Mirki, pomoże mi ktoś ?? W moim laptopie znikają mi tekstury w GTA 5 podczas grania.
Parametry
amd a10 9600 p radeon r5, 10 compute cores 4+6g 2,40 ghz. Procesor posiada także turbo, które przyspiesza do 3,3 ghz. Laptop posiada także karte graficzną amd radeon r7 m340
Zauważyłem, że podczas grania w menadżerze urządzeń wyświetla się 2,7 ghz 100% cpu jedynie
Program Perfomance monitor pokazuje mi że wykorzystywane jest 100% cpu ale za
Parametry
amd a10 9600 p radeon r5, 10 compute cores 4+6g 2,40 ghz. Procesor posiada także turbo, które przyspiesza do 3,3 ghz. Laptop posiada także karte graficzną amd radeon r7 m340
Zauważyłem, że podczas grania w menadżerze urządzeń wyświetla się 2,7 ghz 100% cpu jedynie
Program Perfomance monitor pokazuje mi że wykorzystywane jest 100% cpu ale za























#gtav
Samo autko musisz wprowadzić do MOC i tam powinna być opcja "ulepsz" czy coś w tym stylu. Wydaje mi się, że żeby to zrobić, najpierw trzeba przeprowadzić badania, ale ręki nie dam sobie za to uciąć. I tak, autko będzie działało w misjach, napadach etc.
Btw, jeżeli grasz solo, warto zastanowić się nad nightsharkiem w alternatywie. Chyba nadal jest promka za niecały milion.