Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 7
@paxorc: Obowiązuje. Dostaniesz zwrot 0 zł (bo tyle kosztował produkt) + Urząd Celny naliczy ci kilkaset złotych kary za sprowadzenie podrabianego produktu :P
- 2
#samsung #gwarancja #galaxys5 #pytanie #awaria #gsm #sgs5
Mircy z Samsung Galaxy S5, wygląda na to, że trafił mi się lipny egzemplarz z fabryczną wadą aparatu (po niecałym miesiącu użytkowania wyświetla się błąd - na załączonym obrazku, następnie aplikacja się wyłącza). Internety mówio, że nie idzie tego naprawić (żadne przywracanie do ustawień fabrycznych, ani nawet ponowne flashowanie), jedyna opcja
Mircy z Samsung Galaxy S5, wygląda na to, że trafił mi się lipny egzemplarz z fabryczną wadą aparatu (po niecałym miesiącu użytkowania wyświetla się błąd - na załączonym obrazku, następnie aplikacja się wyłącza). Internety mówio, że nie idzie tego naprawić (żadne przywracanie do ustawień fabrycznych, ani nawet ponowne flashowanie), jedyna opcja
źródło: comment_0fGqROSakoxLKsH5pKEhczaaherIiagi.jpg
Pobierz#zakupy #gwarancja #reklamacja #truestory #coolstory #n-------------------e
No jestem pod mega wrażeniem. 18:07 wysłałem maila do decathlonu, że mam uszkodzony rower i domagam się naprawy w ramach gwarancji (skrzypiący wkład suportu, bądź korba). 18:24 dzwoni do mnie miła pani i informuje, że sklep w Łodzi zostanie poinformowany o sytuacji, tylko prosi mnie, bym określił się kiedy do tego sklepu przyjadę. No, #decathlon
No jestem pod mega wrażeniem. 18:07 wysłałem maila do decathlonu, że mam uszkodzony rower i domagam się naprawy w ramach gwarancji (skrzypiący wkład suportu, bądź korba). 18:24 dzwoni do mnie miła pani i informuje, że sklep w Łodzi zostanie poinformowany o sytuacji, tylko prosi mnie, bym określił się kiedy do tego sklepu przyjadę. No, #decathlon
- 1
@daniio33: Nie, na pewno źle z nich korzystałeś:)
5
Czy Samsung chce pozbawić nas gwarancji? - Dno Kufra

Czyli czemu po powrocie z naprawy gwarancyjnej mamy aplikację, której nie powinniśmy mieć.
z- 7
- #
- #
- #
- #
#ocz #gwarancja #ssd #dyski #komputery
Oddalem Vertex 450 128 gb na gwarancję bo sie popsuł, dostanę Vector 150 120gb. #tylewygrac czy #tyleprzegrac? Który lepszy?
Oddalem Vertex 450 128 gb na gwarancję bo sie popsuł, dostanę Vector 150 120gb. #tylewygrac czy #tyleprzegrac? Który lepszy?
- 0
@PoProstuMichal: no raczej z tych 128 GB i tak nia miałeś 128
- 0
@ElCidX: Patrząc tylko na pjemnosc to faktycznie, ale odczyty i zapisy duuuzo szybsze z tego co wyczytałem. Na pól roku mialem zajęte moze 30-40% tego dysku a mialem na nim nawet skyrima i co tam jeszcze więc mi wystarcza taka pojemność
- 1
Krótka historia mojego nowego telefonu (Samsung Galaxy S III Neo): miałem go tydzień, nagle przestał się włączać/ładować, oddałem na gwarancję w salonie Orange. Telefon do mnie wrócił i jest sprawny (na szczęście), naprawiało go CCS w Piasecznie (a trochę złych opinii o nich krąży). Cieszę się, że nie zdjąłem folii z ekranu (która była od nowości), bo dostrzegłem, że zafundowali mi piękną rysę na niej... Taka fajna folia, a teraz muszę zdjąć
konto usunięte via Android
- 1
Pytanie do znawców.. Kupiłem pamięć Ram do komputera niecałe 2 lata temu za około 80zł (teraz kosztują około 140zł), niestety uległa awarii, oddałem na gwarancji po 2 tygodniach przyszła odpowiedź od producenta aby zwrócić gotówkę, moje pytanie brzmi: Czy taka praktyka jest dozwolona? Część popsuła się z winy producenta a jakbym chciał kupić teraz taką samą muszę dopłacić 60zl.. Jak dla mnie to trochę nie fair..
#ram #gwarancja
#ram #gwarancja
Cholera. Obchodze sie z lapkiem jak z jajkiem. Dbam, uzywam jak trzeba. Ogolnie higieniczna wspolpraca. Niecale 2 lata owocnej wspolpracy.
Wczoraj umar. Bez ostrzezenia. Wzial i padl.
Backup danych jest, zapasowy sprzet tez, ale swiadimosc, ze umar i nie chce wrocic...
Jestem
Wczoraj umar. Bez ostrzezenia. Wzial i padl.
Backup danych jest, zapasowy sprzet tez, ale swiadimosc, ze umar i nie chce wrocic...
Jestem
@Grysik: a wentylacja dobra czy radiatory zawalone metrowa warstwa kurzu?
- 0
@m_bielawski: czyste.
konto usunięte via Android
- 3
Patrząc na główną gdzie zazwyczaj tylko negatywne reklamacje napiszę na mikro swój pozytyw.
Rok temu w sierpniu kupiłem #laptop #samsung NP550P5C w #xkom. Tego roku w sierpniu przy oglądaniu filmu zaczął się strasznie mulić. Po wyłączeniu nie chciał się włączyć, godzinę mielił i włączył tryb naprawy i dalej przez godzinę zero odzewu. W końcu za którymś razem odpalił, mocno się zacinając. Przeskanowałem go antywirusem (płatny norton)
Rok temu w sierpniu kupiłem #laptop #samsung NP550P5C w #xkom. Tego roku w sierpniu przy oglądaniu filmu zaczął się strasznie mulić. Po wyłączeniu nie chciał się włączyć, godzinę mielił i włączył tryb naprawy i dalej przez godzinę zero odzewu. W końcu za którymś razem odpalił, mocno się zacinając. Przeskanowałem go antywirusem (płatny norton)
@Solitary_Man: Jak kupiłeś w lokalu przedsiębiorstwa, to tak - mieli prawo nie przyjąć.
@Solitary_Man: Sprzedawca ma obowiązek rzecz naprawić albo wymienić na wolną od wad, dopiero gdyby to było niemożliwe musi oddać pieniądze.
- 2
- 1
kurde kupił sobie człowiek troszkę droższe słuchawki i co i w jednej nie ma basu ;/
znowu latanie z gwarancjami, czekanie na produkt, odbieranie, nosz mać jego psia
#oswiadczenie #sluchawki #brainwavz #gwarancja
znowu latanie z gwarancjami, czekanie na produkt, odbieranie, nosz mać jego psia
#oswiadczenie #sluchawki #brainwavz #gwarancja
#gwarancja #prawo #sklepyinternetowe
Mam pewną sytuację. Kupiłem płytę główną ze sklepu internetowego, która ma najprawdopodobniej wadę fabryczną. Nie dostałem żadnej gwarancji, ani nic. Jedyny sposób w jaki mogłem zgłosić produkt, to poprzez formularz w sklepie internetowym, na ich stronie. Ta opcja nazywa się "serwis standardowy – podstawowe zgłoszenie serwisowe
Należy wybrać je w wypadku uszkodzonego przedmiotu." Sklep nigdzie nie poinformował mnie, w jakim terminie rozpatrzy i
Mam pewną sytuację. Kupiłem płytę główną ze sklepu internetowego, która ma najprawdopodobniej wadę fabryczną. Nie dostałem żadnej gwarancji, ani nic. Jedyny sposób w jaki mogłem zgłosić produkt, to poprzez formularz w sklepie internetowym, na ich stronie. Ta opcja nazywa się "serwis standardowy – podstawowe zgłoszenie serwisowe
Należy wybrać je w wypadku uszkodzonego przedmiotu." Sklep nigdzie nie poinformował mnie, w jakim terminie rozpatrzy i
- 0
jeżeli gwarancja nie mówi inaczej to mają dwa tygodnie
@carving85: ale skąd to wytrzasnąłeś, na jakiej podstawie to stwierdzasz? bo nie mam tego na piśmie, ani mejlu. chciałbym wiedzieć czy jest taki przepis prawny.
@przepraszamktoredydomirko: Nie ma konkretnego terminu naprawy, jednakże prawo nakazuje gwarantowi określić i wykonać swoje obowiązki wynikające z gwarancji "w odpowiednim terminie".
Zwykle dokumenty gwarancyjne wskazują taki termin na wykonanie czynności przez gwaranta. Jeżeli terminu tego nie określono w dokumencie gwarancyjnym, powinien on zostać ustalony z uwzględnieniem zachodzących okoliczności (np. przy ocenie stopnia uszkodzenia i realnej możliwości naprawy czy też uwzględnienia niedogodności), i podać go do informacji.
W twoim przypadku droga
Zwykle dokumenty gwarancyjne wskazują taki termin na wykonanie czynności przez gwaranta. Jeżeli terminu tego nie określono w dokumencie gwarancyjnym, powinien on zostać ustalony z uwzględnieniem zachodzących okoliczności (np. przy ocenie stopnia uszkodzenia i realnej możliwości naprawy czy też uwzględnienia niedogodności), i podać go do informacji.
W twoim przypadku droga
- 1
Wysłałem telefon na gwarancji, w serwisie przeleżał 6 tygodni bo musieli czekać na części - czy należy mi się przedłużenie gwarancji o ten czas? Może @naprawalaptopow coś wie na ten temat?
#prawo #gwarancja #prawokonsumenckie #serwis #telefony #tylkodzienny
#prawo #gwarancja #prawokonsumenckie #serwis #telefony #tylkodzienny
@sekibun:
Art. 581
§ 1. Jeżeli w wykonaniu swoich obowiązków gwarant dostarczył uprawnionemu z gwarancji zamiast rzeczy wadliwej rzecz wolną od wad albo dokonał istotnych napraw rzeczy objętej gwarancją, termin gwarancji biegnie na nowo od chwili dostarczenia rzeczy wolnej od wad lub zwrócenia rzeczy naprawionej. Jeżeli gwarant wymienił część rzeczy, przepis powyższy stosuje się odpowiednio do części wymienionej.
§ 2. W innych wypadkach termin gwarancji ulega przedłużeniu o czas, w
Art. 581
§ 1. Jeżeli w wykonaniu swoich obowiązków gwarant dostarczył uprawnionemu z gwarancji zamiast rzeczy wadliwej rzecz wolną od wad albo dokonał istotnych napraw rzeczy objętej gwarancją, termin gwarancji biegnie na nowo od chwili dostarczenia rzeczy wolnej od wad lub zwrócenia rzeczy naprawionej. Jeżeli gwarant wymienił część rzeczy, przepis powyższy stosuje się odpowiednio do części wymienionej.
§ 2. W innych wypadkach termin gwarancji ulega przedłużeniu o czas, w
@sekibun: Pytanie, czy to była istotna (w uproszczeniu mówiąc kosztowna) wymiana części, jeżeli nie, to rzeczywiście wtedy wariant drugi.
Gwarant powinien zrobić adnotacje na karcie, zaś termin przedłuża się z mocy prawa, więc jedynie problem pozostaje kwalifikacja wymiany rzeczy - istotna lub nieistotna.
Gwarant powinien zrobić adnotacje na karcie, zaś termin przedłuża się z mocy prawa, więc jedynie problem pozostaje kwalifikacja wymiany rzeczy - istotna lub nieistotna.
- 1
#pytanie
Kupiłem na #allegro telefon. Telefon jest na gwarancji - karta gwarancyjna jest pusta ale jest faktura VAT z T-Mobile (z tym że nie jest wystawiona ani na mnie ani na sprzedającego z allegro tylko jakąś inną osobę). Sprzedawca z allegro powiedział, że jest to "gwarancja producenta". Teraz moje pytanie: chcę oddać telefon do naprawy, czy mogę go zostawić w dowolnym salonie T-Mobile? Czy to nie będzie problem,
Kupiłem na #allegro telefon. Telefon jest na gwarancji - karta gwarancyjna jest pusta ale jest faktura VAT z T-Mobile (z tym że nie jest wystawiona ani na mnie ani na sprzedającego z allegro tylko jakąś inną osobę). Sprzedawca z allegro powiedział, że jest to "gwarancja producenta". Teraz moje pytanie: chcę oddać telefon do naprawy, czy mogę go zostawić w dowolnym salonie T-Mobile? Czy to nie będzie problem,
@marek_g: możesz zanieść. Ja kilka razy firmowe telefony zanosilem do naprawy, na fakturze oczywiście nic o mnie nie było.
Nie bedziesz mial problemu, ja kiedys kupilem xperie neo v w ktorej nie dzialala przednia kamerka. Tel byl na gwarancji tmobile. Pewnego dnia postanowilem oddac na gwarancje, po okolo 2 tyg. dostalem odpowiedz, ze telefonu nie da sie naprawic, ale w zamian dadza mi nowy o zblizonych parametrach, i dostalem nowa xperie j . Takze jesli chodzi o serwis tmobile to dla mnie jak najbardziej na plus .
Mireczki, nabyłem monitor LG, niestety ma 3 badpixele, użytkownik i monitor jest 250km odemnie, więc muszę pomyśleć co z monitem zrobić. Jak myślicie, gwarancję lepiej realizować przez agito, czy bezpośrednio u LG ? Jedyna dobra informacja to gwrancja LG nawet na jednego badpixela, ale i tak conajmniej ze 2 tygodnie go potrzymają.
#lg #monitor #gwarancja #agito i trochę #komputery
#lg #monitor #gwarancja #agito i trochę #komputery
- 1
@saginata: 2073597, uprzedzam od razu, że zasilacz jest z białej listy.
- 0
@mamnatopapiery: czasem na bad pixele pomaga delikatne punktowe naciśniecie bad piksela np. ołówkiem, ale skoro masz gwarancje to nie warto sie bawic
- 2

























#bojowkawindowsphone #nokia #lumia #gwarancja