Przedstawiamy GWENT Masters — oficjalną serię rozgrywek esportowych gry GWINT: Wiedźmińska Gra Karciana.

#gwint
harnas_sv - Przedstawiamy GWENT Masters — oficjalną serię rozgrywek esportowych gry G...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@harnas_sv: Fajnie, że przedstawili z góry plan na dłuższy okres. Natomiast parę wad można znaleźć:
- jeśli dobrze rozumiem Pro Ladder będzie miał w sobie trochę z grindu, 100% MMR z danej frakcji dostaje się dopiero po 100 grach daną frakcją, co więcej wygląda na to, ze tylko w tym sezonie poziomem dopuszczającym jest te 4200 MMR (lub 20 ranga) na rankingówkach, w przyszłości będzie to 21 ranga (aczkolwiek ciężko
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Za dużo grindu. Nawet najniższy poziom turniejowy, Gwent Open, jest wbrew nazwie jest raczej półotwarty ( ͡° ͜ʖ ͡°). Tylko 8 graczy z największą liczbą punktów. Myślę, że lepiej sprawdzałoby się coś w stylu tego, co było przy eliminacjach do Challengera.
  • Odpowiedz
@radd00: epi wrzucał to do poprzedniego wątku, Harald nagle wygląda wręcz na OP, coś czuję, że niezależnie od ewentualnych nerfów Dagona meta może uciekać do bardziej kontrolnych decków albo przynajmniej grzybki znowu będą w modzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Tomm16: OP Topornicy to w rezultacie mniejsza ilość Dagonów albo Dagony z grzybkami, które są niemal martwą kartą przeciwko np. NG na Calveicie (w wersji Alchemicy i Piechota), czy Emhyrze. Także to może nie bezpośredni nerf, ale cios w Potwory. Tak samo jak z kolei nerf maszyn pozwolił w sporej mierze na Dagon swarma.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@antros: Lubię sobie czasem pograć talią tego typu (kiedyś 37, teraz mniejsza, ale z Kawalerią, Piechotą, Komandosami). Jak siądzie ręka to może Topornicy mają szansę. Jak nie siądzie (typu dostajesz Lekką Jazdę, Komandosów i więcej niż 1 Piechura, a brak Setników) to można z kolei wyjść. Pod względem poświęconego czasu jest całkiem efektywny ;)
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Na pewno będzie się odpalała, inaczej byłoby to bez sensu.

Kolejne ciekawe combo z reddita
1. Avallac'h
2. Emhyr - Kajdany na Avallac'ha - Cofnięcie srebrnego Avallac'ha do ręki
3. Avallac'h drugi raz
  • Odpowiedz
@harnas_sv: nie mam już siły ani ochoty
czynniki losowe które działały jak wahadło zniszczyły mnie na ten moment fizycznie i psychicznie
its time to rest ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Wczoraj po wbiciu 4k, gralem jeszcze ze 4 godziny, dzieki czemu mam juz 3998 pkt..:D
Pytanie do ludzi na 4000+ - dalej walczyc pogodynka Dagona czy latwiej bedzie dobic te 250pkt Discardem Skellige?
#gwint #gwent
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SpiderFYM: Ja mam to samo wczoraj po okolo 4 godzinach, ruszylem sie o -2 pkt. Najwiecej mialem jakies 4150, spadlem do 3800 potem znowu 4000, i tak caly czas :-).
  • Odpowiedz
ultimate infestation, bo każdy narzekał, że ta karta jest słaba przed premierą


@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: CO?

Przecież każdy kto gra w tą grę dłużej niż powiedzmy pół roku i ma jakieś doświadczenie wiedział że ta karta będzie absolutnie OP z rampą druida taką jaka jest w tej chwili.
  • Odpowiedz
@urielpp: nie chce cię urazić, ale na tym poziomie każdą talią da się grać i wygrywać, to, że ludzie mówią, że topornikami nie da się grać oznacza to, że z tą talią zaczynają się problemy ok 4100-4200 mmr gdzie zaczynają się prawdziwe schody i potrzeba silnej talii i dobrej strategii, żeby coś ugrać.
BTW: W życiu jeszcze nie widziałem żeby ktoś na 4k+ miał w talii DUDU, która jest bardzo
  • Odpowiedz
@vardum97: Czaje. Screen jest z gra z typkiem 51lvl 18 ranked. W sumie gram tą talią od niedawna, wczesniej grałem swoją opartą też na Crachu i doszedłem z nią do 17 rankeda, gdzie już problemy się pojawiły. Tą się bawie w sumie teraz, dość chamska momentami jest, szczególnie vs Nilfgaard. Ot tak dla funu ;)
@Jan_K: No ja do tej pory czytam wiele komentarzy, że są niegrywalni.
  • Odpowiedz
@Jan_K: Nie musi być powyżej 4200 (np. 4201), wystarczy równe 4200. Ja aktualnie walczę na 4000 :-) zaliczyłem już spadek do 3800, wskoczyłem na 4100 ale ciągle wracam do punktu wyjścia.
  • Odpowiedz
@madb: Zarówno polska, jak i angielska wersja na playgwent.com mówi o "powyżej", znowu gdzieś na reddicie dodają szczegóły (aczkolwiek ten jeden punkt to mniejsza informacja niż pewność dla rangi 20 i wyżej, co dodali do newsów na stronie, po podaniu na reddicie)?
  • Odpowiedz
@ejadaz689: Pisałem o tym w dyskusji o smurfach, sporo ludzi patrzy na Swima przez pryzmat jego obecnego MMR, co jest głupotą. Twierdziłem, dość ostrożnie, że spokojnie utrzymałby maina w top 50, gdyby nie tworzył różnych decków, ale to 7-0 wskazuje, że nawet wyżej.

@ZuyKefrus: Ha, miałem wczoraj w tym samym turnieju podobną sytuację, startowa ręka 3 Mglaki, 3 Wiedźmy. Tyle, że nie trafiłem na przeciwnika z Avallac'hem i
  • Odpowiedz
Jakieś porady dla początkującego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co gram tylko KP, 7 poziom, szału nie ma. Dodatkowo jedno pytanie: istnieje jakaś kontra na krowie truchło Nilfgaardu? Lubię grać na zasadzie spamowaniem piechurami i komandosami, ale jeśli kutafon rzuca krowie truchło na moją linię to taktyka idzie w p---u ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TlustodupyBialorusin: Wywołałeś mnie, to jestem.

Co do tematu smurfów - ja mam na poparcie przykłady, akurat dzisiaj na topie jest Swim. Jeśli nie widzisz dlaczego w jego przypadku smurf do testowania talii ma sens, to faktycznie ciężko będzie do Ciebie przemówić. Ty z kolei nie masz nic na poparcie swojej tezy, ale bez problemu wyskakujesz z tekstem "90% podbija swoje ego". Chociaż oczywiście, o czym pisałem, nuda i chęć utrzymania
  • Odpowiedz