Jest jakaś nieskomplikowana przeglądarkowa symulacja miasta online w której nie trzeba zbierać przyjaciół i ich spamować? #gry #gryonline
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mircy! Szukam jakiejś fajnej gierki F2P, tylko bez jakichś gunwianych mega bonusów za hajs - coś jak w League of Legends (przynajmniej kiedyś, teraz nie wiem jak to jest), że za kasę to sobie można troszkę pomóc, ale nikt nie jest lepszy od tych, co napinają sami. Wszystko da radę ogarnąć za free.
Ktoś coś?

#gry #freetoplay #gryonline
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@oner Warframe. Można dużo osiągnąć za free ale trwa to bardzo długo. No i po jakimś czasie brakuje ci slotów na nowe bronie i Frame'y więc to jedyne wydatki związane z tą grą jeśli się zdecydujesz. Grałem dużo na PS4 ale doszedłem już do takich planet gdzie najlepiej iść z kimś, bo samemu to tylko rajd pomiędzy przeciwnikami mogłeś robić, co nie zawsze było dobre. Później niby miałem bronie, które powalały
  • Odpowiedz
Mirki możecie polecić jakiś fajny fps f2p ze sporą liczbą graczy i bez większych problemów z cheatami?
Csy overwatche itp odpadają. Coś f2p mnie interesuje.
Tribes ascend odpada bo mam z nim problemy.
Zastanawiałem się nad skillem albo warface ale nie wiem jak te gry stoją
#gryonline #gry #fps
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@zenek36: Swego czasu zagrywałem się w cyberpunkowy klon CoD-a z wbudowanym wallhackiem: Blacklight Retribution. Najlepsza giwera tam to ta defaultowa, do tego sobie ją robisz z dziesiątek elementów (samych tłumików masz chyba ze dwadzieścia, serio) no i masz jako killstreaka między innymi małego mecha. W każdej chwili możesz zrobić skan okolicy i widzieć przez ściany gdzie kto jest, więc kamperów w tej grze nie uświadczysz. A do tego w menu
  • Odpowiedz
  • 7
@Karol_Bednarczyk: na Gold rushu były niezłe jaja jak się grało jako aliant. Jeszcze dobrze człowiek z respa nie wyszedł a już na rozstawiony moździerz. Jak się dobrze rozstawiło, to pociski wlatywały do respa przeciwnika. I ten płacz na czacie u drużyny przeciwnej xD
  • Odpowiedz
@Adams_GA: Szkoda, że nagrywali prosto z E3 a nie w swoim studiu. Zero przygotowania i zero przemyśleń a wszystko na gorąco i na szybko. Nie tak to powinno wyglądać.
  • Odpowiedz
Hej Mirabelki i Mirki!

Zakończył się konkurs budowy mostów na Politechnice Wrocławskiej, w którym wykorzystywana była moja gra:) Więcej informacji tutaj: UOSAB

Wołam zainteresowanych: @skethoo, @AlmostDivine, @Pommernstellung, @Narkan, @draculeq, @pr0t3r, @StaraSzopa, @mk321, @cherrycoke2l, @Achim, @sommerfeld
FEAofTruss - Hej Mirabelki i Mirki!

Zakończył się konkurs budowy mostów na Politec...

źródło: comment_Po9LCOXwwT2FfNOmG3Fzpiv9Rr2k4gvS.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach