od talii z Petyrem, ponieważ jest bardzo sytuacyjny. Ale za to o wiele więcej radości z gier dostarcza ponieważ nigdy nie wiesz jaką złota jednostkę ci dolosuje, jeżeli masz szczęście i dolosuje mocną złotą kartę może to przeważyć
vardum97 - @SpaceMonkey: Przy czym wybranie srebrnych jednostek dużo zależy od prefer...

źródło: comment_K2y7Zov5c3ztVjF7e3gsUc1kQWvkfx8y.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Banderoza: Musisz sobie zadać jedno, bardzo ważne pytanie - czy grasz ST? W szczególności krasnoludami, choć można ją zastosować i w innych taliach. Jeśli nie i nie masz jeszcze zbyt dużo innych złotych kart, to bierz Zoltana, może go wykorzystać praktycznie w każdej talii jako zamiennik, szczególnie tam, gdzie idziesz na masówkę, bo opcja ofensywna tylko w wyjątkowych sytuacjach.
  • Odpowiedz
@RadeqW: @PanTechnik: Zdaje mi się, że piszecie to z pozycji osoby, która jest wysoko w rankingu i ma dużo kart, gdzie oczywiście Ithlinne jest obecna w topowych deckach, a Zoltan nie. Ale jeśli ktoś ma mało kart, daleko od topki rankingu i nie zamierza szczególnie grać ST, to IMHO lepszy Zoltan, który może zastąpić w swarmowych deckach (głównie potwory i NR) jakieś startowe karty, niż Ithlinne na kiedyś.
  • Odpowiedz