Wszystko
Wszystkie
Archiwum
12
Najbardziej rozbudowany mod samochodu do GTA 5: FSO Polonez [ENG]

- 1
- #
- #
- #
- #
- #
1
GTA V najlepiej sprzedającą się grą na nośnikach fizycznych w UK w połowie 2017.

- Dodaj Komentarz
- #
- #
- #
- #
- #
Vegas, Chicago, Detroit, Mexico City- potencjalne nowe miasta nowego GTA?
Jak pewnie niektórzy z was wiedzą, dzisiaj pojawiła się w internecie informacja, że jeden z aktorów pracujący nad RDR2 umieścił w swoim CV (czy czymś tam) że pracuje też nad GTA VI. Na forum Neogaf.com został założony temat z tym związany i zaczęły się spekulacje w jakim mieście będzie toczyć się akcja kolejnej gry. Ktoś wspomniał o Vice City- masa ludzi zgodnie
Jak pewnie niektórzy z was wiedzą, dzisiaj pojawiła się w internecie informacja, że jeden z aktorów pracujący nad RDR2 umieścił w swoim CV (czy czymś tam) że pracuje też nad GTA VI. Na forum Neogaf.com został założony temat z tym związany i zaczęły się spekulacje w jakim mieście będzie toczyć się akcja kolejnej gry. Ktoś wspomniał o Vice City- masa ludzi zgodnie
@Shodan56: Lubiłem trzech, bo uwielbiałem Trevora, a jakby był jeden to tak kontrowersyjna postać raczej nie byłaby protagonistą. Ale w sumie, czy trzech, czy jeden- każdą opcję kupię, byleby główny bohater był mega charyzmatyczny, a nie taki jak ta ciepła klucha Franklin
- 9
@mandrake0: Chciałbym to
- mandrake0
- sha4ky
- Szumny
- jestjakjestimistyka
- Red_Hawk
- +4 innych
@Movet: GTA V miało fajną wartką fabułę ale widać ile kasy nabili na multi, więc już pewnie nie będzie czegoś w gęstszym stylu jak GTA IV tylko kolejne gta dla gimbusów
@Movet: @Sylwia_Motyka:
Nie zrobią - z mikropłatności mają przychody rzędu pół miliarda dolarów. Rocznie. Co w połączeniu z tym że gra działa w trybie P2P i koszty obsługi ograniczają się zaledwie do kilku serwerów matchmakingowych daje to praktycznie 99.9% zysk.
Dochody z online przerosły te z bazowej gry i nikt z Cockstara nie będzie się wysilać żeby zrobić dodatek z fabułą, nowymi autami i mapą, skoro wystarczy rzucić ludziom same
Nie zrobią - z mikropłatności mają przychody rzędu pół miliarda dolarów. Rocznie. Co w połączeniu z tym że gra działa w trybie P2P i koszty obsługi ograniczają się zaledwie do kilku serwerów matchmakingowych daje to praktycznie 99.9% zysk.
Dochody z online przerosły te z bazowej gry i nikt z Cockstara nie będzie się wysilać żeby zrobić dodatek z fabułą, nowymi autami i mapą, skoro wystarczy rzucić ludziom same
- 1
- 3
Mirki ile teraz zajmuje GTA V na pc? #gtav #pcmasterrace
@LudzikIT: +- 60gb po zainstalowaniu z tego co pamietam
- 0
- 14
Właśnie przeszedłem #maxpayne3 drugi raz. Przecież ta gra to majstersztyk. Fabuła, klimat Sau Paulo, chociaż słoneczny, kolorowy, jest pełny mroku. Podczas gry miałem wrażenie że gram w #gtav ale takie liniowe, bez sandboxa. Czy to wyszło grze źle? Jak najbardziej nie! Non stop akcja, praca kamery istne cudo. Gra ma już na karku 5 lat a nie zestarzała się wcale. Grafika wciąż daje radę a mechanika tak jak pisałem wcześniej przypomina mocno
- 2
@liqui6: Grałem w dniu premiery na X360 i grałem teraz na PC i odczucia mam tak samo mocne( ͡° ͜ʖ ͡°)
@hesus_ipanienko:
Chyba któryś z pojazdów z prologu. Jeśli masz ją na stałe to się ciesz, bo raczej ciężko zglitchować takie auta xD
Chyba któryś z pojazdów z prologu. Jeśli masz ją na stałe to się ciesz, bo raczej ciężko zglitchować takie auta xD
@hesus_ipanienko: Rancher, Sadler?
- 3
@oficer-prowadzacy: To tylko online czy na singlu też są ?
- 1
@danio_96: Lubie sobie wyobrażać że te wpisy dotycza prawdziwego życia mirków a nie gier
- RSjabber
- caiuscosades
- danio_96
- matemaniak
- messerschmitt
- +4 innych
- 1
@Qrix: mam jeszcze dwa pytania :
1. od czego zależy ile pasku zapełni mi się zasobów ? bo czasami mam akcję na kradzież to zapełni mi się jeden pasek a max. dwa
2. jeśli będę grał np. adwersarz to produkcja nadal będzie działać czy muszę być w trybie swobodnym ?
1. od czego zależy ile pasku zapełni mi się zasobów ? bo czasami mam akcję na kradzież to zapełni mi się jeden pasek a max. dwa
2. jeśli będę grał np. adwersarz to produkcja nadal będzie działać czy muszę być w trybie swobodnym ?
- 0
@nie_swiruj: przejdziesz misje lub dwie i cię poinformuje ze musisz ściągnąć więcej
co się ściąga poza tym pakietem?
@nie_swiruj: cała gra, ten "pakiet" to tylko część z gry żeby można było grać przed pobraniem jej
Gra będzie o coś uboższa czy jak?
@nie_swiruj: dopóki nie pobierzesz całości to tak
@hesus_ipanienko nie wiem jak to tam na PS4 ale na PC gramy na sesjach dla ekipy i nie jest niebezpiecznie a i znajdą się ręce do pomocy. Poszukaj jakiejś ekipy na PS4 do wspólnej gry :)
- 410
- vateras131
- n1c3
- Furtu1
- konto usunięte
- Freakz
- +405 innych
@sauler: to już nie podchodzi pod jakiś paragraf? xD
- 236
@sauler:
- steve__mcqueen
- Yarman
- bongoz11
- WashingMachine
- konto usunięte
- +231 innych
- 25
#gtav
Czy kreacja postaci Michaela jako połączenia genialnego, utalentowanego rabusia i ojca typowych amerykańskich nastolatków razem z żoną, która jest typową amerykańską zdzirą z filmu nie jest #!$%@? majstersztykiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Czy kreacja postaci Michaela jako połączenia genialnego, utalentowanego rabusia i ojca typowych amerykańskich nastolatków razem z żoną, która jest typową amerykańską zdzirą z filmu nie jest #!$%@? majstersztykiem? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- konto usunięte
- jvl_90
- Elbrus
- 1rowerblazeja
- stolec_prawdy
- +20 innych
- 20
@Gaboleusz: Przecież cała ta gra jest #!$%@? majstersztykiem pod kątem stereotypów i umieszczonych nawiązań do popkultury. Od postaci, przez dialogi, po reklamy.
O matko, ale mi się marzy takie GTA w Polsce (albo chociaż mod do 5tki): Sebki biegające po ulicach, kebaby na każdym rogu, w sklepach koszulki z kotwicą PW, a jedna z ukrytych paczek znajdowałaby się na szczycie Jezusa w Świebodzinie. Jednym z easter eggów, byłby wspinający się na
O matko, ale mi się marzy takie GTA w Polsce (albo chociaż mod do 5tki): Sebki biegające po ulicach, kebaby na każdym rogu, w sklepach koszulki z kotwicą PW, a jedna z ukrytych paczek znajdowałaby się na szczycie Jezusa w Świebodzinie. Jednym z easter eggów, byłby wspinający się na
- konto usunięte
- 1Bodgan
- dracul
- pabel
- hunaghe
- +15 innych
- 10
@urus: stary Janusz elektryk - on by robił bomby z saletry, Sebek - od czarnej roboty, taksówkarz z wąsem co 30 lat jezdzi po worszowie i miałby zdolności do prowadzenia auta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- Sanczo_panczo
- pabel
- smoku235
- konto usunięte
- ofczy
- +5 innych























#pytanie #gtav #pytaniedoeksperta #konsole