Mireczki, mam problem z #gtav
Przy ustawieniach wszystko na ultra mam w miarę stabilne 50-60 fps, jednak po paru minutach gry system wywala błąd w stylu "brak pamięci, zamknij aplikacje by zapobiec utracie danych" i gra freezuje na amen. Po zmianie ustawień na trochę niższe mam ze 100fps, teraz przy graniu po paru minutach od odpalenia jak odpalę to zazwyczaj na cutscenie (ale nie zawsze) freezuje (ale dźwięk idzie), po chwili wywala
@musiol108: @ncpnc: jak gram to wszystko wyłączone, sam steam oraz ten launcher od rockstara i tyle. W tle idzie jeszcze msi afterburner bo karta podkręcona oraz aplikacja od myszki, ale to nic nie bierze. no nic, będę kombinował
Dzień dobry, Wykopowicze!

Dla programistów 15k i nie tylko ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie działa mi GTA 5 - pierwsza jazda samochodem, dojeżdżam do przejazdu kolejowego, załącza się cutscenka i nagle ekran robi się czarny, dźwięk nadal słyszę, po chwili pojawai się błąd o nazwie ERR_GTX_D3D_INIT i po kliknięciu OK gra się wyłącza.

Próbowałem:
-zrestartować komputer
-zrestartować grę
-zmieniać wersję directx na 10/10.1/11 (około 20 takich samych poradników
Do mirków, którzy przeszli GTA V jakiś czas temu: pamiętacie jakąkolwiek piosenkę z gry? albo nazwę jakiejś radiostacji? bo ja przez fatalne radiostacje i brak ciekawej muzyki nie mam ochoty zagrać w tą grę raz jeszcze. ;c przeżyłbym miałką fabułę a właściwie jej koniec kiedy coś się zaczęło dziać ale muzyki nie przeżyję i jest mi z tego powodu bardzo smutno. (,)
W VC i SA to była
Opłaca się wciąż kupić GTA V, żeby grać online? Nigdy nie grałem, chciałbym kupić i grać online, jak to z tym jest? Dużo ludzi gra? Długo się czeka, żeby ktoś doszedł do jakiegoś napadu? Można tam robić jakieś zadania samemu?
#ps4 #gtav
Shackowali mi chyba dzisiaj konto w gtaonline. Dostałem e-mail od rockstar że moje konto jest zbanowane na 30 dni, po czym odrazu wszedłem na social club a tam patrze, wszystkie osiągnięcia na 100% zrobione w minute. Polecam wam zmienić hasła, bo może to jakiś zmasowany atak . Aha, w online ostatnio grałem ze 2 miesiace temu, teraz ogarniałem cały czas Story Mode
#gtaonline #gtav #gta5
Da radę jakoś pominąć przygotowanie do napadu na więzienie w którym mam odbić tego całego Rashkovskiego? Mam 50 level, o wiele ciekawsze napady są możliwe, a ciągle mi to gówna wyskakuje
#gtav
Te ruskie napisy pokazują świetnie jak Rockstar ma #!$%@? na jakość w GTA:O. Wiecie... Single Player jest super dopracowane, ale GTA:O i aktualizacje doń są zwyczajnie robione na szybkości kosztem jakości. Błędy które pojawiają się w tej grze jak już się pojawią tak zostają weń już na zawsze. A czasem wystarczy tylko chwila by poprawić jakieś błędy. Takie jak ten - prawdopodobnie poleciało ruskie tłumaczenie do polskiej wersji gry i wystarczy podmienić
Pobierz Qrix - Te ruskie napisy pokazują świetnie jak Rockstar ma #!$%@? na jakość w GTA:O. W...
źródło: comment_wOIYwIPuBkxTk2vImRbdCeP6weORi0GF.jpg
@Qrix: @kuskoman:
A jak mają nie mieć #!$%@? jak ludzie rzucają im kasę z mikropłatności?
Na samych Shark Cardach zarobili chyba więcej niż na samej grze (rocznie dają niemal pół miliarda dolarów przychodu i do tego, z danych opublikowanych przez Benziesa po odejściu z firmy, jest to praktycznie niemal stuprocentowy zysk - gra nie ma własnych serwerów bo działa w P2P, a utrzymanie serwerów RGSC to są grosze).
Mirki o co może chodzić z #gtav ? Mam gtx970m, czasem jak odpalam grę, to afterburner pokazuje 25-35 klatek i jakieś 75% GPU. Po iluś restartach czasem uda się i jest normalne 60 fps i wykorzystanie 100% GPU. O co może chodzić ? Sterowniki wszystkie nowe. Tylko z GTA jest taki problem.

#gry #pcmasterrace
Wrzucam ponownie trzeci odcinek wersji beta GTA Vice City (tym razem bronie).

Zapraszam do oglądania :) Bardzo jeszcze raz przepraszam. UMG sieknęło strike za utwór Kool & The Gang i niby żadnych konsekwencji bym nie poniósł, ale chyba moja nerwica natręctw nie pozwala mi aby były jakieś skazy.

:| Wrzucam jeszcze raz, bo wcześniej przez ograniczenie nie można było odtwarzać na urządzeniach mobilnych.

#gtav #gta #polskiyoutube #gry #ciekawostki #zainteresowania
m.....h - Wrzucam ponownie trzeci odcinek wersji beta GTA Vice City (tym razem bronie...