18:20 - postanowiłem pograć w GTA Online
18:26 - wbijam na sesję, 25 randomów, pytam się znajomego czy ma sesję ekipową - ma.
18:30 - wbiłem do znajomego do sesji zarobić troszkę $$$
18:45 - na sesje wbija 10 randomów, sesja niezdatna do zarabiania
19:15 - znalazłem sesje, 5 osób z ekipy, jeden random, na szczęście znajomy ma sesję, no to wbijam i zapraszam ludzi
19:20 - wbijają ludzie, miałem już sprzedawa, ale wbija 5 ruskich.
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@mat759 jesli host ma dobre łącze to randomy wbijają non stop. Widzę to na swoich sesjach odkąd mam światłowód a lista znajomych czysta jak łza

  • Odpowiedz
Mam problem, od dłuższego czasu na steam leżało i kurzyło się GTA V, naszła mnie ochota więc zainstalowałem. Gdy doszło do zalogowania się na Rockstar Games Social Club to poległem, bo nie pamiętam w ogóle jakiego maila używałem ani jaki nick miałem. W przypominajce wpisałem wszystkie których używałem/używam i okazuje się, że to żaden z nich. Czy jest jeszcze jakaś szansa żebym w ludzki sposób odzyskał konto? Czy niestety mogę zapomnieć o
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Hirunkan: @DJ_Luki: udało się, okazało się, że na maila nie wysyłało mi opcji resetu hasła, a doszedłem po mailu z zaproszeniem od znajomego. Jakoś udało się odratować, dzięki za pomoc mimo wszystko
  • Odpowiedz
Gram sobie na serwerze FiveM (zwykły deathmatch, giniesz to respi cię w pobliżu) i zrespiło mnie w tym dziwnym miejscu. Próbowałem googlować, ale nic mi nie wyskoczyło. Była ta lokacja jakoś użyta w Online czy to raczej po prostu admini tego serwa dodali xd Wygląda jak jakaś podziemna wielka serwerownia
#gtav #gtaonline
Areooo51 - Gram sobie na serwerze FiveM (zwykły deathmatch, giniesz to respi cię w po...

źródło: comment_lesDDN5GuFZWSMBwmOuuO3rfMN1FgPrr.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki mam problem, chciałem odpalić tryb fabularny po rocznej przerwie i wyskakuje mi taki błąd ERRFILPACK_3. Wcześniej gra działała bez zarzutu. Gra kupiona przez platformę Social Klub. Ktoś miał coś takiego albo umie mi w jakiś sposób pomóc?
#gtav #gta #gta5 #gry
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #gtaonline Coś się mirki zepsuło u mnie bo włączając grę nie mam możliwości wyboru Online, tylko są opcje Trybu fabularnego, ustawienia oraz wyjście. Jak to naprawić? Mam oryginał, żadnego bana ani nic podobnego.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Qrix: Nic dziwnego, Solomun był pierwszy i jego set jest najbardziej energetyczny.

Tale of Us też mają bardzo dobry set w którego skład wchodzi ich najnowsza płyta, ale to bardziej muzyka do posłuchania niż do tańca.

Cały set Solomuna jest świetny, ale The Freaks Come Out wymiata konkretnie. Mistrzowski kawałek, bębny to coś pięknego! Jedyna prawilna wersja:
dj_mysz - @Qrix: Nic dziwnego, Solomun był pierwszy i jego set jest najbardziej energ...
  • Odpowiedz
#gta #gta5 #gtav
Ktoś miał problem z gta 5 ze po zainstalowaniu jakiegokolwiek trainera ma się ciągle non stop nieskończoną ilość spadochronów? Spadam użyję, wyląduję na spadochronie, znowu skoczę i znowu mam. Na singlu wszystko, legalnie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shoterxD: Co kto woli. Ja jednak wolę piątkę, bo uważam, że kolorowa sceneria, dość luźne wątki i humor to nieodłączne elementy tej serii. Czwórka jako gra jest faktycznie bardzo dobra, ale jakoś nie przemawia do mnie ten ponury klimat, smutna główna postać Niko oraz zbyt urbanistyczna mapa świata.
  • Odpowiedz