Czy poczucie humoru, nazwijmy je 'januszowo-grażynowe', przychodzi z wiekiem? Np. ktoś w wieku 20 lat ma bardziej inteligentne, typowe dla wykopu poczucie humoru, a w wieku 40-60 lat będzie miał januszowe?
Czy może to indywidualna cecha pokolenia obecnych 40-60-latków i takie poczucie humoru mieli już jako 20-latkowie?
#pytanie #humor #heheszki #grazynacore
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@TrollingMasterNinja: tylko trzydziechy są już zasuszone, 90% ich komórek jajowych zostało już zmarnowane. szansa na defekty rozwojowe płodu drastycznie rosną. żaden normalny facet nie chciałby płodzić z taką samicą potomstwa
  • Odpowiedz
Mirki i Mirabelki, potrzebuję jakichś "śmiesznych" życzeń, które można odesłać znajomym. Aby to nie było jakieś #grazynacore, choć wątpię że takie istnieją. Dawajcie swoje propozycje ( ͡º ͜ʖ͡º)
#heheszki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 38
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach