W ramach #samorozwoj uczę się GIMPa. Co jakiś czas będę wrzucać moje prace, jako motywator dla samego siebie :P
Uczę się totalnie od zera, dlatego prace nie będą wybitne. Na pierwszy ogień wziąłem mój avatar i zrobiłem jego szkic. Jeśli chcecie zobaczyć coś innego to piszcie propozycje (ʘʘ)
#grafika to moja pasja XD
cakeven - W ramach #samorozwoj uczę się GIMPa. Co jakiś czas będę wrzucać moje prace,...

źródło: comment_1618820955BJc6dFiyHGjBxmgXb2TW6K.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dziewczyna stawia pierwsze kroki w blenderze. Jako, że robienie pączka sprawiło jej przyjemność, drugą pracę spróbowała zrobić samodzielnie, efekt poniżej. Cel jest prosty: uczyć się blendera i zdobyć pracę.

Póki co idziemy ścieżką którą Pan Blender Guru nakreślił, a więc pączek -> coś własnego w podobnym stylu itd. Ale może macie jakieś rady na początek przygody z blenderem, jakieś protipy ułatwiające pracę, źródła które doskonale tłumaczą zagadnienia. Coś co trafi bardziej do
Wink - Dziewczyna stawia pierwsze kroki w blenderze. Jako, że robienie pączka sprawił...

źródło: comment_1618767559DE5QSGxAKI28RHdRkwwVg2.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Wink: czekam na post w którym to dziewczyna/żona/luba będzie pisać, że razem ze swoim gachem zaczynają swoją przygodę w blenderze...
  • Odpowiedz
@Wink: na razie nie ma za bardzo czego oceniać, kilka prostych kształtów, większość bryły obrotowe. Niech spróbuje wymodelować teraz jakiś rzeczywisty przedmiot trzymając się oryginału, nie musi być to coś skomplikowanego, może być jakiś toster czy inny mikser co macie pod ręką, byle by to nie było coś co jest po prostu boksem czy cylindrem.

Jeżeli rzeczywiście myśli o tym jako o zawodzie, to teraz jest jeszcze trochę za wcześnie,
  • Odpowiedz
#grafikakomputerowa #grafika
Potrzebuję zmienić plik jpg (zdjęcie) w obraz wektorowy do wydrukowania jako fototapetę, ktoś poleci jakiś poradnik czy coś? Nie wiem jak się za to zabrać, wiem że mógł bym oddać grafikowi do ogarnięcia ale chciał bym spróbować sam, czy to wogóle wykonalne?
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pro-lvl


@Matemit: no właśnie, raczej jako inspiracja i wysoki poziom a nie fotki jedzenia
insta jest słabe a do tego tam się zrobił syf ostatnio, za dużo reklam, za dużo spamu
  • Odpowiedz
szkoda, że kobieta nie jest ruda, bo bym ukradła ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Maudee: jej Insta w nazwie pliku, napisz do niej to ci może przygotuje rudą wersje :P
  • Odpowiedz