Istnieje jakiś wykopowy discord dla graczy GTA Online? Kupilem dzisiaj i miło by było z kimś pograć.

#gtav
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Grałem sobie w wymarzoną grę (GTA V) dzisiaj. Ale niestety na padzie. Czuję się jak upośledzone dziecko. Przecież tym się nie da celować, nie da się grać. Zabiera 70% rozrywki z grania :( Chcę mysz i klawiaturę, proszę....
#pcmasterrace #konsole #gtav ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam 2 monitorki i podczas gierki w GTA V i kliknięciu ESC nie moge przejść na drugi, tak jakby był tylko jeden. Jednak po zawinięciu GTA V moge normalnie się poruszać między monitorami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakiś pomysł żeby dało się przechodzić między tymi dwoma monitorami w trakcie gierki po wciśnięciu ESC?

#gtav #monitory #informatyka
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytam o jakieś aktualizacji GTA Online. Czy jak kupiłem GTA V na PS4 to tam też będzie ta aktualizacja czy na czym dokładnie polega granie w GTA Online?;)

#gta #ps4 #gtav #gry
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj odpaliłem pierwszy raz multi. Były jakieś startowe zadanai które wykonałem i odblokowało mi mapę ale nigdzie nie widzę np żadnych napadów. Jedynie co mam to jakieś wyścigi i deathmatche. Muszę mieć jakiś lvl żeby mieć do nich dostęp?
#gtav #gta5 #gtaonline
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@GreenRanger musisz mieć minimum 8 level i apartament z pokojem do robienia napadów. Dodatkowo musisz zacząć od odwiedzenia Lestera (pojawi się na mapie po 8 poziomie czy tam jak zadzwoni do Ciebie). 8 albo 12 lvl, dokładnie nie pamiętam
  • Odpowiedz
Warto kupować #gtav teraz? Jestem napalony od dnia premiery na tą część, ogralem na PS3 ale nie grałem jeszcze na nextgenach i pc.
Polecacie jeszcze piątkę? Na moim sprzęcie wycisnę może max 40klatek na średnich, więc grafika na chwilę obecną nie będzie wyśmienita.
Akurat jest promocja na steamie więc może warto wziąć z megalodonem?
#steam
borysszyc - Warto kupować #gtav teraz? Jestem napalony od dnia premiery na tą część, ...

źródło: comment_0LlWKFOiCrpuZE3fvA8DepAtXP1mwILW.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@borysszyc: skoro celujesz w singla albo mody to kup zwykła wersje bez megalodon'a za 120zł, a nawet jak multi to też za 120zł bo odbierzesz sobie troche zabawy przez to.
  • Odpowiedz
  • 2
Właśnie jestem pod koniec Pacifica, i żyję sobie w słodkim przeświadczeniu, że już za chwilę nie będę musiał użerać się z randomami. Wchodzę na Mirko i co widzę? Nowy napad. Gurwaaaaa xD



#gtav #gtaonline #gry
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dla takiego #gtav nie kupowałem sharków xD co sądzicie?
#gtaonline #gta #ankieta

Nowa aktualizacja zapowiada się...

  • Świetnie! 40.4% (23)
  • Zwyczajnie 19.3% (11)
  • Słabo 40.4% (23)

Oddanych głosów: 57

Qrix - Dla takiego #gtav nie kupowałem sharków xD co sądzicie?
#gtaonline #gta #anki...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zaktualizowałem gta V i wywala błąd errgfxd3d_init.
Sterowniki aktualne. Ma ktoś jakiś pomysł jak naprawić?
#gtav
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
Jak wygląda sprawa tych wszystkich multiplayerow do gta 5? Było wiele projektów. Który teraz oferuje najwięcej możliwości i graczy? Zależy mi głównie na serwerach typu freeroam, DM albo race. RP odpada.
#gry #gtav
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 0
@dziadus ten limit to chyba nie do końca prawda bo widziałem serwery gdzie było około 100 osób. A sampy i mta już mi się przejadły. Kilka lat grałem codziennie.
  • Odpowiedz
Mam problem z #gtav na #ps4 włączylem właśnie po dłuższym czasie i chce pograć online. Wchodzę w grze w online i wyskakuje mi komunikat "Przed uruchmieniem GTA online należy zaktualizować grę" ale jak mam ja zaktualizować? Zawsze jak wchodzilo sie w grę ktora wymagala aktualizacji to system sam wyrzucal info o konieczności aktualizacji gry. A tu normalnie odpalam gra wlacza sie single, chce wejść w online w opcji
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 6
(G)racz: >Ginie<
Ja: >Zero reakcji<
G: >Ginie po raz 15<
Ja: Keep away from the boat
G: >Zero reakcji<
G: >Ginie po raz kolejny
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 13
Jajebix. Wchodzę na polskie forum "miłośników" GTA i widzę taką reklamę. Jak można nazywać się fanem jakiejś gry i jednocześnie wspierać raka, który ją psuje? (_)
Zastanawiam się, czy jakiegoś maila do R* nie skrobnąć, ale to chyba nic nie da.
#gtav #gtaonline #gta #gry #rakcontent
Zwanek - Jajebix. Wchodzę na polskie forum "miłośników" GTA i widzę taką reklamę. Jak...

źródło: comment_J2CYG8mrsDKeIUcQHRwFIc6Ldrv1uuq4.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qrix: Nie twierdze, że nie da się grać bez sharków, ale ze zmodowaną kasą gra jest dużo ciekawsza, większość osób, która ma zmodowaną kasę nigdy nie próbowała używać innych cheatów. A sharki dramatycznie straciły na wartości, bo kiedyś najdroższe auto kosztowało 1M, teraz 3M+, a wartość sharków jest taka sama od lat.
  • Odpowiedz