siemka mireczki, może wy mi pomożecie bo support rockstara robi sobie ze mnie jaja, mam problem, chce zainstalować gta v ale po uruchomieniu social clubu, pobiera mi jakis plik o wielkości 70 mb po czym wywala błąd 201, pisałem do supportu to kazali mi pobrać najnowszy launcher i najnowszy instaler social clubu, tak też zrobiłem, to teraz wyskakuje mi jakiś błąd 16 że nie mam najnowszych? aktualizacji, support na to, powiedział mi
#gtav #gta #ps4 Miał ktoś tez problem z franklinem i helikopterami? Skończyłam juz główna historie i teraz robię jakies tam małe #!$%@?, jest misja zeby skoczyć z Domem czy tam Danem z wieżowca. Zeby sie do niego dostać trzeba samolotu i z niego wyskoczyć ze spradochorem ale nie mam takiego skilla aż albo porwać helikopter i wyładować na wieżowcu. Mój problem polega na tym ze jedyny helikopter jaki znalazłam był w bazie
@potocko: Jeśli żaden śmigłowiec tam nie stoi podejdź dokładnie we wskazane miejsce. Powinna pojawić się podpowiedź, aby wcisnąć przycisk i wybrać helikopter. Następnie odejdź trochę od miejsca, żeby mógł się pojawić.
@dylankaftan: 1. Poziom w ekipie
Level 1 - Crew emblem & and color on clothes
Level 20 - Able to set crew emblem decal, and color on cars
Level 20 - Unlock black pig mask
Level 28 - Unlock bone skull mask
Level 30 - Being able to set parachute smoke to crew color
Level 35 - Being able to set tire smoke from cars to crew color
Level 36 -
Omówię tutaj sposoby zarobku wraz z moimi radami. Kilka słów wyjaśnień na początek.
Netto - Po odjęciu kosztów
Brutto - Bez odjęcia kosztów
Menu interakcji - PC - M, XO - Back (przytrzymaj), PS4 - Select (przytrzymaj)
VIP - Menu interakcji>SecuroServ>Zostań VIPem, musisz mieć minimum 50 000$, do 3 pomocników, cykliczne wynagrodzenie pomocników: od 5 000$ do 10 000$ co 15 minut
Prezes(CEO) - Menu interakcji>SecuroServ>Zostań Prezesem, musisz mieć biuro, do 3
@mat759: bardzo dobry poradnik, raczej większość z tego już wiem, ale dla początkujących będzie wiele wart.

- Do gubienia policji używaj samobójstwa z menu interakcji. Czasem trzeba najpierw wsiąść do kradzionego auta, aby zgubić na dobre policję


o, na to nie wpadłem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i tak zawsze robię auta z I/E sam, więc po prostu dzwonię do Lestera i płacę 200-800$, nie ma tragedii, a
co ludzie z rockstar mają w głowie, że są w stanie wypuścić pojazd, który ma mocniejszy pancerz niż czołg?
#!$%@?, logicznie rzecz biorąc czołg powinien być najwytrzymalszy - przecież to pojazd wojskowy stworzony po to, aby wytrzymać jak najmocniejsze pociski itp. Ale nie, najlepiej dać np Tampe z full armorem, która jest w stanie przetrzymać 3-4 czołgi XD
rozum z dupą sobie pozamieniali czy co?
nie bezczynny ta gra ma na steam
@Qwertyzxcv: ja też wierzę, bo kiedyś była fala niesłusznych banów i dużo osób mówiło o tym, zeby się wstrzymać z graniem w gta online na jakiś czas. Bo to właśnie tak jest, ze masz mod menu, z mod menu mozesz sobie wybrać jakiegoś gracza bądź wszystkich graczy z całej sesji i zaczać im dropić hajs i tak potem jest XD
@borsuczki_robio_sztuczki: @hoppek: @Magiczny_Kartofel: @jazmojegopokoju: @jazmojegopokoju: @Qwertyzxcv: @Qrix:

Wiecie dlaczego tak jest? Bo Rockstar ma totalnie #!$%@? na tę grę, oni czerpią tylko kasę z tych Card Sharków i tyle. Od czasu do czasu rzucą DLC i heehe, jesteśmy zajebistym deweloperem, a są #!$%@?, teraz jestem o tym przekonany. Dlaczego? Ponieważ od tylu lat nie są wstanie naprawić #!$%@? exploitów na swojej stronie ani dodać 2
Mireczki, mam problem z #gtav
Przy ustawieniach wszystko na ultra mam w miarę stabilne 50-60 fps, jednak po paru minutach gry system wywala błąd w stylu "brak pamięci, zamknij aplikacje by zapobiec utracie danych" i gra freezuje na amen. Po zmianie ustawień na trochę niższe mam ze 100fps, teraz przy graniu po paru minutach od odpalenia jak odpalę to zazwyczaj na cutscenie (ale nie zawsze) freezuje (ale dźwięk idzie), po chwili wywala
@musiol108: @ncpnc: jak gram to wszystko wyłączone, sam steam oraz ten launcher od rockstara i tyle. W tle idzie jeszcze msi afterburner bo karta podkręcona oraz aplikacja od myszki, ale to nic nie bierze. no nic, będę kombinował