#gta #grajzwykopem
#gtaonline #gtav
Mirki opłaca się zaczynać od nowa? Mam okazję kupić za 40zł konto na socialu z GTA V, głównie chodzi mi o Online, jest tam zaledwie 18lvl i 600.000 GTA$, rozwiejcie moje wątpliwości. Dobrze się będę bawił? I jak długo? Oczywiście z ekipą z wypoka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@Baylon: już nie mówiąc, że mogło być banowane albo coś na nim ktoś nawywijał i dostaniesz bana za jakiś czas. Jakoś nie ufam takim kontom.

A bawić się będziesz chyba dobrze, ja już tak 2 lata ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tak sobie czytam co napisał @reddin o serwisie Lenovo, że każą mu nagrywać dźwięk wentylatora ( ͡° ͜ʖ ͡°) kiedyś byłem głupi i przy zakupie GTA V na X360 w @Media_Expert, wykupiłem dodatkowe ubezpieczenie - jak stwierdziła pani sprzedawczyni - "na wszystko, cokolwiek się panu z płytą nie stanie - wymienią panu!".

No to się stało, po paru tygodniach grania, pod moją nieobecność w domu, gówniaki dorwały
Mirki, po czym poznać, że #rockstar wyczyścił mi konto na #gtaonline za czity?
Nigdy nie czitowałem. Miałem sporo $$$ uzbieranego legalnie (napady) i teraz loguję się zobaczyłem komunikat jak poniżej i zostało mi $20K. Postępy w organizacji też przepadły a na koncie mam jakieś wydatki po $600K. Samochody i posiadłości zostały. To sprawka Rockstara czy moderów?
#gtav #gtavpc
Pobierz
źródło: comment_V6nK5rrf5PtZrQ1CdJYZdB5zMqtPR1IQ.jpg