@professional_retard: W sumie nie pomyślałem o tym, ogólnie w obu częściach tej gry podobały mi się te szkice do zadań paragrafowych, gdzie możliwość wykonania zależała od statystyk.
  • Odpowiedz
Cześć, szukam osób chętnych do próby stworzenia własnej bajki. Jeżeli ktoś czuje się na siłach w rysowaniu albo w pisaniu scenariusza/dialogów to zapraszam do kontaktu.
#rysowanie #grafika#grafika #grafikakomputerowa #pisanie #animacja #photoshop #tworczoscwlasna
Poniżej próbka, co udało mi się zrobić do teraz.

https://youtu.be/PVI9ZH9NgQ8
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak bardzo umowa o dzieło jest upierdliwa dla pracodawcy?

Zmieniam pracę i w nowej firmie chcą bym była na B2B, ale wtedy nie mogę odliczyć 50% kosztów przychodu, a moje realne koszty są żadne, więc też nic nie będę mogła odliczać.

Wydaje mi się, że warto w moim przypadku (grafik komputerowy) negocjować umowę o dzieło, ale nie wiem dlaczego aż tak firmie zależy na b2b. Czy jest jakiś przedsiębiorca lub księgowa, którzy
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@PannaPieska: Poza @Kien piszą głupoty. UoD trzeba zgłaszać do ZUS od 2021, więc robienie etatu na czas nieokreślny w tej formie może prosić się o kłopoty.
A reszta formalności, to płatności zaliczek na Twój PIT-11 i wystawienie go na koniec roku, ale to drobnostka. Plus nieco inny stosunek ma B2B niż UoD.
  • Odpowiedz
  • 0
Na jakich stronach szukać obrazów w wysokiej rozdzielczości? Potrzebuję czegoś na fototapete 350x250cm. Mogą być darmowe lub płatne w rozsądnych pieniądzach. #fotografia #grafika
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yoshik: przy 1 szt na stocku wyjdzie Cię to dość drogo, sporo firm które wykonują fototapety mają abonamenty na stockach i możesz przez nie załatwić, tylko musisz dopytać z jakiego stocku pobierają.
  • Odpowiedz