Ej, mirki i mirabelki, pomóżta bo zaraz chyba się pochlastam.

Mam Asusa K555L [i3, Geforce 820M, 4GB Ramu] i zainstalowałem ostatnio GTAV. Problem jednak jest taki że mam przeciętnie 40-60 FPS grając na średnich ustawieniach ale tylko wtedy gdy jestem na piechotę; wystarczy że ujadę kawałek samochodem i FPS spada nawet do 10; laguje niemiłosiernie, szczególnie podczas jakiejkolwiek misji. Nawet zmniejszając wszystko na minimum z minimum + FPS booster i specjalne cfgki
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DrakePL: Synchronizację pionową wyłącz na pewno, jeśli tego nie zrobiłeś. Sam miałem taki problem z GTA, ale nie na taką skalę. Po prostu wolno renderowało obiekty.
Jedyne co mogę polecić to szukać modów :/ Albo wykonać czystą instalację sterownika.
  • Odpowiedz
@187piotr: lepsza jest wersja Steam
- szybszy update
- nie psuje się spójność plików po aktualizacjach
- trudniej ukraść konto w GTA:Online
  • Odpowiedz
Czy są jeszcze Mirki, które grają w #gtav online? Ja przeszedłem sobie fabułę dawno temu na konsoli, ale znalazłbym jakąś ekipę co pyka jeszcze coś jeszcze online, bo samemu to nudniej :)
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mireczki, doradźcie ;)
Chce kupić GTA V w prezencie. Sklepowe ceny to ok 160zł. Steam - 129 zł po "niby rabacie" 50%. Pytanie, czy na Czarny Piątek albo nie wiem na Mikołajki bedzie może jakieś większe - x%?

#kiciochpyta #steam #gry #gtav
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@halumi: To już jest czarnopiątkowa promocja, w tym miesiącu na Steamie nie będzie taniej. Może będzie taniej tuż przed świętami, ale stawiałbym, że będzie tyle samo.
  • Odpowiedz
#gtav hej, kupilem gta5 cyfrowa wersje po kupnie musze sciagnac cala wersje gry, problem w tym ze wczesniej mialem wersje z plyta i teraz pozostaje pytanie.. czy musze odnowa sciagac calosc?? #ps4 #gtaonline #gta
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marcelus: GTA bez ekipy znajomych nie ma najmniejszego sensu, zresztą, latające gówna i chciwość rockstara na pieniądzę, sprawiła że porzuciłem gta. Wybór jest oczywisty ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Mirki, zainstalowałem u siebie GTA eflc

mój sprzęt to amd A10 9600 radeon R5 10 compute cores 4 + 6g 2,40 ghz
12 gb ram
64 bitowy procesor
windows 10
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@dj_mysz: Poradziłem sobie. Trzeba było zainstalować driverbooster żeby aktualizował sterowniki + w ,,ten komputer'' kliknąć właściwości / zaawansowane ustawienia systemu/ dopasuj do uzyskania lepszej wydajności. To mi pomogło, jest dobrze teraz. Zaktualizować musiałem sterowniki, bo laptop czyli ten nowy komputer przyjechał 2 tygodnie temu i tylko windowsa miał zainstalowanego. Być może pomógł mi program smart defrag jeszcze.
  • Odpowiedz
@PawelW124:
@oskar1020: @WolfSky: w GTA IV była strasznie nierealistyczna jazda, auto się ślizgało jak na lodowisku, mogłem jechać na pełnej prędkości, potem hamulec, obrócić się o 180 stopni, jechać z taką samą szybkością tyłem i znowu się tak obrócić potem strzelanie na wsyztkie strony do goniącej policji i bylismy nieuchwytni
  • Odpowiedz
  • 0
Zgadzam się. Dodam, że na multiplayerach świat samego racingu jest zaskakująco żywy. Mnóstwo aktywnych klanów, turniejów etc. Jakbyś chciał zagrać to zapraszam na pw w razie ew. pytań
  • Odpowiedz