Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
@Blazej193272: http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1066511607
Fajny poradnik, wciąż aktaulny
Fajny poradnik, wciąż aktaulny
@JohnyHash:
Oppressora to ja mam już opanowanego do perfekcji - uwielbiam jak ludzie w Hydrach męczą się żeby zestrzelić pojazd w który ciężko jest trafić, podczas gdy ja takich typów bez problemu rozwalam xD
Oppressora to ja mam już opanowanego do perfekcji - uwielbiam jak ludzie w Hydrach męczą się żeby zestrzelić pojazd w który ciężko jest trafić, podczas gdy ja takich typów bez problemu rozwalam xD
@oficer-prowadzacy: @JohnyHash: A jak cudem cię trafią, to 20k odszkodowania. Mój ulubiony pojazd w grze ^^
- 1
nie ma z kim pograć, do jakiegoś trybu adwersarza kogoś znaleźć to cud
@kielishek: jak nie wchodzisz na ekipowego TeamSpeaka to co się dziwisz. Codziennie o 20:00 gramy jakieś akcje, adwersarze, jest nas po kilkadziesiąt osób i tak codziennie. Wystarczy chcieć.
Napadów nikt nie robi
bo od pewnego levela jest to nieopłacalne.
- 1
@Adammik możesz się śmiać, ale GTA mam od premiery na PC i nie wiedziałem że tak można przez telefon szukać "zajęcia" (-‸ლ)
Ziomeczki, kiedyś usunęli możliwość korzystania z różnych modów (które np umożliwiały korzystanie z contentu dla multi) itp. Jak to jest teraz? Można wgrywać custom content, korzystać z aut tych online'owych, etc?
#gtav
#gtav
@Kolarzino jesli masz czyste gta bez zadnych modow, to script hook jest tu
http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/
Wraz z nim jest native traner, ktorego osobiscie nie wgrywam bo uzywam enhanced native trainer stad:
https://pl.gta5-mods.com/scripts/enhanced-native-trainer-zemanez-and-others
Jesli nic innego nie wgrywales, masz legalna aktualna wersje gta, wgrasz powyzsze, to... Musi dzialac :-)
http://www.dev-c.com/gtav/scripthookv/
Wraz z nim jest native traner, ktorego osobiscie nie wgrywam bo uzywam enhanced native trainer stad:
https://pl.gta5-mods.com/scripts/enhanced-native-trainer-zemanez-and-others
Jesli nic innego nie wgrywales, masz legalna aktualna wersje gta, wgrasz powyzsze, to... Musi dzialac :-)
@szuwarek-mini: Tzn. jak wyłączę script hooka, to działa bezproblemowo, tylko oczywiście bez modów. Teraz wywala na zasadzie "program przestał działać", więc jest progres. Kwestia ogarnąć pliki i powinno działać. Ściągnąłem z dev-c.com, spróbuję bez downgradu.
@lirycznywujek: wait what, rs7? nabyli w koncu prawa do normalnych nazw samochodow czy jakis mod?
@salmonistasty: mod, R* ma własne marki aut
Słuchajcie, kupiłem wersje cyfrową GTA 5 ale mam problem z pobraniem czystego obrazu ISO gry. Wszystko jest już z góry zcrackowane a jednak chciałbym legalnie zarejestrować i uczciwie grać. Znacie może jakąś stronę gdzie znajdę czystą wersje ?
#pcmasterrace #gry #gtav #komputery
#pcmasterrace #gry #gtav #komputery
@dumny_guzik jesli pobierasz ze steama albo rockstara to pójdzie nawet szybciej niż przez torrenty
- 0
@dumny_guzik: pobierz od strony rockstara/steam? co to za problem?
6
Off Camera Secrets | Grand Theft Auto V - Boundary Break

Koleś manipulując kamerą podczas gry analizuje w jaki sposób została stworzona i próbuje odnaleźć smaczki
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 4
@kaaye: chłOPaku, jeżdzi się z widokiem z oczu!!!!11!!!
- 1
@SynuZMagazynu: No szczerze bym wolał na takim widoku tylko że:
1. Obszar widzenia jest zbyt zawężony
2. Nie czuję jak się auto zachowuje. W 3 osobowym też nie czuję ale chociaż widzę
1. Obszar widzenia jest zbyt zawężony
2. Nie czuję jak się auto zachowuje. W 3 osobowym też nie czuję ale chociaż widzę
- 0
rockstar
- 0
Steam
- 4
@SynuZMagazynu: jakiegos cadillaca mi przypomina
- 5
@SynuZMagazynu: Cadillac Escala
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@ItsZaczi: to jest to #pcmasterrace ? xD
@adamua: Na każdej platformie bywają problemy.
https://community.playstation.com/content/pdc/us/en_US/pdc-communities/support/PlayStation-Network-Support.topic.html/download_keeps_resta-etvz.html
https://community.playstation.com/content/pdc/us/en_US/pdc-communities/support/PlayStation-Network-Support.topic.html/download_keeps_resta-etvz.html
Adder nie, zentorno to jest najlepsze budżetowe superauto
- 2
Nie wiem czy ktoś kiedyś zauważył taka ciekawostkę w GTA 5 ale jeśli nie to ja ją napiszę. Teren pustyni, wiatraki i te drzewa to są chyba drzewa Jozuego kojarzą mi się z filmem Drzewo Jozuego z 1993 w roli głównej Dolph Lundgren. W tym filmie ten teren wygląda bardzo podobnie i chyba producenci z rockstara musieli go oglądać. Co o tym myślicie? #gta #gtav #ciekawostki
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
- 2
Dzień dobry mireczki, szukam sobie ekipki do pogrania w #gtav #gtaonline wszelkiego rodzaju misje, Lamara, sprzedaż kolekcji aut, zapełnianie magazynów i sprzedaż, misje klubu motocyklowego, nowe Heisty do zrobienia łącznie z challengami (jedna ta sama nie zmieniona ekipa 4 osobowa, wszystkie heisty po kolei na poziomie trudnym, nie można zginąć, a jeśli ktoś zginie misję! należy powtórzyć od początku). Można się do mnie zgłaszać tutaj oraz https://steamcommunity.com/id/Qster44/
- 1
@Qster44: PC? Zapraszamy!
@mat759 chyba też się skuszę:)



























#gtav #gtaonline