#gtav #gta #gry Jest w ogóle jakiś sposób na wejście do bazy wojskowej na zachodzie mapy bez dostawania gwiazdek? Wiem, że jest tam dużo fajnych, unikatowych samolotów i pojazdów, a zawsze byłem fanem latania w gta, ale jak tam wejdę to od razu 4 gwiazdki i po ptakach. Nawet z kodem na nieśmiertelność to nie ma sensu, bo mimo tego, że mi nic nie zrobią, to od razu strzelają z rakiet do
@Rnck: wszystkie mody są legalne dopóki nie korzystasz z nich w gta online. Nawet gdybyś chciał to nie będziesz mógł przez przypadek wejść bo skrypt blokuje wejście
Jeśli ustawimy jasność na prawie minimum, tak około 3 słupki, i limit klatek (do 30 FPS), to inaczej się to odbiera, na plus.
Tak jak gram w Multiplayer z ustawionym klatkarzem bez limitu, to jednak lepiej się wczuć w miasto z niskim FPS. Jest klimat. Nie pasuje ta mydlana płynność w tym kartonowym świecie.
Dodatkowo ta świetna muzyka. Radio często się dostraja do danego miejsca i pory dnia, gdy wsiadasz do
Pobierz
źródło: comment_lbYEhS07XvhDQgBdB08j8STpijFh2fFk.jpg
Drogie miereczki mam mały problem w #gtaonline otóż z powodów technicznych nie grałem około miesiąc w gtaonline i dziś postanowiłem pograć. Chodzę sobie moją postacią i zauważyłem, że mam zero pieniążków na koncie bankowy ( _) sprawdziłem historię transakcji w maze bank no i pokazało, że całe moje 600k (w jednej transakcji) zostało wydane na nieruchomości. Wcześniejsze zakupy to była rozrywka itd. za grosze. Dziwi mnie fakt że to