Wszystko
Najnowsze
Archiwum
@SpiderFYM: Ja tak zrobiłem i teraz mocno cierpię bo spyłowałem wtedy również dowódców. Ach te początki z Gwintem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@SpiderFYM radzę przy otwieraniu beczek wybrać tylko te z frakcji którymi będziesz grał, ale stanowczo odradzam niszczyć pozostałe bo meta zmianą jest i możesz zostać z niegrywalną talią
- 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@vardum97: jaki deck? Ja moja odkrywka powyżej 3,7k mmr nie mogę się przebić.
- 0
@kmornick: gram obecnie Dashgaardem, myślę, że obecnie z wszystkich możliwych alternatyw Nilfgaardu, tylko ta talia obecnie sobie dobrze radzi. A tutaj są dwie możliwości: albo talia z alchemikami i pikinierami dywizji alba lub talia na szpiegów. Ja gram tą pierwszą. Wklejam statystyki. Przy czym są one trochę zaniżone bo na początku z talią tą trochę eksperymentowałem szukając jak najlepszych złotych kart, wtedy potwory jechały mnie jak chciały. Ostatecznie skończyłem z
źródło: comment_Puz0koZL8TQYYbptFyIfZVSduHLu5wND.jpg
Pobierz- 0
@ZdepresowanyKot: norma w gwincie, im blizej do kolejnej rangi, tym wieksza szansa na serię porażek :P
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@SpaceMonkey: balisty sa najgorszym matchupem dla potworow, ale w ostatnim czasie dagon sklada radków jak lezaki ogrodowe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@SpaceMonkey: no zwykly dagon kontrolny, decki roznia sie jedna czy dwiema kartami typu gryf czy inne mardroeem
- 3
Discard Skellige zaczyna być bardziej wkurzające niż Potwory. To tylko ja tak mam, czy się ostatnio namnożyło tych talii? O ile wcześniej Bran to był głównie QG, od święta Axemani, a discardu bez QG praktycznie nie spotykałem, tak teraz gra za grą. I to jeszcze grane są chyba tylko dwa, zupełnie odmienne warianty - w jednym jest 3 Kapitanów, a 2 Drakkary, w drugim na odwrót ( ͡º ͜ʖ͡
- 2
Około 10 zł za 2 beczki? Ich p----------o totalnie? #gwint
- 4
@SpaceMonkey: No właśnie patrząc na łatwość zbierania beczek to cena jest dosyć wygórowana, gdybyś w grze zbierał jedną beczkę przez tydzień, to wszyscy uważaliby, że beczki są wręcz zbyt tanie. Ja tam jednak wolę obecną sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Jan_K: nie zgodzę się z tobą bo jeśli jest łatwość zdobywania beczek i skrawków to nie ma sensu kupowania beczek. Jeśli nie ma sensu to cena musi być wyższa aby twórcy mogli zarobić. Też nie narzekam na obecną sytuacje bo to prawdziwe free2play
Fajny filmik promujący gwinta w Chinach:
https://www.facebook.com/PlayGwent/videos/1446803052067624/?hc_ref=ARQ78s_mGUdLYeW3JUATVpxhNkGsiPNOIwf5CpwBT_YKe2ceR2E1ltGlnGCJ8nc3-ro:)
#gwint #wiedzmin3 #cosplay
https://www.facebook.com/PlayGwent/videos/1446803052067624/?hc_ref=ARQ78s_mGUdLYeW3JUATVpxhNkGsiPNOIwf5CpwBT_YKe2ceR2E1ltGlnGCJ8nc3-ro:)
#gwint #wiedzmin3 #cosplay
- 3
Widzieliście? Ziomek zrobił statystyki tego ile się dostaje MMR za wygraną/przegraną na różnych poziomach MMR: LINK
Fajnie widać poszczególne poziomy, na których następuje przeskok. Skala jest co 1k ale na moje oko są to: 2k, 3.1k, 3.4k, 3.7k, 4k, 4.25k, 4.5k. Poza tym można zauważyć że poniżej 4k można mieć winrate <50% a potem trzeba koniecznie utrzymywać >50% bo strata MMR robi się większa niż zysk.
#gwint
Fajnie widać poszczególne poziomy, na których następuje przeskok. Skala jest co 1k ale na moje oko są to: 2k, 3.1k, 3.4k, 3.7k, 4k, 4.25k, 4.5k. Poza tym można zauważyć że poniżej 4k można mieć winrate <50% a potem trzeba koniecznie utrzymywać >50% bo strata MMR robi się większa niż zysk.
#gwint
źródło: comment_GDr4H1x0rwD36NT9DxdCbUK0vHJfwsIX.jpg
Pobierz- 0
@Jan_K: Tak ale dodatkowo niedawno jeszcze wprowadzili że na niskich MMR prawie wogóle się nie traci.
- 1
@kamil062: 6 lipca, tak jak na wykresie. A na reddicie i wykopie było już to - https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6m8nct/the_gwent_mmr_system_analysis_from_a_large_set_of/, z 9 lipca.
@SpiderFYM: każda z którą przegrywam
- 1
- 6
Po latach wyrzeczeń, tysiącu nieprzespanych nocy, nareszcie wbiłem 4k grając tylko i wyłącznie Nilfgaardem. Chociaż muszę powiedzieć, że Dagon (niech go biesy w piekle je##ą) robił co mógł, żeby mi to utrudnić.
#gwint
#gwint
źródło: comment_9AbOuaNHQZM0OJBqBa68W0E0LJNaodaD.jpg
Pobierz- 3
@vardum97: CDPR zresztą też mi kładło kłody pod nogi.
źródło: comment_ep8h832jFRDWXiXVktIZ2XXH4SXPdmrZ.jpg
Pobierz@vardum97: Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i 4k będzie można mieć tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia ani wyobraźni i na przykład grają Emhyra albo nie daj boże Regisa zwykłego.
- 1
co brać?
#gwint
#gwint
źródło: comment_xzI4EoY1jmlcSIS4mjP3sJqPM5JYnxhL.jpg
Pobierz@kvvach: nekurata bym brał
- 7
według mnie koniec czasu powinien oznaczać natychmiastowy pas.
- po pierwsze krócej trwa mecz z afk
- po drugie w obecnej sytuacji powstają dziwne zagrania, które może są sprytne i ciekawe, ale według mnie są trochę nieczyste.
#gwint
- po pierwsze krócej trwa mecz z afk
- po drugie w obecnej sytuacji powstają dziwne zagrania, które może są sprytne i ciekawe, ale według mnie są trochę nieczyste.
#gwint

- 6
@Greemote: moim zdaniem nie powinno pasować od razu. Sytuacja:
Gram w Gwinta, nagle widzę moją córkę która się w coś uderzyła i muszę ją ogarnąć, w tym momencie leci moja tura. Po ogarnięciu córy wracam do gry. Strata jednej karty może zaważyć na grze, ale da się jeszcze to wygrać, a pasując mnie od razu psuje to cały mój zamysł.
Niech działa tak jak teraz, tylko niech przy kolejnych oczekiwaniach
Gram w Gwinta, nagle widzę moją córkę która się w coś uderzyła i muszę ją ogarnąć, w tym momencie leci moja tura. Po ogarnięciu córy wracam do gry. Strata jednej karty może zaważyć na grze, ale da się jeszcze to wygrać, a pasując mnie od razu psuje to cały mój zamysł.
Niech działa tak jak teraz, tylko niech przy kolejnych oczekiwaniach
@Jan_K: jak grasz skellige pod odrzucanie to mając na ręce harcownika i statki na bordzie czekając do końca czasu aż odrzuci to wtedy na stół wlatuje harcownik i jeszcze statki się odpalają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Komentarz usunięty przez autora
- 1
kurde na 3800 token dagon łapie zadyszkę ;/
#gwint
#gwint

















Moim zdaniem jest to dosyć zaburzony rozkłąd, ponieważ jest bardzo wyrównany i większość dowódców ma win ratio powyżej 50% i do tego są to najpopularniejsi dowódcy tj najczęściej grani, więc dochodzę do wniosku, że rozkład przedstawia małą grupkę graczy która notorycznie jest parowana ze słabszymi i gromi ich niemiłosiernie, nabijając sobie win ratio.
Ale przynajmniej wiadome
źródło: comment_6WdKRaxBMb6msx2sgbIc8rLjoGqXal9F.jpg
Pobierz