Syn miał ostatnio komunię i zebrał całkiem ładną sumkę(około 1,5k) Kupiłem mu za to konsole #xboxone S, bo o takiej marzył. Wcześniej dużo osób mówiło, że nie podłączę jej do telewizora kineskopowego(taki mamy) i co??? jak widać na załączonym obrazku, udało się!! I niech ktoś mi teraz powie, że trzeba kupić płaski bo do starego nic nie podłączę. #gtav pięknie śmiga :) Za resztę kasy miał sobie kupić płaski TV, ale jak
Pobierz
źródło: comment_Qcxfthw1yW8P7M4VDVRtX2Kk9gtAzprZ.jpg
@Adamus56: to że RS nie wydał nawet dłupiego 5h DLC do SP, to tego nigdy nie zrozumiem.
Dla nich to pewnie kilkanaście dni roboty przy małym nakładzie sił i środków, a kasa z tego byłaby liczona w MLN. Wystarczyłoby żeby wycenili DLC na $15...
@zweed_poet: Próbowałem, zrezygnowany włączyłem Fife, a gta dalej sie ładowało w tle i nagle, cud, włączyło sie xD jednak po chwili wywalił mi znajomy błąd (mody) i znowu nie mogę włączyć, ehh xD