CDPR wrzuciło procentowy rozkład win rates dla wszystkich dowódców graczy z topki z ostatniego tygodnia (?).
Moim zdaniem jest to dosyć zaburzony rozkłąd, ponieważ jest bardzo wyrównany i większość dowódców ma win ratio powyżej 50% i do tego są to najpopularniejsi dowódcy tj najczęściej grani, więc dochodzę do wniosku, że rozkład przedstawia małą grupkę graczy która notorycznie jest parowana ze słabszymi i gromi ich niemiłosiernie, nabijając sobie win ratio.
Ale przynajmniej wiadome
vardum97 - CDPR wrzuciło procentowy rozkład win rates dla wszystkich dowódców graczy ...

źródło: comment_6WdKRaxBMb6msx2sgbIc8rLjoGqXal9F.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vardum97: Nie znam się, więc się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Gdy coś ma w/r na poziomie ~55% w topce to chyba znaczy, że jest broken as fuck, a przynajmniej tak jest w konkurencyjnych grach karcianych.
  • Odpowiedz
@vardum97: Taka możliwość nie implikuje tego, że każdy jedzie z winratio poniżej 50%. Kosztowałoby to wiele gier oraz mogłoby wywołać niechęć do gry bądź znużenie. Weź to na chłopski rozum. Grasz po to by wygrać.
  • Odpowiedz
Jeżeli zakłądam że będę grał Potworami oraz Królestwem Północy to jest sens zmielić/spalić karty z pozostałych talii?
#gwint #gwent
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM radzę przy otwieraniu beczek wybrać tylko te z frakcji którymi będziesz grał, ale stanowczo odradzam niszczyć pozostałe bo meta zmianą jest i możesz zostać z niegrywalną talią
  • Odpowiedz
@kmornick: gram obecnie Dashgaardem, myślę, że obecnie z wszystkich możliwych alternatyw Nilfgaardu, tylko ta talia obecnie sobie dobrze radzi. A tutaj są dwie możliwości: albo talia z alchemikami i pikinierami dywizji alba lub talia na szpiegów. Ja gram tą pierwszą. Wklejam statystyki. Przy czym są one trochę zaniżone bo na początku z talią tą trochę eksperymentowałem szukając jak najlepszych złotych kart, wtedy potwory jechały mnie jak chciały. Ostatecznie skończyłem z
vardum97 - @kmornick: gram obecnie Dashgaardem, myślę, że obecnie z wszystkich możliw...

źródło: comment_Puz0koZL8TQYYbptFyIfZVSduHLu5wND.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Discard Skellige zaczyna być bardziej wkurzające niż Potwory. To tylko ja tak mam, czy się ostatnio namnożyło tych talii? O ile wcześniej Bran to był głównie QG, od święta Axemani, a discardu bez QG praktycznie nie spotykałem, tak teraz gra za grą. I to jeszcze grane są chyba tylko dwa, zupełnie odmienne warianty - w jednym jest 3 Kapitanów, a 2 Drakkary, w drugim na odwrót ( ͡º ͜ʖ͡
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Jan_K trzy razy z rzędu dziś brana miałem, nie rozumiem, dlaczego ta frakcja nadal nie jest z gry usunięta a jej fani zbanowani :P
  • Odpowiedz
@SpaceMonkey: No właśnie patrząc na łatwość zbierania beczek to cena jest dosyć wygórowana, gdybyś w grze zbierał jedną beczkę przez tydzień, to wszyscy uważaliby, że beczki są wręcz zbyt tanie. Ja tam jednak wolę obecną sytuację ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Jan_K: nie zgodzę się z tobą bo jeśli jest łatwość zdobywania beczek i skrawków to nie ma sensu kupowania beczek. Jeśli nie ma sensu to cena musi być wyższa aby twórcy mogli zarobić. Też nie narzekam na obecną sytuacje bo to prawdziwe free2play
  • Odpowiedz
Widzieliście? Ziomek zrobił statystyki tego ile się dostaje MMR za wygraną/przegraną na różnych poziomach MMR: LINK

Fajnie widać poszczególne poziomy, na których następuje przeskok. Skala jest co 1k ale na moje oko są to: 2k, 3.1k, 3.4k, 3.7k, 4k, 4.25k, 4.5k. Poza tym można zauważyć że poniżej 4k można mieć winrate <50% a potem trzeba koniecznie utrzymywać >50% bo strata MMR robi się większa niż zysk.

#gwint
kamil062 - Widzieliście? Ziomek zrobił statystyki tego ile się dostaje MMR za wygraną...

źródło: comment_GDr4H1x0rwD36NT9DxdCbUK0vHJfwsIX.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaka wersja talii potworów denerwuje Was najbardziej?
#gwint #gwent

Talia, któa najbardziej denerwuje to:

  • Dagon pod tokeny 41.0% (16)
  • Potwory pod pogodę 51.3% (20)
  • Potwory pożerka 7.7% (3)

Oddanych głosów: 39

  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vardum97: Mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i 4k będzie można mieć tylko z licencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia ani wyobraźni i na przykład grają Emhyra albo nie daj boże Regisa zwykłego.
  • Odpowiedz
według mnie koniec czasu powinien oznaczać natychmiastowy pas.
- po pierwsze krócej trwa mecz z afk
- po drugie w obecnej sytuacji powstają dziwne zagrania, które może są sprytne i ciekawe, ale według mnie są trochę nieczyste.
#gwint
G.....e - według mnie koniec czasu powinien oznaczać natychmiastowy pas.
- po pierws...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Greemote: moim zdaniem nie powinno pasować od razu. Sytuacja:

Gram w Gwinta, nagle widzę moją córkę która się w coś uderzyła i muszę ją ogarnąć, w tym momencie leci moja tura. Po ogarnięciu córy wracam do gry. Strata jednej karty może zaważyć na grze, ale da się jeszcze to wygrać, a pasując mnie od razu psuje to cały mój zamysł.

Niech działa tak jak teraz, tylko niech przy kolejnych oczekiwaniach
  • Odpowiedz
@Jan_K: jak grasz skellige pod odrzucanie to mając na ręce harcownika i statki na bordzie czekając do końca czasu aż odrzuci to wtedy na stół wlatuje harcownik i jeszcze statki się odpalają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz