Ostatnio mam jakoś tak wszystko w dupie. Fajne uczucie, ale chyba szkodliwe dla mojej samorealizacji.

Dziś np wchodzę do autobusu bez maseczki bo było mega upalnie, a ja mam bradykardię przez co boje się, że mogę umrzec w każdym momencie. No i oczywiście jakaś pani Grażyna mnie zmierzyła wzrokiem.
Ja sobie siadam, wyjmuje słuchaweczki.
Czuje wzrok Pani Grażyny na sobie.
Patrzę na nią. Ona na mnie.
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Typowe stare bydło z kamienicy. Postawili kontener na wielkie gabaryty i pisze jak wół na boku co wrzucać a co nie, a co janusze z grazynami robią?
Wcześniej te smieci w------i na podwórku i leżało przez miesiąc sterta kibli gruzu itp.

Nigdy więcej mieszkania w bloku/kamienicy.

#wroclaw #patologiazewsi #patologiazmiasta #janusze #grazynacore
Darknes17 - Typowe stare bydło z kamienicy. Postawili kontener na wielkie gabaryty i ...

źródło: comment_1593078051NVUkMjOTftnE6aN43UHpCv.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@ZimnyLech90: xDDD jak można w ogóle wpaść na pomysł nakręcenia takiego gówna? A później jeszcze to zrealizować? Nie wierzę, że jest choć jedna osoba nieprzekonana, która po obejrzeniu tego postanowi zagłosować na "Rafaela".
  • Odpowiedz
@PiccoloColo: Wiem, dlatego odpisałem Ci ironicznie ... trochę siedzie na tym wykopie ... mimo małej aktywności ale rozumiem większość .... może p------ą mi Się tagi .. ale rozumiem sarkazm .. :x
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach