#steam #gtav #gta da się jakoś wgrać spolszczenia do episodów i do podstawy GTA IV ale wersji steam?? Bo pisze ze polski nie obsługiwany w karcie produktu.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kupiłem w #gtav apartament za około 500k$ i jedyne co mogę to dołączać do napadów i przygotowań do nich. Ktoś może mi powiedzieć dlaczego sam nie mogę robić napadów ?
#pytanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jeśli kupię swój klub motocyklowy i będę jego prezesem to będę mógł robić misje z kolegą JEŚLI on ma swój własny klub? I chętnie przyjmę każdą radę, bo dopiero zaczynam swoją przygodę z trybem online. :)
#gtav #gtaonline #gry
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Muszę trochę ponarzekać na #mafia3 . Nie znam się co prawda na tworzeniu gier, ale jeśli chodzi o ten tytuł to mam kilka uwag. Po pierwsze, jak to możliwe, by przy tak ładnych teksturach i ogólnie całej mapie można było dać tak beznadziejne misje. Cały czas czuje się jakbym wypełniał misje poboczne, a nie główny wątek fabularny. W #gtav mapa była świetna, a mimo to misje były ciekawe
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W końcu po latach usiadłem do #gtav i w końcu skończyłem XD
Nie wiem czy jest istnieje bardziej rozwinięta gra XD tu jest wszystko.
Pływanie, skakanie, latanie, ruchanie XD
Jakby jeszcze dali siłownię itd z GTA SA to już w ogóle.
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#gtav #fivem #roleplay Siemka Mirki, polecacie jakiś fajny serwer RP, które oprócz gangusów i LySyPyDy oferuje jakieś inne ciekawe robótki? Bo spróbowałbym z chęcią, choć sam doświadczenie w RP mam zerowe, tyle co z różnych streamów ogarnąłem co nie co ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mam problem z lagami w gta 5. Przez większość czasu stabilne 60fps tylko czasami nagle zużycie karty graficznej podchodzi do 100% i cały czas tak siedzi i mam ogromne lagi. Wie ktoś jak to rozwiązać. Karta graficzna gtx 1060 3gb

#gtav #gta5
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach