Po ostatniej aktualizacji przestało mi działać #gtav. Prawdopodobnie winowajcą jest Script Hook V. Z tego co poczytałem na necie, to nie tylko ja mam z tym problem, ma ktoś może rozwiązanie, oczywiście oprócz grania bez dodatków?
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
34
"Wicked Game" - GTA V kilka lat po premierze nadal zachwyca

Piękny montaż ukazujący bardzo dobrą grafikę i niebywałą dbałość o szczegóły w Grand Theft Auto V. Czasami można pomylić z prawdziwością.
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Dobra mirki niech ktoś mi wytłumaczy do jasnej pawlaczowej dlaczego nie mogę wziąć udziału w żadnej misji od; Lamara, Gerarda, Simeona, Rona, Martina. Kiedyś grałem na PS4 i tam przeszedłem fabułę ale teraz kupiłem sobie na PC i zacząłem grać online wiec fabułę lekko tylko liznąłem. Mam 23 lvl (w gta) i nie wiem co jest przyczyną zablokowanej opcji "wkręć się na akcje". Musze zrobić fabułę najpierw czy co?
#gtaonline
#gtaonline
źródło: comment_cqUd29oQQap01JV9GWf7FuOXUdlAttP8.jpg
Pobierz@Zbitakablem: jezeli wchodzisz na wykop spytac o cos, to wiedz ze sprawa jest poważna XD
- 1
@Zbitakablem: kłódka może wynikać z problemów z serwerami. Albo ze zbyt niskiego levelu, chociaż 23 raczej powinien pozwalać się wkręcić wszedzie u Geralda i Simeona. Obejście wyżej Ci podałem - wybierasz sobie akcję z menu i tyle.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@JaTuTylkoSprzatamAleTezSmieszkuje: Hell yeah Simeon odpalił 4000 jescze tylko 199 razy i pyknę sobie z orbitalnego, wait nie mam obiektu w którym go odpalę za 4,5 mln ok, no to 1125+199 eksportów aut. I wtedy sobie odpalę, ale tylko raz ( ͡° ͜ʖ ͡°) #justrockstarthings
- 2
Też nie możecie się teraz dostać do GTA Online?
#gtav
#gtav
konto usunięte via Android
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@arabkostek dokładnie ten model :)
@konto_darmowe: daj znać kiedy i co to pomogę
- 1
- 2
Ciag dalszy historii ze ze zbugowanym zadaniem. Po nie udanym zadaniu przez buga udalem sie do nowej sesji zeby jeszcze raz zaczac misje i od razu po rozpoczeciu misji zdziwilem sie bo celem misji nie bylo zestrzelenie samolotu tylko dalsza czesc zadania zeby odzyskac p------y z wraku.
Wiec mysle o fajnie chyba sie odbugowalo, nic bardziej mylnego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wrak samolotu stal sie przezroczysty co uniemozliwia
Wiec mysle o fajnie chyba sie odbugowalo, nic bardziej mylnego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wrak samolotu stal sie przezroczysty co uniemozliwia
źródło: comment_EWzxzQargT5SwtUIvisYdQvaetAkPGoK.jpg
Pobierz- 1
Ale zbugowane te misje w nowym update co dzien znajduje nowy gamebreaking bug (albo tragiczny game design) czy to ze cel nagle znika, albo nie da sie jezdzic pojazdem i trzeba prosic kogos zeby jezdzil albo nieskonczony respawn przeciwnikow. Balans trudnosci w tych misjach to tez porazka, preparation jest 10x trudniejsze niz heist 1 i zwlaszcza 2 ktory mozna przejsc z zamknietymi oczami bo nic doslownie nic nie ma tam trudnego.
A
A
źródło: comment_gpU6YXAygbONlAL0LXDxOpAtHTcEgY6e.jpg
Pobierz- 0
trafilem rakieta cudem ale nic to nie dalo dalej lata w kolko
źródło: comment_FX00JXk5bAOTS8YjCg2thusqOVN1VBvA.jpg
Pobierz- 0
z kazdym okrazeniem leci coraz wyzej i nawet nie moge poleciec jeszcze wyzej a zaraz czas sie skonczy...
leci kosmonauta p--------y i chyba wyladuje na ksiezycu albo marsie moze w nastepnym dlc bedzie prom kosmiczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
leci kosmonauta p--------y i chyba wyladuje na ksiezycu albo marsie moze w nastepnym dlc bedzie prom kosmiczny ( ͡º ͜ʖ͡º)
źródło: comment_kSejVLqBGpkOgSeQj4QjNZA3qIcgP5Cw.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
nie byłoby na to hejtu.
@oficer-prowadzacy: Ludzie narzekają na to, że nie ma bezsensownej góry pieniędzy, jak w poprzednich częściach oraz na zapowiedziane kiedyśtam w nieokreślonej przyszłości możliwe mikrotransakcje, które nikt nie wie jak mogłyby wyglądać. IMO o ile kiedyś będą to będą raczej wyglądać jak w FM6 niż w Battlefroncie 2.
Carpacki były zawsze i też nikt nie narzekał bo to zawartość dodatkowa. Jak mi się podoba to kupuję,
- 0
@Polak_Wielki: jak PC to wbijaj do ekipy i na TeamSpeaka: http://tplc.qrix.eu/teamspeak
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 1
@qlimax3: Patrząc na to wszystko realistycznie, chyba nie mamy co liczyć na rozwój singla. Kiedyś to chociaż bronie i auta z multi tam udostępniali, a teraz zlali nawet to. A sam nakład pracy który w to włożyli... cóż, może to nawet lepiej. Więcej takich mało kosztujących pierdółek i multik będzie ciekawszy.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Myrten: Ja nie mogę za nic przejść przygotowania z kradzieżą Avengera bo randomy nie rozumieją że do tej misji trzeba mieć celownik termowizyjny i giną po chwili. 8 razy próbowałem i dałem sobie spokój xD
- 0
@master4342: Mi się udało znaleźć 2 w miarę kompetentnych randomów, ale finałowy heist nas skasował, 3 osoby to trochę mało tam.
- 1
- 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...




















To lsvrp, polecacie?
Rozgrywka na poziomie?- sztywne zasady RP czy coś ala Mrucznik, czy to takie pół Role Play pół Dead Match?
Coś się tam dzieje?