#gta #grajzwykopem #gtaonline #gtav Mirki opłaca się zaczynać od nowa? Mam okazję kupić za 40zł konto na socialu z GTA V, głównie chodzi mi o Online, jest tam zaledwie 18lvl i 600.000 GTA$, rozwiejcie moje wątpliwości. Dobrze się będę bawił? I jak długo? Oczywiście z ekipą z wypoka ( ͡°( ͡°͜ʖ( ͡°͜ʖ͡°)ʖ͡°) ͡°)
Siemka mirki. Na mój kanał wpadł kolejny filmik, tym razem są to mniej znane ciekawostki z Vice City, czyli podobny materiał do tego, który stworzyłem o San Andreas. Zachęcam do oglądania! ( ͡°͜ʖ͡°)
Tak sobie czytam co napisał @reddin o serwisie Lenovo, że każą mu nagrywać dźwięk wentylatora ( ͡°͜ʖ͡°) kiedyś byłem głupi i przy zakupie GTA V na X360 w @Media_Expert, wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie - jak stwierdziła pani sprzedawczyni - "na wszystko, cokolwiek się panu z płytą nie stanie - wymienią panu!".
No to się stało, po paru tygodniach grania, pod moją nieobecność w domu, gówniaki dorwały
Mirki, po czym poznać, że #rockstar wyczyścił mi konto na #gtaonline za czity? Nigdy nie czitowałem. Miałem sporo $$$ uzbieranego legalnie (napady) i teraz loguję się zobaczyłem komunikat jak poniżej i zostało mi $20K. Postępy w organizacji też przepadły a na koncie mam jakieś wydatki po $600K. Samochody i posiadłości zostały. To sprawka Rockstara czy moderów? #gtav #gtavpc
@tarasino: Skoro masz auta to zabrali tylko hajs - jakbyś dostał bana to nawet tego byś nie miał bo robią kompletny reset całego konta. I to raczej R*, bo oni zawsze po resecie zostawiają 20k
Mieliście kiedyś tak że kupiliście nowy dom i wam wszystkie auta/motory znikły ? #!$%@? Z 10 BANIEK W #!$%@? ...da się coś z tym zrobić ? Bo mam szczerą #!$%@? #gtav
Zaraz się wkur( ͡°͜ʖ͡°)ie i sprzedam to #consolepeasants w #!$%@?. Żeby Just Cause 3 dropiło fpsy do NIEAKCEPTOWALNEGO minimum podczas jazdy autem? (╥﹏╥) Ostatnią szansą dla #konsole będzie #gtav na które liczę że nie będzie stwarzać problemów. #ps4
#gtaonline #gtav
Mirki opłaca się zaczynać od nowa? Mam okazję kupić za 40zł konto na socialu z GTA V, głównie chodzi mi o Online, jest tam zaledwie 18lvl i 600.000 GTA$, rozwiejcie moje wątpliwości. Dobrze się będę bawił? I jak długo? Oczywiście z ekipą z wypoka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
A bawić się będziesz chyba dobrze, ja już tak 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)