@JohnyHash:
Oppressora to ja mam już opanowanego do perfekcji - uwielbiam jak ludzie w Hydrach męczą się żeby zestrzelić pojazd w który ciężko jest trafić, podczas gdy ja takich typów bez problemu rozwalam xD
  • Odpowiedz
GTA Online schodzi na psy... Nie ma tam co robić, ludzi pełno a nie ma z kim pograć, do jakiegoś trybu adwersarza kogoś znaleźć to cud. Napadów nikt nie robi... Kiepsko to wygląda #gtav #gtaonline
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

nie ma z kim pograć, do jakiegoś trybu adwersarza kogoś znaleźć to cud


@kielishek: jak nie wchodzisz na ekipowego TeamSpeaka to co się dziwisz. Codziennie o 20:00 gramy jakieś akcje, adwersarze, jest nas po kilkadziesiąt osób i tak codziennie. Wystarczy chcieć.

Napadów nikt nie robi

bo od pewnego levela jest to nieopłacalne.
  • Odpowiedz
Ziomeczki, kiedyś usunęli możliwość korzystania z różnych modów (które np umożliwiały korzystanie z contentu dla multi) itp. Jak to jest teraz? Można wgrywać custom content, korzystać z aut tych online'owych, etc?
#gtav
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@szuwarek-mini: Tzn. jak wyłączę script hooka, to działa bezproblemowo, tylko oczywiście bez modów. Teraz wywala na zasadzie "program przestał działać", więc jest progres. Kwestia ogarnąć pliki i powinno działać. Ściągnąłem z dev-c.com, spróbuję bez downgradu.
  • Odpowiedz
Słuchajcie, kupiłem wersje cyfrową GTA 5 ale mam problem z pobraniem czystego obrazu ISO gry. Wszystko jest już z góry zcrackowane a jednak chciałbym legalnie zarejestrować i uczciwie grać. Znacie może jakąś stronę gdzie znajdę czystą wersje ?

#pcmasterrace #gry #gtav #komputery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@SynuZMagazynu: No szczerze bym wolał na takim widoku tylko że:
1. Obszar widzenia jest zbyt zawężony
2. Nie czuję jak się auto zachowuje. W 3 osobowym też nie czuję ale chociaż widzę
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy ktoś kiedyś zauważył taka ciekawostkę w GTA 5 ale jeśli nie to ja ją napiszę. Teren pustyni, wiatraki i te drzewa to są chyba drzewa Jozuego kojarzą mi się z filmem Drzewo Jozuego z 1993 w roli głównej Dolph Lundgren. W tym filmie ten teren wygląda bardzo podobnie i chyba producenci z rockstara musieli go oglądać. Co o tym myślicie? #gta #gtav #ciekawostki
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@wowk: W pewnym sensie się zgadza, tyle że teren nie jest wzorowany na filmie, ale na miejscu, gdzie ten był kręcony ¯_(ツ)_/¯

It is based upon the real-life Joshua Tree National Park.
  • Odpowiedz
Dzień dobry mireczki, szukam sobie ekipki do pogrania w #gtav #gtaonline wszelkiego rodzaju misje, Lamara, sprzedaż kolekcji aut, zapełnianie magazynów i sprzedaż, misje klubu motocyklowego, nowe Heisty do zrobienia łącznie z challengami (jedna ta sama nie zmieniona ekipa 4 osobowa, wszystkie heisty po kolei na poziomie trudnym, nie można zginąć, a jeśli ktoś zginie misję! należy powtórzyć od początku). Można się do mnie zgłaszać tutaj oraz https://steamcommunity.com/id/Qster44/
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach