Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 6

- 3
@radd00: epi wrzucał to do poprzedniego wątku, Harald nagle wygląda wręcz na OP, coś czuję, że niezależnie od ewentualnych nerfów Dagona meta może uciekać do bardziej kontrolnych decków albo przynajmniej grzybki znowu będą w modzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@Tomm16: OP Topornicy to w rezultacie mniejsza ilość Dagonów albo Dagony z grzybkami, które są niemal martwą kartą przeciwko np. NG na Calveicie (w wersji Alchemicy i Piechota), czy Emhyrze. Także to może nie bezpośredni nerf, ale cios w Potwory. Tak samo jak z kolei nerf maszyn pozwolił w sporej mierze na Dagon swarma.
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@antros: Lubię sobie czasem pograć talią tego typu (kiedyś 37, teraz mniejsza, ale z Kawalerią, Piechotą, Komandosami). Jak siądzie ręka to może Topornicy mają szansę. Jak nie siądzie (typu dostajesz Lekką Jazdę, Komandosów i więcej niż 1 Piechura, a brak Setników) to można z kolei wyjść. Pod względem poświęconego czasu jest całkiem efektywny ;)
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@wladca_kurczakow: szkoda. Nie ukrywam, że to właśnie kampania w Gwincie mnie najbardziej interesuje.
@Greemote: nie martw się informacje pewnie będą soon.
- 5
Dziękuję, 4200 wbite można wreszcie odpocząć przez pare dni :)
Kto się jeszcze męczy, to trzymam kciuki. Polecam na tym mmr Eredina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
Kto się jeszcze męczy, to trzymam kciuki. Polecam na tym mmr Eredina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
źródło: comment_HHAmyDZmyYZkJnLGXUXJQY1dK2Wj8MGZ.jpg
Pobierz- 3
https://www.reddit.com/r/gwent/comments/6v3sh7/sneakpeak_of_changed_leaders/
Zmiany dotyczące liderów:
- Brouver może też wybrać brązowego krasnoluda
- Harald zadaje 1 punkt obrażeń najsłabszej jednostce, ignorując pancerz
- Emhyr najpierw zagrywa kartę, a dopiero potem może jakąś cofnąć
- Radowid dostał tag Amunicja
Zmiany dotyczące liderów:
- Brouver może też wybrać brązowego krasnoluda
- Harald zadaje 1 punkt obrażeń najsłabszej jednostce, ignorując pancerz
- Emhyr najpierw zagrywa kartę, a dopiero potem może jakąś cofnąć
- Radowid dostał tag Amunicja
- Emhyr najpierw zagrywa kartę, a dopiero potem może jakąś cofnąć
@Jan_K: czyli jak jeszcze bardziej znerfić najgorszego dowódce XD
- 2
@harnas_sv: Na pewno będzie się odpalała, inaczej byłoby to bez sensu.
Kolejne ciekawe combo z reddita
1. Avallac'h
2. Emhyr - Kajdany na Avallac'ha - Cofnięcie srebrnego Avallac'ha do ręki
3. Avallac'h drugi raz
Kolejne ciekawe combo z reddita
1. Avallac'h
2. Emhyr - Kajdany na Avallac'ha - Cofnięcie srebrnego Avallac'ha do ręki
3. Avallac'h drugi raz
- 4
wbiłem wreszcie ten cholerny rejting
ale najlepsze że ostatnia grę brakowało mi do nagrody
prawdopodobnie zwycięska i bum korki siadły ¯_(ツ)_/¯
ale jakoś się udało odrobić w kolejnych (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gwint
ale najlepsze że ostatnia grę brakowało mi do nagrody
prawdopodobnie zwycięska i bum korki siadły ¯_(ツ)_/¯
ale jakoś się udało odrobić w kolejnych (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#gwint
źródło: comment_1nWxM9P6mfi0nS2e7hNIrhjh6sJ2xNPX.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci przynajmniej jedna osoba na tagu która rozumie xd
- 5
ultimate infestation, bo każdy narzekał, że ta karta jest słaba przed premierą
@Ogniste_Jezyki_Sprawiedliwosci: CO?
Przecież każdy kto gra w tą grę dłużej niż powiedzmy pół roku i ma jakieś doświadczenie wiedział że ta karta będzie absolutnie OP z rampą druida taką jaka jest w tej chwili.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 4
- 4
@urielpp: nie chce cię urazić, ale na tym poziomie każdą talią da się grać i wygrywać, to, że ludzie mówią, że topornikami nie da się grać oznacza to, że z tą talią zaczynają się problemy ok 4100-4200 mmr gdzie zaczynają się prawdziwe schody i potrzeba silnej talii i dobrej strategii, żeby coś ugrać.
BTW: W życiu jeszcze nie widziałem żeby ktoś na 4k+ miał w talii DUDU, która jest bardzo
BTW: W życiu jeszcze nie widziałem żeby ktoś na 4k+ miał w talii DUDU, która jest bardzo
- 1
@vardum97: Czaje. Screen jest z gra z typkiem 51lvl 18 ranked. W sumie gram tą talią od niedawna, wczesniej grałem swoją opartą też na Crachu i doszedłem z nią do 17 rankeda, gdzie już problemy się pojawiły. Tą się bawie w sumie teraz, dość chamska momentami jest, szczególnie vs Nilfgaard. Ot tak dla funu ;)
@Jan_K: No ja do tej pory czytam wiele komentarzy, że są niegrywalni.
@Jan_K: No ja do tej pory czytam wiele komentarzy, że są niegrywalni.
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
#gwint mirki rozumiem, że jeżeli zdobyłem 4200 pkt i spadłem, to nadal kwalifikuję do tego magicznego trybu, który wyjdzie w nowym sezonie?
- 0
@Jan_K: Nie musi być powyżej 4200 (np. 4201), wystarczy równe 4200. Ja aktualnie walczę na 4000 :-) zaliczyłem już spadek do 3800, wskoczyłem na 4100 ale ciągle wracam do punktu wyjścia.
- 0
@madb: Zarówno polska, jak i angielska wersja na playgwent.com mówi o "powyżej", znowu gdzieś na reddicie dodają szczegóły (aczkolwiek ten jeden punkt to mniejsza informacja niż pewność dla rangi 20 i wyżej, co dodali do newsów na stronie, po podaniu na reddicie)?
- 2
Wczoraj w turnieju Gwentelmenów w swissie Swim zrobił 7-0. No nie powiem nie spodziewałem się tak dobrego wyniku od niego.
#gwint
#gwint
- 7
@ejadaz689: Pisałem o tym w dyskusji o smurfach, sporo ludzi patrzy na Swima przez pryzmat jego obecnego MMR, co jest głupotą. Twierdziłem, dość ostrożnie, że spokojnie utrzymałby maina w top 50, gdyby nie tworzył różnych decków, ale to 7-0 wskazuje, że nawet wyżej.
@ZuyKefrus: Ha, miałem wczoraj w tym samym turnieju podobną sytuację, startowa ręka 3 Mglaki, 3 Wiedźmy. Tyle, że nie trafiłem na przeciwnika z Avallac'hem i
@ZuyKefrus: Ha, miałem wczoraj w tym samym turnieju podobną sytuację, startowa ręka 3 Mglaki, 3 Wiedźmy. Tyle, że nie trafiłem na przeciwnika z Avallac'hem i
- 0
@ejadaz689: Nie wiem i nie jestem pewien czy się chwalą, żeby nie psuć ludziom oglądania streamu. Stream dzisiaj o 20:00
Jakieś porady dla początkującego? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Póki co gram tylko KP, 7 poziom, szału nie ma. Dodatkowo jedno pytanie: istnieje jakaś kontra na krowie truchło Nilfgaardu? Lubię grać na zasadzie spamowaniem piechurami i komandosami, ale jeśli kutafon rzuca krowie truchło na moją linię to taktyka idzie w p---u ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gwint
#gwint
@forestwow w erze gdy każda klasa ma teraz pogodę i locka to nie jest problem. Z-----i gierkę już na starcie.
@forestwow: Brązowa karta zaklęcia wściekły ryk, możesz za jej pomocą zjeść pułapkę. Brązowa karta zwiadowca rębaczy jeśli krowa jest zagrana na 2 linię wtedy zginie tylko zwiadowca.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@TlustodupyBialorusin: Wywołałeś mnie, to jestem.
Co do tematu smurfów - ja mam na poparcie przykłady, akurat dzisiaj na topie jest Swim. Jeśli nie widzisz dlaczego w jego przypadku smurf do testowania talii ma sens, to faktycznie ciężko będzie do Ciebie przemówić. Ty z kolei nie masz nic na poparcie swojej tezy, ale bez problemu wyskakujesz z tekstem "90% podbija swoje ego". Chociaż oczywiście, o czym pisałem, nuda i chęć utrzymania
Co do tematu smurfów - ja mam na poparcie przykłady, akurat dzisiaj na topie jest Swim. Jeśli nie widzisz dlaczego w jego przypadku smurf do testowania talii ma sens, to faktycznie ciężko będzie do Ciebie przemówić. Ty z kolei nie masz nic na poparcie swojej tezy, ale bez problemu wyskakujesz z tekstem "90% podbija swoje ego". Chociaż oczywiście, o czym pisałem, nuda i chęć utrzymania
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@AaBbCcDdEeFf: 27 kończy się sezon i będą nagrody za rangi także polecam grać bo szybko się wbije :D
- 0
#gwint Dlaczego wszyscy chcą dobić do dwudziestej rangi przed końcem sezonu?
@Yossarian82: Dostęp do zamkniętej drabinki w nowym sezonie.
- 1
@ThePaueu: O gwincie, wnosząc po tagu pierwszego wpisu.
























#gwint
- jeśli dobrze rozumiem Pro Ladder będzie miał w sobie trochę z grindu, 100% MMR z danej frakcji dostaje się dopiero po 100 grach daną frakcją, co więcej wygląda na to, ze tylko w tym sezonie poziomem dopuszczającym jest te 4200 MMR (lub 20 ranga) na rankingówkach, w przyszłości będzie to 21 ranga (aczkolwiek ciężko