@mat759: Szkoda że jeszcze nie podróżuje w czasie... Brakuje jeszcze tylko latającego auta i motocykla z napędem odrzutowym... A nie chwila, takie wynalazki też już wprowadzili...
@mat759: Ja nie jestem fanem tego bo uważam że takie wynalazki po prostu nie pasują do tej gry, zrobili z tego jakieś Saints Row Online z makropłatnościami i grindem.
czy od wyjścia gta5 ubogacono jakoś zawartość singla? chciałbym sobie kupić w niedalekiej przyszłości, ale nie wiem czy warto bo gra online mnie nie interesuje #ps4 #gtav
Syn miał ostatnio komunię i zebrał całkiem ładną sumkę(około 1,5k) Kupiłem mu za to konsole #xboxone S, bo o takiej marzył. Wcześniej dużo osób mówiło, że nie podłączę jej do telewizora kineskopowego(taki mamy) i co??? jak widać na załączonym obrazku, udało się!! I niech ktoś mi teraz powie, że trzeba kupić płaski bo do starego nic nie podłączę. #gtav pięknie śmiga :) Za resztę kasy miał sobie kupić płaski TV, ale jak
1. napisałeś, że kupiłeś synowi xbox one s 2. napisałeś, że wszyscy mówili, że nie da się podłączyć go do kineskopowego tv 3. kupiłeś xbox 360, sprzęt który ma 12 lat 4. podłączyłeś do kineskopowego tv 5. cieszysz się z tego i chciałeś wciskać mirkom kit myśląc, że nikt się nie zorientuje 6. #!$%@?, po co?
Czy mogę w tym launcherze pobierania np. zacząć pobieranie rano, zapauzować, wyłączyć komputer i dokończyć wieczorem? Czy zacznie mi się pobierać od nowa? #gta #gtav
Czy jak kupię bunkier, to będę mógł później dokupić resztę pokoi (np. guard room) czy wszystko muszę kupić przy kupowaniu bunkra? Tak samo jak się to ma z kolorami i kształtami na ścianach?
Witam. Gdzie kupię GTA V jak najtaniej oczywiście i z dobrego źródła ( ͡€ ͜ʖ͡€) Za mniej, niż 100 gdzieś kupie? I do wersji pudełkowych dodają kodzik? #lowcygier #gry #gtav
@Adamus56: to że RS nie wydał nawet dłupiego 5h DLC do SP, to tego nigdy nie zrozumiem. Dla nich to pewnie kilkanaście dni roboty przy małym nakładzie sił i środków, a kasa z tego byłaby liczona w MLN. Wystarczyłoby żeby wycenili DLC na $15...
@zweed_poet: Próbowałem, zrezygnowany włączyłem Fife, a gta dalej sie ładowało w tle i nagle, cud, włączyło sie xD jednak po chwili wywalił mi znajomy błąd (mody) i znowu nie mogę włączyć, ehh xD
@ActiZ Witaj. Tu zespół Rockstar Polska. Podejrzewamy iż gra została zakupiona kradzionymi pieniędzmi. Prosimy dostarczyć dowód iż pan legalnie zarobił te pieniążki na grę. Pozdrawiamy