pytanie nowicjusza numer #5 czy w tej grze talia potwórów ma w obecnej wersji jakiegoś boosta? na 10 rankedów 9 grałem przeciwko potworom?
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarsDman: nie ma oficjalnej daty ale wiemy że "do końca grudnia", wszelkie informacje znajdziesz na FB, jest oficjalny profil + grupa dla graczy na https://www.playgwent.com/pl/ są wrzucane wszystkie newsy. Obecny sezon jest ostatnim który trwa 2 miesiące, od przyszłego roku, sezony będą trwać 1 miesiąc a pro laader 2 miesiące.
  • Odpowiedz
Nowy #gwint nie wygląda tak źle, ale nadal sporo brakuje.
Nowy panel tworzenia talii działa super.
Kolor mulliganu mi raczej nie przeszkadza, zajebista sprawa że nie trzeba przewijać tylko wszystkie karty widzę w jednym miejscu.
UI nadal wygląda trochę jak biedna gra na androida, przykładowo jak wyszukuje przeciwnika to totalnie nie ma żadnych animacji. Nudno. Po drugie sądzę, że karty legendarne powinny mieć jakieś fajne wejścia. Mamy tę nową Saskię
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mxhugo: Wstrzymam się od głosu bo nowy wygląd mi się nie podoba, dokładnie styl graficzny, ale to co jest teraz jest dużo czytelniejsze. Wiadać że przygotowują się pod mobilną wersję o którą ludzie płaczą od pierwszego dnia zamkniętej bety :)

Moim zdaniem, nowe UI tak, ale w starym stylu graficznym ;)
  • Odpowiedz
@mxhugo: Ankieta taka sobie, bo pewne elementy mi się podobają a niektóre nie. Czytelność, płynność, to że widzimy wszystkie karty do wymiany jednocześnie, i kilka innych pierdół, które gracze chcieli od dawna, na plus. Natomiast to że karty na planszy są mniejsze, bardziej płaskie, animacje szybkie ( według mnie za szybkie ), jak to ktoś ładnie określił - tanie. Mało wymagające, czyli idealne na wersje mobilne. Ale nie do pełnoprawnego
  • Odpowiedz
Eh, niezbyt dobrze to wygląda na PTR pod względem graficznym, przede wszystkim animacje strasznie toporne :< mam nadzieję, że jeszcze to dopracują, bo jeśli to ostateczna wersja to kurde przypał
#gwint
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak wiecie obecna karta "Stary Grot" dostaje reworka. Będzie rozdzielona na 2 osobne legendarki. Nasuwa się pytanie, czy tworząc starą wersję przed patchem dostaniemy 2 nowych Grotów po aktualizacji czy ten drugi (zwany Gigantem) się nie liczy ? Ktoś ma jakieś info? ( ͜͡ʖ ͡€)
#gwint
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Pally: ale to trochę inna sytuacja jest. 1 karta, zostaje przerobiona na 2. Więc albo wszyscy dostaną 1 wersję albo skrawki i zrobią sobie wybraną ewentualnie inną kartę. Obstawiam raczej pierwszą wersję.
  • Odpowiedz
@WTFonion: w końcu będzie można jasno i czysto zobaczyć co jest do wyboru a nie latać w te i z powrotem. Nie tylko mulligan, też okno wyborku do wksrzeszenia, nie trzeba patrzeć jak przeciwnik lata jak powalony w te i z powrotem. (Dodatkowo "share screen" na telefonie będzie łatwiejsze
  • Odpowiedz
to co o-----ł CDPred z turniejem #gwint na zamku w Mosznej to jest jakiś majstersztyk
ciekawe co odjaniepawlą za rok
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Rogalwpiekarniku: No właśnie dzisiaj pokazali nowy interfejs i to wszystko wygląda tak jakby było przygotowywane pod smartfony/tablety, do tego ograniczenie jednostek w rzędzie do 9 (prawdopodobnie żeby wszystkie karty zmieściły się na ekranie bez przewijania)
  • Odpowiedz
@Rogalwpiekarniku: Przecież ta gra dalej jest w becie.. Dadzą mobilkę, jak ją skończą pewnie jakiś czas po zakończeniu bety..
Skończcie wreszcie się o to żalić.
Mobilka do HSa też wyszła nie wyszła od razu po oficjalnej premierze
  • Odpowiedz
@tearinyoureye: ja nie przepadam za oglądaniem jak ktoś gra ale ten turniej mnie pochłonął. Piękne przygotowanie no i ten zamek na wyłączność wynajęty. Ciekawe co będzie w Gwent Masters. Może pałac prezydencki :)
  • Odpowiedz
@epi: Ciekawe, czy Freddy zacznie grać Pro Laddera, czy dalej będzie mu wychodziło, że nie opłaca się tyle siedzieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz


@WarsDman: lepiej się skupić na zbieraniu do jednej talli, małymi kroczkami ogarniesz brakujące karty. Grałem kiedyś tylko SK a teraz każdą frakcją więc żałowałbym zniszczenia kart. Tym bardziej, że super dużo skrawków nie dostaniesz
  • Odpowiedz
@Pally: Pojawienie się obrażeń na plus. Dobrze że zmienili to że nie trzeba przewijać kart na ekranie mulliganu, tylko te kolory nie pasują. Niektóre animacje są niepotrzebne np odwracanie kart gdy rzuca je przeciwnik. To samo z podświetlaniem wszystkiego co się da na niebiesko. No i w wypadku gdy mamy do wyboru np 2 opcje, powinny się pojawiać tylko 2 a nie 8 pustych miejsc
  • Odpowiedz