Dlaczego jak kupuje towar do bunkra to nie zawsze dojeżdża? Kupuje go za 75k, wyświetla się komunikat że towar w drodze i po 5h grania zasoby puste a wartość taka sama (badania mam wyłączone) #gtav #gtaonline #gta5
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pcmasterrace #gry#gry #gtav
Mirki pomocy!!! Zainstalowałem GTA V ściągnąłem cacka i update że skidrowa, włączam launcher i chwilę się pokreci ładowanie i nic więcej się nie wlacza o co może chodzić?
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WebKing: bylo do dzis do 19 za 124 zł około na steam z okazji lunar sale (od 15.02.do 19.02), a sprawdzaj ogolnie lowcygier.pl ta gra na cdkeys chodzila po mniej niz 80zł jakis czas temu, ale na social club. Wersje steam, tylko na steamie mozna kupic (zaden sklep nie sprzedaje kluczy steam do tej gry), wiec dopiero taniej znow bedzie pewnie przy wiosennych obnizkach za kilka miesiecy (ew. w cotygodniowych
  • Odpowiedz
A co wy na to, by zrobić mały wykopowy challenge przechodzenia GTA na 100%? I nie mówię tutaj tylko o #vicecity a o częściach od III do V.
Na koniec każdy by wrzucał ss'a statystyk jak mu szło.
Sam złapałem bakcyla i właśnie zainstalowałem III z zamiarem zrobienia 100%.
Dzięki @19karol90 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jedyne mody z jakich sam korzystam/będę korzystał są na tej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nakiiama: BTW - Jak ci się nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) to możesz spróbować przejść główny wątek VC z modem Chaos. W skrócie to co kilkanaście sekund dostajesz jakiś losowy efekt typu brak grawitacji, przebicie opon, podwojona prędkość gry, draw distance zmniejszony do praktycznie zera itp. itd.
Wiedmolol - @Nakiiama: BTW - Jak ci się nudzi ( ͡° ͜ʖ ͡°) to możesz spróbować przejść...
  • Odpowiedz
Mam kilkuletnią przerwę w graniu ale GTA V czy WIedzmina 3 bym chciał spróbować. ewentualnie jakieś tutuły jak tomb raider, uncharted
Posiadam monitor LG 34UC88-B Curved (34", 3440 x 1440) i lepiej dopłacać do PS 4 PRO lub xbox one x czy wystarczą ich niższe odpowiedniki bo sobie poradzą z monitorem i różnica wcale nie będzie taka znacząca?

#konsole #gtav #wiedzmin3 wiem ze uncharted tylko na
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LubieKiedy: Wiedźmin > długo nic >wiele różnych gier > nieświadomość/desperacja > GTA V

To znaczy, kampania GTA V jest fajna, ale GTA Online to istny rak. Chociaż na konsoli podobno znośny.

Tak czy siak zacznij od Wiedźmina, chyba, że totalnie nie lubisz RPG i fabuła w grach dla ciebie jest nieistotna.
  • Odpowiedz
Hej Mirki, co wybrać #pubg czy #gtav do grania online, więc ewentualnie może być coś innego. singla gta przeszedłem, więc się tym nie sugerujcie w razie czego.
#gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kajtosz: GTA Online? Od 3 lat czekam aż wywalą oszustów i naprawią podstawowe błędy, zwłaszcza te z-----e ekrany ładowania i rozpoczynanie misji za każdym razem gdy jeden graczy zginie, nawet jeśli jest to juz koniec misji.
GTA to przykład jak bardzo można zepsuć grę o ogromnym potencjale.

Jeśli chcesz GTA Online to zalecam jednak wersję konsolową, chociaż bez paczki znajomych i tak nie pograsz jakoś specjalnie.
  • Odpowiedz
Hej! Chciałem zagrać w GTA V i pobrałem z torrentów ISO, wypakowałem i klikam setup, instaluje się chwile a potem wywala błąd "decompression failed with error code-12" wie ktos o co chodzi? #gtav #komputery #gry
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach