po dwóch latach spodziewałem się lepszych modów do single player... generalnie w trybie fabularnym nie ma dużo możliwości zarobienia $$$, sklepy nie są dostępne, nie można kupować zbyt wielu nieruchomości, napadasz na myjnie i to tyle... ktoś poleci jakieś ciekawe ekonomiczne mody?
#gtav
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Help gram sobie w gta 5 zrobilem misje ojciec I syn I nie wiem jak zaczac kolejna misje #gtav
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #gtaonline Mam biuro, mam chate, mam klub motocyklowy ale jak nie masz teamu to ciezko zarobić. Co kupić za kolejne 2 miliony ? czołg czy wytwórnie koki ? Zalezy mi na zarabianiu by kupic dobry pojazd. Jak ktos zniszczy mi czolg to ile kosztuje odbudowa go?
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nightshark to straszny syf. Tampa z podwójmy działkiem > Kuruma. Jest mniej miejsca, oba sie w--------a po wybuchu ale Tampa ma przynajmniej te działko i w miarę się tym jeździ, w przeciwieństwie do kurumy.
  • Odpowiedz
San Andreas Multiplayer nadal tętni życiem.
Prowadzący eventy często rozdają aparaty i spadochrony, by zmniejszyć ryzyko buntu xD.
Tutaj rzucaliśmy granatami, ostatni żyjący dostawali nagrodę.
Są też inne gry wymyślane przez eventowiczów - np. kto pierwszy dotrze z Las Venturas na Mount Chilliad - dowolna trasa.

Oprócz gry w chowanego, gdzie jedna osoba ma minigun, są jeszcze gry typu Wojny Gangów, Capture The Flag, One Shoot, ...
rukh - San Andreas Multiplayer nadal tętni życiem.
Prowadzący eventy często rozdają ...

źródło: comment_58eQ0Apgikbxheqj2BpZS73zUUFHZLmv.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@majsterV2: Nie mam pojęcia. MTA odpalałem jedyny raz około 3 lata temu. Nie znalazłem polskich serwerów na których siedzi tak dużo osób.
  • Odpowiedz
Gdzie najbardziej opłaca się kupić GTA V (chodzi przede wszystkim o klucz)? Warto mieć też klucz do steama?

#gtav
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#pcmasterrace #gtav
Mam gtx 1060 i procek i7700, przy domyślnych ustawieniach miałem 60 fps i problem z zwieszaniem się gry co kilka minut. FPS spadał do 0 i mam laga 2-3s. Próbowałem zmniejszyć ustawienia jakieś, włączyłem tryb okna itd. Mam 140 fps ale dalej są spadki do 0. Sprzęt wyrabia więc co jest przyczyną, jak sobie z tym poradzić?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema, ktoś ogarnia GTA Online?
Mam dwa pytania,
1. Czy jeżeli zrobię teraz napad (Nigdy żadnego nie robiłem) z randomowym gościem to czy będę mógł powtórzyć ten i inne napady (Już z normalną i tą samą ekipą) tak, aby dostać nagrodę 1 mln $? Czy po zrobieniu tej misji z randomem nagroda przepada?

2. Znacie jakieś inne sposoby na zarobienie łatwej gotówki (Nie chodzi mi o rzeczy typu ''Rób napady, deathmatche itp.'') tylko właśnie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dwa pytanka:
w ostatnim heiście z doomsdaya za który pojazd jest więcej pieniędzy?
co się stanie jeśli zniszczę mco?
z góry dzięki
#gtav
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kuskoman: Z tego co mi wiadomo:
+50 000 GTA$ - jeśli użyjemy czołgu
+100 000 GTA$ - jeśli użyjemy terenówki
Jak zniszczysz MCO od razu pojawia się w bunkrze.
  • Odpowiedz