via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Możecie mi powiedzieć o co chodzi z tymi banami w gta v? Jest promocja na steam ale ktoś na pepper napisał żeby pograć online od zakupu godzinę i odczekać z 24h i sprawdzić czy bana nie dostało się (żeby później zwrócić grę na steam jeśli się nie grało w nią powyżej 2h). Nie wiem o co z tym chodzi ale może chodziło o jakieś klucze z g2a itp.

#gtav
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@schreder: niektórzy twierdzą, że dostają bana chwilę po uruchomieniu GTA:Online. Mi się jakoś w to wierzyć nie chce i skłaniam się raczej ku temu, że mają syf na kompie który ingeruje w grę.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Lepki też miałem ostatnio, kilka minut póki cheater nie zmienił sesji. Szkoda że debile z R* tak rzadko to włączają
  • Odpowiedz
Cześć Mireczki,

Dostałem tydzień temu maila od rockstara, że moje hasło do Social Club zostało zmienione, a także mail, na jakiś rosyjski.
Jako że nic nie zmieniałem sam, ktoś musiał mi wykraść / włamać się na konto.

Pisałem 2 razy do Rockstara ale bez odzewu, czy ktoś z Was orientuje się czy oni w ogóle kiedyś odpiszą lub ewentualnie mieliście taką sytuację??
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malomowny: @iRickGrimes W końcu odpiszą, ale ogólnie support R nie ma za szybkich ruchów pewnie pierw odpisze bot czy coś. Konta R często padają atakom ze strony ruskich czy chińczyków, polecam dla świętego spokoju 2 etapową weryfikacje przez appke na smartfonie, a od nie dawna Origin i Uplay też umożliwił taką opcje.
  • Odpowiedz
@Malomowny: Google Authenticator, wiele kont można tak zabezpieczyć i nie trzeba ściągać wielu aplikacji do każdego. Obecnie mam w tym Origin, Discord, Uplay, Rockstar, WarThunder, Wot, a nawet samo konto Wykopowe xD a można dodać pewnie wiele więcej o których nie wiem albo nie używam. Grzebiąc w ustawieniach kont znajdziesz gdzieś "weryfikacja 2 etapowa" albo "autoryzacja" lub coś w tym stylu instrukcje pokierują dalej.

  • Odpowiedz
@mat759: Nie spinaj się tak :D gram juz troche w tą gre. Niestety mój syn grał ostatnio i bana wyłapał... i poleciał reset postaci :/ wiec wszystko straciłem... teraz chce się odbić od zera...
@Lepki: Zarabiać $$$$ ()
  • Odpowiedz
#gtav
#ps4

W mojej wersji wystąpił bug z misją naprawy samochodu amandy. Oorocz tego okazało się że nie mogę kupować broni bo również nie wskazuje menu zakupów.

K---a nie po to gram na konsoli żeby się użerać z takimi bzdurami. Jestem oburzony.
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Teraz w promocji jest gta v za 80 zł i zastanawiam się nad kupnem. Czy warto wydać te 80zl? Jest co robić przez online?
#ps4 #gtav
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kosopietek: Zazwyczaj najlepsze speedruny do oglądania to te starszych gier - od NESa do początków ery 3D. Moim osobistym faworytem jest Harry Potter 2 na peceta i dawna kategoria any% (obecnie any% 120 fps). To jest niesamowite, co ci ludzie zrobili z tą biedną grą XD Jakbyś się kiedyś nudził i miał wolne pół godziny, polecam sobie obejrzeć stary rekord świata w tej kategorii w wykonaniu turothkinga (ten najnowszy wykorzystuje
  • Odpowiedz
@dj_mysz: @Migfirefox: No chyba, że działo będzie do kupienia tylko w stoczni za 1mln z nowego portu za 3 mln. I do każdego strzału trzeba odnawiać pasek z zasobami kradnąc akumulatory i baterie rozsiane po całej mapie ( ͜͡ʖ ͡€)
  • Odpowiedz
  • 6
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach