via Wykop Mobilny (Android)
  • 193
Matka p0lka ciąg dalszy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odezwała się po 3,5 tygodnia i ma do mnie pretensje, że nie traktuję jej wyjątkowo ze względu na to, że jest samotną matką. Mówiłam jej(jak każdej mojej klientce) że gwarancję jaką daję to 10 dni(z reguły każdy ma 7) i gdyby się coś działo to żeby dawała znać - przyjadę i dorobię nieodpłatnie. Tak naprawdę gdybym wykonała coś nie tak, powinno
rozowamirabelka - Matka p0lka ciąg dalszy( ͡° ͜ʖ ͡°)
Odezwała się po 3,5 tygodnia i m...

źródło: comment_1614265156CUDCKWqwFO3Wv1z7kmWUqo.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomislawniepelka: jak sie tak qwa bombelek pospieszył to i tak prze kilka tygodni go z inkubatora nie wyciągną. Wiec nie pier**l...madka p0lka żebrząca bo sie jej należy bo uups, "ja zapomniała kupić wiec wy kupcie i mi dajcie, bo mój kaszojad to odpowiedzialność zbiorowa"
  • Odpowiedz