#gtav
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 2
Istnieje jakiś wykopowy discord dla graczy GTA Online? Kupilem dzisiaj i miło by było z kimś pograć.
#gtav
#gtav
- 39
Grałem sobie w wymarzoną grę (GTA V) dzisiaj. Ale niestety na padzie. Czuję się jak upośledzone dziecko. Przecież tym się nie da celować, nie da się grać. Zabiera 70% rozrywki z grania :( Chcę mysz i klawiaturę, proszę....
#pcmasterrace #konsole #gtav ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#pcmasterrace #konsole #gtav ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 2
Mam 2 monitorki i podczas gierki w GTA V i kliknięciu ESC nie moge przejść na drugi, tak jakby był tylko jeden. Jednak po zawinięciu GTA V moge normalnie się poruszać między monitorami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś pomysł żeby dało się przechodzić między tymi dwoma monitorami w trakcie gierki po wciśnięciu ESC?
#gtav #monitory #informatyka
Jakiś pomysł żeby dało się przechodzić między tymi dwoma monitorami w trakcie gierki po wciśnięciu ESC?
#gtav #monitory #informatyka
Mam taki problem, że kiedyś miałem GTA 5 na steam sprzedałem to konto, teraz mam zwykłe konto socialclub i przerzuciłem piliki gta 5 z folderu steam/steamapps i niestety wyskakuje ten błąd jest jakaś szansa że da się to uruchomić, bo pobieranie 70GB moim internetem zajmie z 2 dni :/
#gtav
#gtav
źródło: comment_ZyeuRgBkxhmAGqpfsWdhvb79EPCH1IRx.jpg
Pobierz- 0
- 2
@JankesPn
@jestem_mike będzie miał, ale różnicy może nie zobaczyć w gta v. To jakby dwie różne rzeczy.
@jestem_mike będzie miał, ale różnicy może nie zobaczyć w gta v. To jakby dwie różne rzeczy.
@JankesPn: Masz odkąd kupiłeś GTAV :D I wszystkie aktualizacje również :)
@GreenRanger: Musisz mieć luksusowy dom żeby móc organizować napady. Coś za 300tys. chyba się nada.
@GreenRanger musisz mieć minimum 8 level i apartament z pokojem do robienia napadów. Dodatkowo musisz zacząć od odwiedzenia Lestera (pojawi się na mapie po 8 poziomie czy tam jak zadzwoni do Ciebie). 8 albo 12 lvl, dokładnie nie pamiętam
- 5
Warto kupować #gtav teraz? Jestem napalony od dnia premiery na tą część, ogralem na PS3 ale nie grałem jeszcze na nextgenach i pc.
Polecacie jeszcze piątkę? Na moim sprzęcie wycisnę może max 40klatek na średnich, więc grafika na chwilę obecną nie będzie wyśmienita.
Akurat jest promocja na steamie więc może warto wziąć z megalodonem?
#steam
Polecacie jeszcze piątkę? Na moim sprzęcie wycisnę może max 40klatek na średnich, więc grafika na chwilę obecną nie będzie wyśmienita.
Akurat jest promocja na steamie więc może warto wziąć z megalodonem?
#steam
źródło: comment_0LlWKFOiCrpuZE3fvA8DepAtXP1mwILW.jpg
Pobierz- 2
@borysszyc: jeśli chcesz bezpośrednie ze steama to się opłaca. Warto jednak poszukać na innych stronach gdzie sprzedają kody po promocji.
- 1
@borysszyc: skoro celujesz w singla albo mody to kup zwykła wersje bez megalodon'a za 120zł, a nawet jak multi to też za 120zł bo odbierzesz sobie troche zabawy przez to.
Nowy heist do gta v online, 13 grudnia.
https://www.youtube.com/watch?v=q3X_IJYxSJg
#gtav #gta #gtaonline
https://www.youtube.com/watch?v=q3X_IJYxSJg
#gtav #gta #gtaonline
źródło: comment_kAVP04PZ36QW6TojDsXGDTtNu1ewazXW.jpg
PobierzKomentarz usunięty przez moderatora
- 3
@FuzzyWuzzy: co oni z tym GTA nie zrobią, aby wyciągnąć kolejne $harki
Ja czekam na w pełni działający statek kosmiczny, którym można latać xD
Ja czekam na w pełni działający statek kosmiczny, którym można latać xD
- 2
- 10
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
5
GTA Online: Skok na koniec świata – oficjalny zwiastun

Bogaty technologiczny baron, idealistyczny agent wywiadu, społecznie upośledzony głosiciel teorii spiskowych i neurotyczny superkomputer – oto niezwykły soju...
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Zaktualizowałem gta V i wywala błąd errgfxd3d_init.
Sterowniki aktualne. Ma ktoś jakiś pomysł jak naprawić?
#gtav
Sterowniki aktualne. Ma ktoś jakiś pomysł jak naprawić?
#gtav
- 0
@dziadus ten limit to chyba nie do końca prawda bo widziałem serwery gdzie było około 100 osób. A sampy i mta już mi się przejadły. Kilka lat grałem codziennie.
- 1
Mam problem z #gtav na #ps4 włączylem właśnie po dłuższym czasie i chce pograć online. Wchodzę w grze w online i wyskakuje mi komunikat "Przed uruchmieniem GTA online należy zaktualizować grę" ale jak mam ja zaktualizować? Zawsze jak wchodzilo sie w grę ktora wymagala aktualizacji to system sam wyrzucal info o konieczności aktualizacji gry. A tu normalnie odpalam gra wlacza sie single, chce wejść w online w opcji
(G)racz: >Ginie<
Ja: >Zero reakcji<
G: >Ginie po raz 15<
Ja: Keep away from the boat
G: >Zero reakcji<
G: >Ginie po raz kolejny
Ja: >Zero reakcji<
G: >Ginie po raz 15<
Ja: Keep away from the boat
G: >Zero reakcji<
G: >Ginie po raz kolejny
Jajebix. Wchodzę na polskie forum "miłośników" GTA i widzę taką reklamę. Jak można nazywać się fanem jakiejś gry i jednocześnie wspierać raka, który ją psuje? ლ(ಠ_ಠლ)
Zastanawiam się, czy jakiegoś maila do R* nie skrobnąć, ale to chyba nic nie da.
#gtav #gtaonline #gta #gry #rakcontent
Zastanawiam się, czy jakiegoś maila do R* nie skrobnąć, ale to chyba nic nie da.
#gtav #gtaonline #gta #gry #rakcontent
źródło: comment_J2CYG8mrsDKeIUcQHRwFIc6Ldrv1uuq4.jpg
Pobierz- 2
@Qrix: Nie twierdze, że nie da się grać bez sharków, ale ze zmodowaną kasą gra jest dużo ciekawsza, większość osób, która ma zmodowaną kasę nigdy nie próbowała używać innych cheatów. A sharki dramatycznie straciły na wartości, bo kiedyś najdroższe auto kosztowało 1M, teraz 3M+, a wartość sharków jest taka sama od lat.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




























#ps4 #playstation #gtav #callofduty