Interfejs jest okropny. Byłby spoko, ale na telefonach. Jak dla mnie gra w trakcie walki zatraciła przejrzystość - ciężko jest się tak naprawdę skupić na taktyce...
#gwint
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@soltysek: Mobilna wersja to duży plus, niemniej jednak warto byłoby też zachować równowagę dla użytkowników zwykłej wersji :) Powoli się przyzwyczajam, ale mnogość atrakcji na stole jest dość... przytłaczająca
  • Odpowiedz
@harnas_sv: Uproszczenie części kart, zniknięcie kilku mechanik, nowe mechanika "stwórz" - co z tego idzie w dobrą stronę? Jasne, są jakieś pozytywy - połączenie kolekcji i tworzenia talii chociażby, ale to była oczywista oczywistość.

A i jeszcze event, z którym poradziłoby sobie gwintowe AI.
  • Odpowiedz
@harnas_sv: No bardzo dobra strona. Uproszczenie wielu mechanik i nazw (nie wiem po co). Dodanie masy rng. Drętwe animacje. Nawet otwieranie głupich beczek oszpecili. Ja wiem że to mogą być pierdoły, ale w takim nagromadzeniu psują one klimat i feeling gry. Jedyne co mi się podoba to mechanika światła księżyca i połączenie kolekcji kart z tworzeniem.
  • Odpowiedz
Idzie jakoś zainstalować gog bez service pack 1 w win7? Wywala mi błąd, że potrzebuje tego do właściwego działania a nie mogę zainstalować sp1 bo też jest coś popsute i wywala błędy.
#gwint #gog
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Trollusek: Nie chodzi o to, że sam SP jest wymagany, tylko potrzeba pewnych składowych które w nim są :) pewnie można je zainstalować osobno jak się człowiek uprze i będzie działać... :) SP1 to najprostsza podpowiedź dla usera.
  • Odpowiedz
@mxhugo: Akurat tryb Areny, czy też Draft, jest wyczekiwany od dawien dawna, poza tym, kopiować dobre pomysły, na dodatek z głową to nic złego, o ile po drodze gra nie stanie się bezmyślną kopią.
  • Odpowiedz
W sumie nie wiem czemu Gwint się chce tak bardzo upodobnić do hsa, skoro już istnieje lepiej zrobiony hs-Shadowverse.
Nie wiem w jaki oni player base celują
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Te kapłanki na poziomie eksperckim to była tylko taka marna zarzutka, ja się bawiłem we wzajemne zabijanie się tych wojowników i ich wskrzeszanie, a tu chodzi po prostu o to żeby kapłanki przedłużyły działanie mrozu xD
EDIT: to było takie łatwe i że nawet taki gwintowy frajer jak ja przeszedł to na luzie. Ale trzeba przyznać, że ramka z awatarem są naprawdę fajne.
#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WarsDman no tym razem bardzo proste zadania dali, ale nie dziwie się jak ostatnio ludzie musieli rozwiązań na YouTube szukać bo nie potrafili podstawowego trybu przejść xD
  • Odpowiedz
Te zimowe łowy to chyba wczoraj na kolanie robili. Na samym początku widać jedną ściężkę którą należy iśc i trzeba być naprawdę mało rozgarniętym, żeby nie wygrać wszystko za pierwszym razem. To już kółko i krzyżyk jest trudniejsze.
#gwint
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przecież ten event to jest jakaś kpina xD O ile z poprzednimi miałem problemy, to ten za pierwszym razem wszystkie zadania. Nie postarali się, a szkoda, bo rameczka sztos xD

#gwint
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@vardum97: Miał trwać dwa miesiące, zaczął się z początkiem listopada, więc powinien trwać do końca roku, nie widzę powodu, żeby miało być inaczej.
  • Odpowiedz