
serilek
siemka mireczki, może wy mi pomożecie bo support rockstara robi sobie ze mnie jaja, mam problem, chce zainstalować gta v ale po uruchomieniu social clubu, pobiera mi jakis plik o wielkości 70 mb po czym wywala błąd 201, pisałem do supportu to kazali mi pobrać najnowszy launcher i najnowszy instaler social clubu, tak też zrobiłem, to teraz wyskakuje mi jakiś błąd 16 że nie mam najnowszych? aktualizacji, support na to, powiedział mi
- Cronox
































