Ktoś chętny pograć z początkującym? #gtav #gtaonline #ps4
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

baNicja
- 2

booYa_CTD
- 0
@baNicja: jak byś potrzebował do napadów lub czegokolwiek czasami to psn: booya_ctd

baNicja
- 0
@booYa_CTD: dodam do znajomych i czasem będę się odzywał :)
- 1
- 0
konto usunięte via Android
- 2
- 1
Ej, mirki i mirabelki, pomóżta bo zaraz chyba się pochlastam.
Mam Asusa K555L [i3, Geforce 820M, 4GB Ramu] i zainstalowałem ostatnio GTAV. Problem jednak jest taki że mam przeciętnie 40-60 FPS grając na średnich ustawieniach ale tylko wtedy gdy jestem na piechotę; wystarczy że ujadę kawałek samochodem i FPS spada nawet do 10; laguje niemiłosiernie, szczególnie podczas jakiejkolwiek misji. Nawet zmniejszając wszystko na minimum z minimum + FPS booster i specjalne cfgki
Mam Asusa K555L [i3, Geforce 820M, 4GB Ramu] i zainstalowałem ostatnio GTAV. Problem jednak jest taki że mam przeciętnie 40-60 FPS grając na średnich ustawieniach ale tylko wtedy gdy jestem na piechotę; wystarczy że ujadę kawałek samochodem i FPS spada nawet do 10; laguje niemiłosiernie, szczególnie podczas jakiejkolwiek misji. Nawet zmniejszając wszystko na minimum z minimum + FPS booster i specjalne cfgki
@DrakePL: Synchronizację pionową wyłącz na pewno, jeśli tego nie zrobiłeś. Sam miałem taki problem z GTA, ale nie na taką skalę. Po prostu wolno renderowało obiekty.
Jedyne co mogę polecić to szukać modów :/ Albo wykonać czystą instalację sterownika.
Jedyne co mogę polecić to szukać modów :/ Albo wykonać czystą instalację sterownika.
120 zl za gtav na ps store. Opyla sie? #gtav
konto usunięte via Android
- 1
Opyla się GTA V na Steam powijać, czy wersja CD lepsza? Czym się to w ogóle różni?
#gta #grandtheftauto #gtav #steam
#gta #grandtheftauto #gtav #steam
Czy są jeszcze Mirki, które grają w #gtav online? Ja przeszedłem sobie fabułę dawno temu na konsoli, ale znalazłbym jakąś ekipę co pyka jeszcze coś jeszcze online, bo samemu to nudniej :)
- 0
@gkalinowski: mam nadzieję, że skorzystałeś z promocji :P
- 0
@Qrix nie bo ani nie miałem środkow, ani czasu na ich zebranie :)
Trudno się mówi, będzie jeszcze okazja :)
Trudno się mówi, będzie jeszcze okazja :)
Jak włączyć konsole do wpisywania komend?
#gtav
#gtav
- 1
@dj_mysz: dzięki, znalazłbym gdybym wiedział jak ta konsola się nazywa :)
- 0
@Odpaleniec: instalowałeś więc myślałem że wiesz co instalujesz... nie ma sprawy :)
- 3
Mireczki, doradźcie ;)
Chce kupić GTA V w prezencie. Sklepowe ceny to ok 160zł. Steam - 129 zł po "niby rabacie" 50%. Pytanie, czy na Czarny Piątek albo nie wiem na Mikołajki bedzie może jakieś większe - x%?
#kiciochpyta #steam #gry #gtav
Chce kupić GTA V w prezencie. Sklepowe ceny to ok 160zł. Steam - 129 zł po "niby rabacie" 50%. Pytanie, czy na Czarny Piątek albo nie wiem na Mikołajki bedzie może jakieś większe - x%?
#kiciochpyta #steam #gry #gtav
- 4
@SynuZMagazynu: Za to jest drugim najwolniejszym supersamochodem w grze...

- 1
A, i można palić gumę zarówno przednimi jak i tylnymi kołami. Przednimi ręczny + W, tylnymi W+S
@dj_mysz: to ja to dzisiaj sam odkryłem, centralnie, do tyłu też sam jeżdziłem (ʘ‿ʘ)
- 2
@damian_co_dalej może chcesz mi zapłacić za coś lepszego? xd Płyty na konsolach mają tą zaletę, że można handlować używkami
2017
płyty
@damian_co_dalej: Puchatek by chyba umarł, jakby zobaczył ceny wersji cyfrowych na konsolę w oficjalnej dystrybucji ;-). Do tego jak zauważono płytę można sprzedać i to jest jedna z zalet konsol.
Mirki, zainstalowałem u siebie GTA eflc
mój sprzęt to amd A10 9600 radeon R5 10 compute cores 4 + 6g 2,40 ghz
12 gb ram
64 bitowy procesor
windows 10
mój sprzęt to amd A10 9600 radeon R5 10 compute cores 4 + 6g 2,40 ghz
12 gb ram
64 bitowy procesor
windows 10
- 0
@Skandalizm: każda gra tak chodzi?
- 1
@dj_mysz: Poradziłem sobie. Trzeba było zainstalować driverbooster żeby aktualizował sterowniki + w ,,ten komputer'' kliknąć właściwości / zaawansowane ustawienia systemu/ dopasuj do uzyskania lepszej wydajności. To mi pomogło, jest dobrze teraz. Zaktualizować musiałem sterowniki, bo laptop czyli ten nowy komputer przyjechał 2 tygodnie temu i tylko windowsa miał zainstalowanego. Być może pomógł mi program smart defrag jeszcze.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@mistrz_tekkena: Dokładnie musiał byś sam z kolegami zajać cała instancje
- 2
@mistrz_tekkena: dlatego lepiej grać ze znajomymi lub z ekipą ;)
@Haszaks: Wystarczy mała sesja gdzie masz 100% znajomych z komunikatora głosowego. Wbija ktoś obcy to robi się mu vote kick... i wypada. Przećwiczone już to mamy :D
@Haszaks: Wystarczy mała sesja gdzie masz 100% znajomych z komunikatora głosowego. Wbija ktoś obcy to robi się mu vote kick... i wypada. Przećwiczone już to mamy :D
- 11
@PawelW124:
@oskar1020: @WolfSky: w GTA IV była strasznie nierealistyczna jazda, auto się ślizgało jak na lodowisku, mogłem jechać na pełnej prędkości, potem hamulec, obrócić się o 180 stopni, jechać z taką samą szybkością tyłem i znowu się tak obrócić potem strzelanie na wsyztkie strony do goniącej policji i bylismy nieuchwytni
@oskar1020: @WolfSky: w GTA IV była strasznie nierealistyczna jazda, auto się ślizgało jak na lodowisku, mogłem jechać na pełnej prędkości, potem hamulec, obrócić się o 180 stopni, jechać z taką samą szybkością tyłem i znowu się tak obrócić potem strzelanie na wsyztkie strony do goniącej policji i bylismy nieuchwytni
Zgadzam się. Dodam, że na multiplayerach świat samego racingu jest zaskakująco żywy. Mnóstwo aktywnych klanów, turniejów etc. Jakbyś chciał zagrać to zapraszam na pw w razie ew. pytań
Jest jakiś mod na śnieg działający na najnowszej wersji?
https://pl.gta5-mods.com/scripts/singleplayer-snow niestety nie działa
#gtav
https://pl.gta5-mods.com/scripts/singleplayer-snow niestety nie działa
#gtav































