Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
Mam problem, od dłuższego czasu na steam leżało i kurzyło się GTA V, naszła mnie ochota więc zainstalowałem. Gdy doszło do zalogowania się na Rockstar Games Social Club to poległem, bo nie pamiętam w ogóle jakiego maila używałem ani jaki nick miałem. W przypominajce wpisałem wszystkie których używałem/używam i okazuje się, że to żaden z nich. Czy jest jeszcze jakaś szansa żebym w ludzki sposób odzyskał konto? Czy niestety mogę zapomnieć o
- 1
@mydlina: Zrób zgłoszenie na https://support.rockstargames.com/hc/pl/requests/new
Na dole masz opcje wysłania zgłoszenia bez logowania. Opisz im swoją sytuację, to jedyny sposób.
Skoro masz grę na Steamie, to prawdopodobnie twoje konto Steam jest powiązanie z Social Club - jest to jakiś punkt zaczepienia.
Na dole masz opcje wysłania zgłoszenia bez logowania. Opisz im swoją sytuację, to jedyny sposób.
Skoro masz grę na Steamie, to prawdopodobnie twoje konto Steam jest powiązanie z Social Club - jest to jakiś punkt zaczepienia.
- 1
To jest zdecydowanie jedna z najlepszych scen w historii gier ever ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#gtav #heheszki #humorobrazkowy
#gtav #heheszki #humorobrazkowy
źródło: comment_y7vSPwXxo5O3oCPh07yzgM44GLtrCwz8.gif
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
- 4
@flamezz: sporo takich smaczków jest. Podczas misji w ichniejszym Facebooku (lifeinvader) w jednym z biur znajdą się takie napisy. Aż screena na steam zrobiłem :)
źródło: comment_uyKezOuT9uWvmEk4oo902UK52QKfIsXy.jpg
Pobierz- 1
Gram sobie na serwerze FiveM (zwykły deathmatch, giniesz to respi cię w pobliżu) i zrespiło mnie w tym dziwnym miejscu. Próbowałem googlować, ale nic mi nie wyskoczyło. Była ta lokacja jakoś użyta w Online czy to raczej po prostu admini tego serwa dodali xd Wygląda jak jakaś podziemna wielka serwerownia
#gtav #gtaonline
#gtav #gtaonline
źródło: comment_lesDDN5GuFZWSMBwmOuuO3rfMN1FgPrr.jpg
Pobierz- 1
@Hulajduszoboszlo nie odniosłeś się nawet do tego co napisał
@defaulttt: nie spodziewałem się, że ktoś kto gra w fortnite odpowie na pytanie xD
- 10
1
Drugi pokaz z rozgrywki z Red Dead Redemption 2
Studio Rockstar Games opubliokowało zapis rozgrywki z nadchodzącego Red Dead Redemption 2. Gra zadebiutuje oficjalnie na konsolach Xbox One i PlayStation 4 już za dwa miesiące
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
źródło: comment_AdtVg8cZP60lSO1FZkzVOS1EreL5UbQJ.jpg
PobierzKtóry set z After Hours podoba Ci się najbardziej?
- The Black Madonna 17.5% (7)
- Dixon 12.5% (5)
- Tale Of Us 10.0% (4)
- Solomun 60.0% (24)
- 1
@Qrix: Nic dziwnego, Solomun był pierwszy i jego set jest najbardziej energetyczny.
Tale of Us też mają bardzo dobry set w którego skład wchodzi ich najnowsza płyta, ale to bardziej muzyka do posłuchania niż do tańca.
Cały set Solomuna jest świetny, ale The Freaks Come Out wymiata konkretnie. Mistrzowski kawałek, bębny to coś pięknego! Jedyna prawilna wersja:
Tale of Us też mają bardzo dobry set w którego skład wchodzi ich najnowsza płyta, ale to bardziej muzyka do posłuchania niż do tańca.
Cały set Solomuna jest świetny, ale The Freaks Come Out wymiata konkretnie. Mistrzowski kawałek, bębny to coś pięknego! Jedyna prawilna wersja:

- 1
- 22
@shoterxD: Co kto woli. Ja jednak wolę piątkę, bo uważam, że kolorowa sceneria, dość luźne wątki i humor to nieodłączne elementy tej serii. Czwórka jako gra jest faktycznie bardzo dobra, ale jakoś nie przemawia do mnie ten ponury klimat, smutna główna postać Niko oraz zbyt urbanistyczna mapa świata.
- 2
Mogę prosić któregoś z Was o screena listy plików GTA 5 w wersji steam ? Interesuje mnie lista plików które chcę porównać z swoimi :)
#gtav #pcmasterrace
#gtav #pcmasterrace
- 1
- 0
- 3
- 0
@michal_gol: https://support.rockstargames.com/hc/en-us/articles/200426246-GTA-Online-Server-Status-Latest-Updates tutaj status serwerow, powinno dzialac teraz
- 3
Jest jakiś mirek który już nie gra w #gtav na #pcmasterrace
Bo mogę wymienić na wiedźmina, ewentualnie dopłacę coś ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gry
Bo mogę wymienić na wiedźmina, ewentualnie dopłacę coś ( ͡º ͜ʖ͡º)
#gry
- 3
Murki mam problem z #gtav
Kupiłem grę i pobrałem instalator ze strony Rockstara. Włączyłem instalator, powstał skrót na pulpicie. Cały folder z grą waży 30 MB i gra zatrzymuje się w tym momencie. picrel.
Kupiłem grę i pobrałem instalator ze strony Rockstara. Włączyłem instalator, powstał skrót na pulpicie. Cały folder z grą waży 30 MB i gra zatrzymuje się w tym momencie. picrel.
źródło: comment_t97IURzaWbHaaziTeKJnSJjaIqyWLIws.jpg
Pobierz































18:26 - wbijam na sesję, 25 randomów, pytam się znajomego czy ma sesję ekipową - ma.
18:30 - wbiłem do znajomego do sesji zarobić troszkę $$$
18:45 - na sesje wbija 10 randomów, sesja niezdatna do zarabiania
19:15 - znalazłem sesje, 5 osób z ekipy, jeden random, na szczęście znajomy ma sesję, no to wbijam i zapraszam ludzi
19:20 - wbijają ludzie, miałem już sprzedawa, ale wbija 5 ruskich.