Mireczki właśnie dostałem maila od Rockstara, że mój adres e-mail do konta social club został zmieniony. Co robić? Wysłać im zgłoszenie do supportu i coś jeszcze? Trochę się obsrałem #gtav #pcmasterrace
Kilka wpisów niżej jest film od generatora frajdy. O co tam chodzi? To jest tak jakby alternatywa dla #gtaonline ? Taki po prostu mod z trybem online tak? #gtav
Przecież to jest złoto absolutne xD Nie wiedziałem, że takie serwery dalej istnieją. Pamiętam jak z osiem/dziewięć lat temu w podstawówce z kumplami graliśmy na takich roleplayowych serwerach w SAMPa lub MTA. Z tą różnicą, że wtedy się komunikowało przez czat, a teraz przez majka. To jest cudowny filmik xD #generatorfrajdy #gtav #samp #mta #gtasa #gimbynieznajo
#gtav #gta #gry Jest w ogóle jakiś sposób na wejście do bazy wojskowej na zachodzie mapy bez dostawania gwiazdek? Wiem, że jest tam dużo fajnych, unikatowych samolotów i pojazdów, a zawsze byłem fanem latania w gta, ale jak tam wejdę to od razu 4 gwiazdki i po ptakach. Nawet z kodem na nieśmiertelność to nie ma sensu, bo mimo tego, że mi nic nie zrobią, to od razu strzelają z rakiet do
@Rnck: wszystkie mody są legalne dopóki nie korzystasz z nich w gta online. Nawet gdybyś chciał to nie będziesz mógł przez przypadek wejść bo skrypt blokuje wejście
Jeśli ustawimy jasność na prawie minimum, tak około 3 słupki, i limit klatek (do 30 FPS), to inaczej się to odbiera, na plus. Tak jak gram w Multiplayer z ustawionym klatkarzem bez limitu, to jednak lepiej się wczuć w miasto z niskim FPS. Jest klimat. Nie pasuje ta mydlana płynność w tym kartonowym świecie. Dodatkowo ta świetna muzyka. Radio często się dostraja do danego miejsca i pory dnia, gdy wsiadasz do
Drogie miereczki mam mały problem w #gtaonline otóż z powodów technicznych nie grałem około miesiąc w gtaonline i dziś postanowiłem pograć. Chodzę sobie moją postacią i zauważyłem, że mam zero pieniążków na koncie bankowy ( ಠ_ಠ) sprawdziłem historię transakcji w maze bank no i pokazało, że całe moje 600k (w jednej transakcji) zostało wydane na nieruchomości. Wcześniejsze zakupy to była rozrywka itd. za grosze. Dziwi mnie fakt że to
@zirytowana_plaszczka: wiem, za pierwszym razem je zrobiłem. Teraz zaciukałem Michaela zaraz po tym, jak dostał telefon, że jego głupia córunia dostała się jednak na studia xD
Siema mam gry i nie mam z kim grać, może ktoś by chciał? #dayz SA, #pubg, #dyinglight, #rust, #dirt 4 i rally, #csgo, #cs, #fifa14, #bf3, #bf1 #gtav zawsze jest jakaś fajna promocja i mogę kupić coś nowego.
#europauniversalis4 <--- kupiłem kiedyś i nie umiem w to kompletnie grać, jak ktoś chętny do pokazania jak to działa to fajnie. Na yt oglądałem poradniki ale nic
Ktoś ze mną pogra w GTA V? Nie grałem rok i potrzebuje kogoś do oprowadzenia i do grania dzisiaj Wymagania: Discord(zalecany) Ts3 +13 lat #gta #grandtheftauto #gtav
@Smefu: Jak PC to zapraszamy! Co do nowości to mogę Ci jutro wszystko na TS opowiedzieć ale będę dopiero po 23, wcześniej raczej nikomu nie będzie się chciało. Mój RSC: Mateslav