#gry #gryonline #escaperoom znacie jakieś porządne gry escape takie jak od tego gościa? http://neutralxe.net/esc/index.html
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
2
World of Kung Fu - Gameplay (2015)

World of Kung Fu Official Website: http://worldofkungfu.net
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Trzeci dzien już siedze w domu zamiast iść do pracy (choroba) i zaczyna mi się na tyle nudzić, że zaraz chyba zaczne pracowac z domu (chociaż nie muszę)... chyba, że polecicie jakieś spoko
- 2
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
Znacie jakieś podobne gry do Anno Online? Tylko budowanie, ekonomia, handel - takie tam. Bez walki, bo chcę grać w #pracbaza i nie zawsze bym zauważył atak.
#gryonline #gry #gryprzegladarkowe
#gryonline #gry #gryprzegladarkowe
@Zashi: ogame
Farmville ;)
- 4
Grał ktoś z Was w tą grę? http://www.onlinegames.com/basketball/ kilka dobrych lat temu działał jeszcze tryb multiplayer!
Może znacie gdzieś działającą wersję multi?
#basketball #koszykowka #koszykowka #gryonline #zrecznosciowe #graonline #gry
Może znacie gdzieś działającą wersję multi?
#basketball #koszykowka #koszykowka #gryonline #zrecznosciowe #graonline #gry
źródło: comment_zzYJik2T95UzwYWGPPErIzoOcTT0uJd9.jpg
Pobierz@empe: Grało się, oj grało!
Chętnie pograłabym w trybie multi.. szkoda, że ni ma.
Chętnie pograłabym w trybie multi.. szkoda, że ni ma.
- 1
@Wredna_pomarancza: chyba trzeba by napisać do twórców bo pewnie przestali wspierać/utrzymywać serwer
Mirki szukam dla bratanka jakiejś gry farmerskiej via www, ktoś może coś polecić ( ͡° ͜ʖ ͡°)?
Kojarzę chyba tylko farmeramę od bigpointu ale wiem, że było tego trochę więcej.
#gry #gryonline #pytanie #gryprzegladarkowe
Kojarzę chyba tylko farmeramę od bigpointu ale wiem, że było tego trochę więcej.
#gry #gryonline #pytanie #gryprzegladarkowe
Aktualności do: http://gwent-online.com/
Dodali muzyczkę do grania.
Zakładamy tag ====> #gwentonline
Zobaczymy co to z tym będzie.
Poecam znalezisko: http://www.wykop.pl/link/2639115/powstal-gwint-z-wiedzmina-3-multiplayer-online-moze-wykop-wesprze/
#wiedzmin3 #gryonline #mirkoreklama #gry
Dodali muzyczkę do grania.
Zakładamy tag ====> #gwentonline
Zobaczymy co to z tym będzie.
Poecam znalezisko: http://www.wykop.pl/link/2639115/powstal-gwint-z-wiedzmina-3-multiplayer-online-moze-wykop-wesprze/
#wiedzmin3 #gryonline #mirkoreklama #gry
źródło: comment_mvQC3lRAo4R71opw8nvctSeDk1Ilcj3X.jpg
Pobierz- 1
@mBartek89: bo to nie Polacy robią tylko luźna akcja zobacz do znaleziska.
- 2
Dziś ściągnąłem sobie World of Warships i chciałem czekać na OBT. Jednak udało mi się zalogować, chociaż nie podawałem żadnego kodu, w WoT gram, ale na innym koncie. Spróbujcie może wam się też uda.
Dodam tylko, że optymalizacja jest beznadziejna. Grafika dość brzydka, a działa niewiele lepiej niż GTA V( tak ściągnąłem pirata, byłem zbyt na hajpowany). Sprzęt: Intel Pentium Dual Core E2180 2GHz, ATI Radeon HD 2600 PRO, 3 GB RAM,
Dodam tylko, że optymalizacja jest beznadziejna. Grafika dość brzydka, a działa niewiele lepiej niż GTA V( tak ściągnąłem pirata, byłem zbyt na hajpowany). Sprzęt: Intel Pentium Dual Core E2180 2GHz, ATI Radeon HD 2600 PRO, 3 GB RAM,
źródło: comment_MHsGbJjW5H22sxEm4b63u2y0HTM3lIXK.jpg
Pobierz@mat759: Sporą role w tej grze odgrywa ilość rdzeni bo w przeciwieństwie do wota wows używa więcej niż jeden rdzeń :)
- 0
@bouncer-traveller: world of tanks?
- 0
- 1
Mirki, ostatnio grami z różowym online w (Castle Wars, taką prostą gierkę. Czy moglibyście polecić jakieś ciekawe gierki również szybko rozgrywalne (max. 20-30 min.) na dwie osoby?
#komputery #gry #rozrywka #gryonline #gryprzegladarkowe
#komputery #gry #rozrywka #gryonline #gryprzegladarkowe
- 1
- 0
@itus Dzięki za linka, choć nie dokładnie o coś takiego mi chodziło, bo to co podesłałaś to jest wersja Mafii - znasz może coś na dwie osoby? Niemniej mafię też bardzo lubimy i dużo gramy na żywo, więc jak nie będziemy mieli ekipy to zawsze można online teraz pograć
- 3
@ButtHurtAlert: 1
- 1
Jakie szczelanki online, darmowe polecacie? Wczoraj kolega nagarował mnie na heroes and generals jednak optymalizacja i bugi skutecznie mnie zniechęciły.
Fajnie jakby dało radę grać w kilkuosobowym teamie bo zabawa z mikrofonem jest lepsza niż pisanie czy granie z nołnejmami. #fps #strzelanki #gryonline
Fajnie jakby dało radę grać w kilkuosobowym teamie bo zabawa z mikrofonem jest lepsza niż pisanie czy granie z nołnejmami. #fps #strzelanki #gryonline
- 2
- 2





























http://www.agame.com/game/create-a-ride-2
#gry #gryonline