Nowe informacje prosto z reddita. Czyli nowy patch soon.
Public Beta Season 1 ends on the 27th at midnight CEST.
The new patch will not be launched on the 27th, details of launch dates for the next update will be provided by Pawel when we are ready :)

#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TlustodupyBialorusin: @SpiderFYM: "HS bezpieczny" xD jak po drodze jest Shadowverse, który jest 100x popularniejszy od Gwinta. Prawda jest taka, że Gwint to niszówka typu Elder Scrolls Legends i tak zostanie, bo widać na socialu Gwinta, że im to pasuje (update od święta). Do poziomu HS lata świetlne (no i wersja mobilna) i pięć szkół marketingu.
  • Odpowiedz
Komentarz Rethaza na temat złotych kart.
Nie za bardzo przekonuje mnie jego argumentacja. Z jednej strony chcą dać dodatkowe narzędzia i uczynić grę bardziej różnorodną, a z drugiej zaś pozbawiają sensu karty pokroju Villena. Nie przemawia też do mnie argument o pogodzie, do którego tak chętnie wszyscy wracają, ale już nie pamiętają o wcześniejszych prognozach (niedźwiedź, queensguard). Poza tym pogoda stanie się jeszcze silniejsza, ponieważ będzie (mogę się mylić, potrzebne info) zadawać
T.....n - Komentarz Rethaza na temat złotych kart.
Nie za bardzo przekonuje mnie jeg...

źródło: comment_u4h2V5UIezNrAqt2qvrRwCRz2nAn9kFs.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TlustodupyBialorusin: Triggery pożerki, zamiana 3 jednostek w jedną przeciwko Topornikom, wyciągnięcie celów spod pogody, czy Starego Grota - parę możliwości wykorzystania jest, ale nie wiem czy to przebije przydatność Dagona. Z tej wypowiedzi wnioskuję, że Pożoga będzie dalej istniała, może nawet w niezmienionej formie, natomiast nie rozumiem czy faktycznie coś zmieniają, że będą jednostki większe niż te 20 punktów na planszy, czy według niego już takie istnieją.

BTW, co do
Jan_K - @TlustodupyBialorusin: Triggery pożerki, zamiana 3 jednostek w jedną przeciwk...

źródło: comment_nWVoHc0H81WMJuxMAJKYQgn8QulSqTq7.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@TlustodupyBialorusin: jak dziś pamiętam, jeszcze kilka miesięcy temu było tłumaczenie na streamach przy patchu, że złote karty muszą być bardziej istotne w grze i wyłączyli je zupełnie spod bezpośredniego dmg od innych złotych kart. Teraz całkowicie w drugą stronę. Nie to żebym narzekał, bo do każdej zmiany można się przyzwyczaić i po kilku dniach człowiek zapomina, że było zupełnie inaczej, ale takie przechodzenie ze skrajności w skrajność i dobieranie do
  • Odpowiedz
Złote jednostki od następnego patcha nie będą już chronione niczym i będą mogły być niszczone/atakowane. ;O
Ale się gra pozmienia, jezu trzeba będzie od nowa się uczyć grać. Nieukrytym już sobie nikt nie pogra xddd
#gwint
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vardum97: Mimo tego, że to dwa ruchy wątpię, żeby to tak zostawili. Ceallach ma obecnie 8 punktów, ta jednostka 9. To są karty, które mają przyzwoitą wartość, nawet jeśli nie wykorzysta się ich umiejętności.
  • Odpowiedz
@vardum97: No i jest zmiana:

Ceallach - spawn an emissary/ambassador/assassin

A sama karta ma tylko 2 punkty

A jego umiejętność po części przejęła Zdrada, która może przeciągnąć na naszą stronę szpiega, ale mającego maks. 10 punktów.
  • Odpowiedz
Wygląda na to, że zbliża się kres dominacji Koral, która zupełnie zmieni swoje działanie:

Coral changes unit into 3 str silver jade figure (separate card art/token)

Nieco zmieni się dodatkowa umiejętność Donara, nie będzie już tak karał KP, czy przy odrobinie szczęścia i innych:

Donar ability actualy says: lock a unit; move bronze unit from enemy graveyard to your graveyard
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Prychacz: Oni zapowiadali tą kampanię z Meve osiem miesięcy temu, całkiem niezłą obsuwę tam mają. Coraz bardziej mi się wydaje, że Redzi nie wytrzymają narzucanego przez siebie tempa bo to wygląda jakby jakoś od lutego cały czas gorączkowo gonili harmonogram.
  • Odpowiedz