W #samp się swoje nagrałem. Słyszałem że teraz jakieś solidne Role Play powstało w #gtav
To lsvrp, polecacie?
Rozgrywka na poziomie?- sztywne zasady RP czy coś ala Mrucznik, czy to takie pół Role Play pół Dead Match?
Coś się tam dzieje?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Po ostatniej aktualizacji przestało mi działać #gtav. Prawdopodobnie winowajcą jest Script Hook V. Z tego co poczytałem na necie, to nie tylko ja mam z tym problem, ma ktoś może rozwiązanie, oczywiście oprócz grania bez dodatków?
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dobra mirki niech ktoś mi wytłumaczy do jasnej pawlaczowej dlaczego nie mogę wziąć udziału w żadnej misji od; Lamara, Gerarda, Simeona, Rona, Martina. Kiedyś grałem na PS4 i tam przeszedłem fabułę ale teraz kupiłem sobie na PC i zacząłem grać online wiec fabułę lekko tylko liznąłem. Mam 23 lvl (w gta) i nie wiem co jest przyczyną zablokowanej opcji "wkręć się na akcje". Musze zrobić fabułę najpierw czy co?
#gtaonline
Zbitakablem - Dobra mirki niech ktoś mi wytłumaczy do jasnej pawlaczowej dlaczego nie...

źródło: comment_cqUd29oQQap01JV9GWf7FuOXUdlAttP8.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Zbitakablem: kłódka może wynikać z problemów z serwerami. Albo ze zbyt niskiego levelu, chociaż 23 raczej powinien pozwalać się wkręcić wszedzie u Geralda i Simeona. Obejście wyżej Ci podałem - wybierasz sobie akcję z menu i tyle.
  • Odpowiedz
Ciag dalszy historii ze ze zbugowanym zadaniem. Po nie udanym zadaniu przez buga udalem sie do nowej sesji zeby jeszcze raz zaczac misje i od razu po rozpoczeciu misji zdziwilem sie bo celem misji nie bylo zestrzelenie samolotu tylko dalsza czesc zadania zeby odzyskac p------y z wraku.

Wiec mysle o fajnie chyba sie odbugowalo, nic bardziej mylnego ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wrak samolotu stal sie przezroczysty co uniemozliwia
corinarh - Ciag dalszy historii ze ze zbugowanym zadaniem. Po nie udanym zadaniu prze...

źródło: comment_EWzxzQargT5SwtUIvisYdQvaetAkPGoK.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ale zbugowane te misje w nowym update co dzien znajduje nowy gamebreaking bug (albo tragiczny game design) czy to ze cel nagle znika, albo nie da sie jezdzic pojazdem i trzeba prosic kogos zeby jezdzil albo nieskonczony respawn przeciwnikow. Balans trudnosci w tych misjach to tez porazka, preparation jest 10x trudniejsze niz heist 1 i zwlaszcza 2 ktory mozna przejsc z zamknietymi oczami bo nic doslownie nic nie ma tam trudnego.

A
corinarh - Ale zbugowane te misje w nowym update co dzien znajduje nowy gamebreaking ...

źródło: comment_gpU6YXAygbONlAL0LXDxOpAtHTcEgY6e.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie byłoby na to hejtu.


@oficer-prowadzacy: Ludzie narzekają na to, że nie ma bezsensownej góry pieniędzy, jak w poprzednich częściach oraz na zapowiedziane kiedyśtam w nieokreślonej przyszłości możliwe mikrotransakcje, które nikt nie wie jak mogłyby wyglądać. IMO o ile kiedyś będą to będą raczej wyglądać jak w FM6 niż w Battlefroncie 2.
Carpacki były zawsze i też nikt nie narzekał bo to zawartość dodatkowa. Jak mi się podoba to kupuję,
  • Odpowiedz
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@qlimax3: Patrząc na to wszystko realistycznie, chyba nie mamy co liczyć na rozwój singla. Kiedyś to chociaż bronie i auta z multi tam udostępniali, a teraz zlali nawet to. A sam nakład pracy który w to włożyli... cóż, może to nawet lepiej. Więcej takich mało kosztujących pierdółek i multik będzie ciekawszy.
  • Odpowiedz
@Myrten: Ja nie mogę za nic przejść przygotowania z kradzieżą Avengera bo randomy nie rozumieją że do tej misji trzeba mieć celownik termowizyjny i giną po chwili. 8 razy próbowałem i dałem sobie spokój xD
  • Odpowiedz
@Qrix: Wystarczy trochę ogarniać i można napady robić na ślepo bez żadnej komunikacji. To nie CS gdzie trzeba mieć mega zgrany team.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach