- konto usunięte
- EstebaN1
- frugo90
- Wons1k
- BakaPL
- +14 innych
Wszystko
Wszystkie
Archiwum
ERR_GTX_D3D_INIT i po kliknięciu OK gra się wyłącza.Komentarz usunięty przez moderatora


Wykop.pl
Podróże
Gospodarka
Ukraina
Technologia
Motoryzacja
Sport
Rozrywka
Informacje
Ciekawostki
Przy ustawieniach wszystko na ultra mam w miarę stabilne 50-60 fps, jednak po paru minutach gry system wywala błąd w stylu "brak pamięci, zamknij aplikacje by zapobiec utracie danych" i gra freezuje na amen. Po zmianie ustawień na trochę niższe mam ze 100fps, teraz przy graniu po paru minutach od odpalenia jak odpalę to zazwyczaj na cutscenie (ale nie zawsze) freezuje (ale dźwięk idzie), po chwili wywala