mirki jak sie nazywa ta gra online gdzie jestes kulka i zjadasz inne kulki? #gryonline
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 0
@sfah: dzięki
Mi się Pac Man kojarzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 0
@szalony_kefir: track mania
- 0
MIreczki! Ostatnio ktoś wspomniał o #enemyterritory i tak się zacząłem zastanawiać czy sobie nie zagrać po latach. Są jakieś ruchliwe serwery? Bo na gre z botami to raczej mi szkoda czasu.
#et #grykomputerowe #gryonline i troche #nostalgia
#et #grykomputerowe #gryonline i troche #nostalgia
- 1
- 3
mirki pogralbym w jakis menedzer pilkarski online. jaki polecacie?
#menedzer #pilkanozna #gry #gryonline
#menedzer #pilkanozna #gry #gryonline
@PomozcieBijaMnieNiemcy: hattrick.org
- 0
@PomozcieBijaMnieNiemcy: sokker
Wchodzę na plemiona i czytam, że światy 98 i 99 wystartowały. Ktoś jeszcze pamięta pierwszy świat? -TMP- Człowieki się starzejo ( ͡° ʖ̯ ͡°) #oswiadczeniezdupy #gryonline #nostalgia
- 2
@mirek-bloger: Literaki
- 2
@mirek-bloger: Haxball
Mireczki na chwilową nudę polecam Wam facebookową grę od Batony z Betonu
[link do gry]( https://www.facebook.com/batonyzbetonu/photos/a.448442325345197.1073741832.245303212325777/448442348678528/?l=a2f4c04062)
opis gry z Facebooka:
"Batony
[link do gry]( https://www.facebook.com/batonyzbetonu/photos/a.448442325345197.1073741832.245303212325777/448442348678528/?l=a2f4c04062)
opis gry z Facebooka:
"Batony
- 3
@juz_ek: chętnie z dobrych rąk przyjmę :) na PW oczywiście
- 2
@Patryk1116: Już pisałem wiadomość na PW a tutaj taki zonk: "Użytkownik nie chce odbierać wiadomości prywatnych od Ciebie"...
2
GARBAGE garage
Hej wszystkim! Trafił w moje ręce kod do gry Garbage garage o wartości 10 zeta. Z miłą chęcią oddam go w dobre ręce;)
z- 0
- #
- #
Mirki dajcie jakiś link do gier w necie
#gryonline
#gryonline
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@NAGI: kilka nie, ale kilkanaście stron/blogów/śmiesznychobrazków już daje fajny strumień. FB jest z deczka zbyt rakotwórczy, bo wiesz, znajomi i takie tam :/
- 0
@szatkus: że jest rakotwórczy, to wiem. I jedną z bardzo niewielu rzeczy jaką do tej pory nie było, to wieści o gierkach. Przemykałem przez 90% szamba, a reszta to ciekawostki od znajomych i zobaczyć czy jest jakaś premiera gry, lub cokolwiek. Ostatnio już niestety gry-online nawet nie ratuje mojego FB, wiec szukam czegoś nowego
Blogów nie czytam, a od znacznej większości mam wykop, więc musiałbym poznać rzeczywiście kilka sensownych rzeczy,
Blogów nie czytam, a od znacznej większości mam wykop, więc musiałbym poznać rzeczywiście kilka sensownych rzeczy,
Jako że wypok to największy serwis o islamie, może zrobimy jakąś ligę #insurgency ?
#gry #gryonline #fps i w sumie trochę alternatywa realistyczniejsza dla #csgo <- może kogoś zainteresuje
#gry #gryonline #fps i w sumie trochę alternatywa realistyczniejsza dla #csgo <- może kogoś zainteresuje

- 3
@janusznowak01: śmiechłem z pierwszej sceny xD
wyrwałem go jak był kiedyś za free pograłem chwilę i od tamtego czasu czeka w bibliotece ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się zbierze ludziów to możemy coś poterroryzować
wyrwałem go jak był kiedyś za free pograłem chwilę i od tamtego czasu czeka w bibliotece ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak się zbierze ludziów to możemy coś poterroryzować
- 1
@janusznowak01: szkoda, że tak z-----i optymalizację ostatnim patchem, miałem ~100fps, teraz rzadko przekraczają 60 ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Zagrałbym w coś, jakieś gry online,html 5, bez instalowania- coś z akcją, strzelaniem, lataniem, moze jakieś proste indie przygodówki - nie wiem. Tak na 1 wieczór, nie więcej. Zawsze lubiłem rozpierduchę w gta jak i powtarzane misje w CoDach. Ktoś coś? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poleci ktoś jakieś konkretne strony, czy czeka mnie googlowe szukanie i przekop przez ten cały syf i spam wywindowany działaniami SEO?
#gry
Poleci ktoś jakieś konkretne strony, czy czeka mnie googlowe szukanie i przekop przez ten cały syf i spam wywindowany działaniami SEO?
#gry
czyli Blade&Soul można narazie pogrywać tylko w weekendy i to jeśli dostaniemy kluczyki?
ktoś się orientuje jak sytuacja na ruskim serwie ? albo jakimś innym? jakieś polskie forum cokolwiek na temat gdzie zagrać w tą gre ?
#bladeandsoul #mmorpg #gryonline #wcograc #szukamgry
ktoś się orientuje jak sytuacja na ruskim serwie ? albo jakimś innym? jakieś polskie forum cokolwiek na temat gdzie zagrać w tą gre ?
#bladeandsoul #mmorpg #gryonline #wcograc #szukamgry
2
Korupcja w e-sporcie - wielka kasa i wielkie przekręty

Kolejny świetny materiał tvgry.pl
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #





























#gry #gryonline #mmo #skysaga
źródło: comment_FM7JzCtqOuOfRHO2UvRt1CETQhgHh2nE.jpg
Pobierz