Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 5
Właśnie po raz 4 skończyłem GTA5
Napisy lecą już z 10min i tak sobie je czytam i...
https://www.mobygames.com/game/windows/grand-theft-auto-v/credits
Na serio napracowali się nad tą grą. Wszyscy, łącznie z przechodniami są zeskanowani żywcem do gry.
#gtav #ps4 #gry
Napisy lecą już z 10min i tak sobie je czytam i...
https://www.mobygames.com/game/windows/grand-theft-auto-v/credits
Na serio napracowali się nad tą grą. Wszyscy, łącznie z przechodniami są zeskanowani żywcem do gry.
#gtav #ps4 #gry
@betonowecukierki to może i ja wreszcie przejdę bo kiedyś kupiłem i nie wciągnęło jakoś
- 2
@BrakPomysluNaNick: Jak to się śmiesznie ogląda XD

- 3
biorę u niego prysznic
źródło: comment_8bnbBbmWofG5j2yrtFbIoXBArWpTePP6.jpg
Pobierz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 3
- 0
@supersonic82: nie mam pojęcia chyba tak
Komentarz usunięty przez autora
#gtav to tak piękna gra, że nawet spacer po chodniku i patrzenie na okna sprawia przyjemność
źródło: comment_fyM2MSkfP65CkEXXKdVig3S8NgONFBaF.jpg
Pobierz@SynuZMagazynu: to zdjęcie z Łodzi.
Cześć Mireczki,
Dostałem tydzień temu maila od rockstara, że moje hasło do Social Club zostało zmienione, a także mail, na jakiś rosyjski.
Jako że nic nie zmieniałem sam, ktoś musiał mi wykraść / włamać się na konto.
Pisałem 2 razy do Rockstara ale bez odzewu, czy ktoś z Was orientuje się czy oni w ogóle kiedyś odpiszą lub ewentualnie mieliście taką sytuację??
Dostałem tydzień temu maila od rockstara, że moje hasło do Social Club zostało zmienione, a także mail, na jakiś rosyjski.
Jako że nic nie zmieniałem sam, ktoś musiał mi wykraść / włamać się na konto.
Pisałem 2 razy do Rockstara ale bez odzewu, czy ktoś z Was orientuje się czy oni w ogóle kiedyś odpiszą lub ewentualnie mieliście taką sytuację??
- 1
@Malomowny: @iRickGrimes W końcu odpiszą, ale ogólnie support R nie ma za szybkich ruchów pewnie pierw odpisze bot czy coś. Konta R często padają atakom ze strony ruskich czy chińczyków, polecam dla świętego spokoju 2 etapową weryfikacje przez appke na smartfonie, a od nie dawna Origin i Uplay też umożliwił taką opcje.
- 1
@Malomowny: Google Authenticator, wiele kont można tak zabezpieczyć i nie trzeba ściągać wielu aplikacji do każdego. Obecnie mam w tym Origin, Discord, Uplay, Rockstar, WarThunder, Wot, a nawet samo konto Wykopowe xD a można dodać pewnie wiele więcej o których nie wiem albo nie używam. Grzebiąc w ustawieniach kont znajdziesz gdzieś "weryfikacja 2 etapowa" albo "autoryzacja" lub coś w tym stylu instrukcje pokierują dalej.
- 6
- 1
@Brajanusz_hejterowy: to nie wiem, p--------e.
- 1
- 7
jak widzę jak red dead redemtion 2 będzie wyglądało to nie mogę sobie wyobrazić co zrobią z gta 6
#gta #gtav #reddeadredemption #ps4 #xboxone
#gta #gtav #reddeadredemption #ps4 #xboxone
@Arekt: GTA 6 moim zdaniem będzie już na innym silniku graficznym. Ten chyba już wycisnęli do ostatniej kropli patrząc na trailery RDR2.
- 4
@fearless10: nie dokonczyles zdania. gta 6 nie będzie na pc
- 0
- 0
@Smad: ZERO TOLERANCJI DLA ŚCIERWA. Tylko tyle :-P
- 7
@Jebwleb masz chyba coś nie tak z konsola bo ja żadnych błędów nie uświadczylem a przechodziłem piątkę dwa razy
- 1
@MisPluszowyZWadaWymowy: dziala. trzeba bylo pozwolic wgrac sie fabule na nowo i oczywiscie zaczac misje od poczatku.
@plusem-wyklety: wątpię żeby ci tydzień na Wieśka wystarczył. Sam z dodatkami spędziłem 200h+
Komentarz usunięty przez autora
Po 3 miesiącach w końcu doczekałem się by skosztować własnego produktu... Wino z jarzyn.
Moj #rozowypasek zasnęła więc ja relacje się przy #gtav
#wino #relax
Moj #rozowypasek zasnęła więc ja relacje się przy #gtav
#wino #relax
źródło: comment_KdXzZltg06K7wIppfkR642i1zORn3vmx.jpg
Pobierz- 1
@thewickerman88 tak jak piszesz, jezyny. Moja gafa w pisowni
- 0
@thewickerman88 dzięki, kraken x62 prezentuje się ładnie
Ogladam sobie speedrun gta V, 10 godzin https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=RkzPdscYEI4
#gtav #speedrun
pozdrawiam
#gtav #speedrun
pozdrawiam
@Kosopietek: Zazwyczaj najlepsze speedruny do oglądania to te starszych gier - od NESa do początków ery 3D. Moim osobistym faworytem jest Harry Potter 2 na peceta i dawna kategoria any% (obecnie any% 120 fps). To jest niesamowite, co ci ludzie zrobili z tą biedną grą XD Jakbyś się kiedyś nudził i miał wolne pół godziny, polecam sobie obejrzeć stary rekord świata w tej kategorii w wykonaniu turothkinga (ten najnowszy wykorzystuje
- 5
- 5
@Migfirefox: @wycz: mamy w grze odrzutowy motocykl z napędem rakietowym który przeczy prawom fizyki a nie możemy mieć działa które strzela falą elektromagnetyczną? :(
- 6
@dj_mysz: @Migfirefox: No chyba, że działo będzie do kupienia tylko w stoczni za 1mln z nowego portu za 3 mln. I do każdego strzału trzeba odnawiać pasek z zasobami kradnąc akumulatory i baterie rozsiane po całej mapie ( ͡€ ͜ʖ ͡€)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...























#gtav