Vegas, Chicago, Detroit, Mexico City- potencjalne nowe miasta nowego GTA?

Jak pewnie niektórzy z was wiedzą, dzisiaj pojawiła się w internecie informacja, że jeden z aktorów pracujący nad RDR2 umieścił w swoim CV (czy czymś tam) że pracuje też nad GTA VI. Na forum Neogaf.com został założony temat z tym związany i zaczęły się spekulacje w jakim mieście będzie toczyć się akcja kolejnej gry. Ktoś wspomniał o Vice City- masa ludzi zgodnie
Pobierz
źródło: comment_OrlxO3AC8c69buNdEpRbPy03CHGArXEk.gif
@Movet: @Sylwia_Motyka:
Nie zrobią - z mikropłatności mają przychody rzędu pół miliarda dolarów. Rocznie. Co w połączeniu z tym że gra działa w trybie P2P i koszty obsługi ograniczają się zaledwie do kilku serwerów matchmakingowych daje to praktycznie 99.9% zysk.
Dochody z online przerosły te z bazowej gry i nikt z Cockstara nie będzie się wysilać żeby zrobić dodatek z fabułą, nowymi autami i mapą, skoro wystarczy rzucić ludziom same
Pobierz
źródło: comment_OqLpciH8uwZzjADizioBGYL4iCLrvQaT.jpg
Właśnie przeszedłem #maxpayne3 drugi raz. Przecież ta gra to majstersztyk. Fabuła, klimat Sau Paulo, chociaż słoneczny, kolorowy, jest pełny mroku. Podczas gry miałem wrażenie że gram w #gtav ale takie liniowe, bez sandboxa. Czy to wyszło grze źle? Jak najbardziej nie! Non stop akcja, praca kamery istne cudo. Gra ma już na karku 5 lat a nie zestarzała się wcale. Grafika wciąż daje radę a mechanika tak jak pisałem wcześniej przypomina mocno
@Qrix: mam jeszcze dwa pytania :
1. od czego zależy ile pasku zapełni mi się zasobów ? bo czasami mam akcję na kradzież to zapełni mi się jeden pasek a max. dwa
2. jeśli będę grał np. adwersarz to produkcja nadal będzie działać czy muszę być w trybie swobodnym ?
@Gaboleusz: Przecież cała ta gra jest #!$%@? majstersztykiem pod kątem stereotypów i umieszczonych nawiązań do popkultury. Od postaci, przez dialogi, po reklamy.
O matko, ale mi się marzy takie GTA w Polsce (albo chociaż mod do 5tki): Sebki biegające po ulicach, kebaby na każdym rogu, w sklepach koszulki z kotwicą PW, a jedna z ukrytych paczek znajdowałaby się na szczycie Jezusa w Świebodzinie. Jednym z easter eggów, byłby wspinający się na