• 0
@Ceglak4: Stary, używaj opcji odpowiedz... ;d
Samo autko musisz wprowadzić do MOC i tam powinna być opcja "ulepsz" czy coś w tym stylu. Wydaje mi się, że żeby to zrobić, najpierw trzeba przeprowadzić badania, ale ręki nie dam sobie za to uciąć. I tak, autko będzie działało w misjach, napadach etc.
Btw, jeżeli grasz solo, warto zastanowić się nad nightsharkiem w alternatywie. Chyba nadal jest promka za niecały milion.
  • Odpowiedz
Mirki, pomoże mi ktoś ?? W moim laptopie znikają mi tekstury w GTA 5 podczas grania.
Parametry
amd a10 9600 p radeon r5, 10 compute cores 4+6g 2,40 ghz. Procesor posiada także turbo, które przyspiesza do 3,3 ghz. Laptop posiada także karte graficzną amd radeon r7 m340
Zauważyłem, że podczas grania w menadżerze urządzeń wyświetla się 2,7 ghz 100% cpu jedynie
Program Perfomance monitor pokazuje mi że wykorzystywane jest 100% cpu ale za
S.....m - Mirki, pomoże mi ktoś ?? W moim laptopie znikają mi tekstury w GTA 5 podcza...

źródło: comment_CaI6BAyw9PZzyKdjqjp6Su9o7sEWQxe2.jpg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lepki: Szukałem i przez półgodziny tylko same wpisy z rozgrywek, z gta online i komentarze. Też jakieś zdjęcia z GTA itp. Natomiast nie mogę znależć rozwiązania problemu, tego wpisu nie mogę poszukać.
  • Odpowiedz
Mirki, czy są jakieś godne polecenia (albo czy w ogóle są) gry na ps3, w które można grać online w trybie kooperacji w 6 osób? Dla przykładu w #gtav większość misji to max 4 osobowe. #ps3
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aanacron: byłoby spoko:) ogólnie szukamy kogoś żeby zrobić wszystkie jeden po drugim, i zgarnąć 10M bonusu:) odezwę się na pw dzisiaj pod wieczór i dam Ci dane do naszego discorda
  • Odpowiedz
jest jakas fajna strona gdzie mozna wrzucac screenshoty z gta? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
kiedys pamietam na gtasite bylo z 400 stron, ale chyba juz nie zyje.
#gtav
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@Pouty: Uroki grania na PC ¯_(ツ)_/¯ Generalnie jak sprzedajesz towar, a nie czujesz się zbyt mocny, to odpalaj public solo - na yt są tutki dotyczące również PC. Są też ekipy skoncentrowane na graniu jako CEO. Gracze zbierają się w jednym lobby, w----------ą obcych i grają tam sobie w spokoju. Jak cię to bawi, warto zapoznać się z zasadami i złożyć podanie o przyjęcie.
  • Odpowiedz
@mccloud: To dalej są czity xD nie wolno modyfikować multi, prędzej czy później wyłapie bana albo wyczyszczenie konta. Takimi rzeczami to bawić się możesz na singlu.
  • Odpowiedz
Mirki, jeśli kogoś to zainteresuje czy nie, ja znalazłem na youtube sposób na znikające tekstury w GTA V.
Otóż w menadżer urządzeń/szczegóły klikacie prawym przyciskiem myszy w ikone gtaV.exe/ koligacje?/ i w moim przypadku mam procesor 4 cpu to odłączam opcję wszystkie cpu i cpu 0, pozostałe 3 zostają włączone. Poświęciłem wiele godzin na te znikające tekstury, bawiąc się w ustawienia graficzne w GTA, włączając priorytet wysoki który i tak mi nie
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@xplleuae: Trzeba mieć pieniądze żeby kupić ten sprzęt, chociaż tylko procek mam trochę słaby. Na youtubie na filmikach ludzie na średnich ustawieniach przy takich samych parametrach jak mój laptop grają bez problemu w gta V. Ja ostatnio zainstalowałem Battlefield 1, mimo że wymagany jest mocniejszy procek niż mój to grałem w BTTL bez problemu na wysokich ustawieniach, grafika zrobiła na mnie piorunujące wrażenie.
  • Odpowiedz